Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cuo sam da ona plava za koju sam ti rekao da sam iskalio svu svoju negativnu energiju na nju preko vajbera radi u Max Betu.

    Pozdravi je!
    Last edited by Ricma; 26-08-17, 00:50.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Cuo sam da ona plava za koju sam ti rekao da sam iskalio svu svoju negativnu energiju na nju preko vajbera radi u Max Betu.

      Pozdravi je!
      Je l' Zorana? Nije losa. Nije nesto lepa, ali pozadina je uf, uf. Meni je Ines bila najjaca (radila u onom prekoputa merkatora), samo ne radi vise. Dan kad sam to saznao je bio jako tuzan.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Slažemo se nema priče.

        @princara Ja volim žene i poštujem žene koje poštuju sebe i drže do sebe. Takvoj ženi nikad ne možeš da priđeš i da prođeš kao kreten jer nije zainteresovana. Odjebaće te jako. Ove ostale, pa ni njih ne mrzim ali jbg, ne poštuju sebe, ne poštujem ih ni ja. Ako su joj jedini aduti uvijena kičma i ispale sise i dupe, pa neću je pitati da idemo da gledamo Bosiljčića u pozorištu.
        Mislim da je ovo specifičan srpski sindrom. Ili balkanski. Muškarci kompleksaši, žene kompleksaši. Nema se leba, al bi da se jede u Franšu. Bolje 5 minuta slave na instagram slici, nego da se lepo jede i živi. Ovako ribe 7 dana jedu 2 jabuke dnevno i espreso, da kupe nepšto za grad, pa rade kao promoterke, sve dž, likovi skupljaju po mesec dana, znam primere, pa Teatro, Gotik, Stefan Braun, slike 2-3, pun sto, i opet u realnost.

        E ako pobediš taj mentalitet, možda i uspeš u životu. To je ono što pobeda priča. Formiraj sam sebe i budi uspešan. Znam dosta jako bogatih ljudi niko od njih nije rasipnik, niti se eksponira, i malo ljudi zna da uopšte imaju toliko novca.

        @ Princoni Ako misliš na Šutanovca DS, davno sam napustio taj brod. Sad plovim nekim satelitsko pro vladinim vodama.
        Sada si vec promenio plocu i imas ispravniju pricu. Odjednom pravis selekciju, a u prethodnim postovima si vrlo generalizovano pricao o zenama .

        Velika ti je to greska sto si napustio Suletov brod, Sule je decko koji obecava

        Comment


        • Originally posted by Jax Teller View Post
          Kod nas djevojke s farmacije i dalje drže primat. Đe čuješ da one prave neki dernek obustavljaj sve što si do tad radio i pravac tamo. Nema izgovora, nema predaje.
          U dobre su...Mislim da sam nekad u Tarapani na njih naleteo bila im je žurka faxa. Valjda su bile one.

          @ Princoni Pa dobro mrzelo me da zalazim u detalje, a Šule je car. Čim je pobedio, bili su redovi za išćlanjenje. A i dobro, bio sam u DS, znam šta je rasulo. Eno im ga Kena vedri i oblači. Nikad neću zaboraviti njegovu musavu facu u Vranju dok jede sendvič. Što bi rekao Živković tad u Vranje nema laganje.

          I ovde je rasulo gde sam sad, samo me ne zanima politika više. Ni svetska, ni domaća, ni politika u regionu i ostale farse, vraćanja ambasadora i slično. Nmg da mi neko vređa inteligenciju.
          Last edited by Cassius Clay; 26-08-17, 00:59.

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Je l' Zorana? Nije losa. Nije nesto lepa, ali pozadina je uf, uf. Meni je Ines bila najjaca (radila u onom prekoputa merkatora), samo ne radi vise. Dan kad sam to saznao je bio jako tuzan.
            Nije losa Zoka Koka uopste.Nema ruzne devojke koja se zove Ines.Video sam tvoju Ines sa faksa nedavno, ali bila u pratnji nekog bizgova.

            Comment


            • IzrodI moji, gde su slike?

              Gang se u banovicima prevrće. Šta je 10 strana samo tekst? Eeej bre. Mnogo ste se opustili
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Ja sam se baš začudio što te nema da razbacimo neku filozofiju o umjetnosti zavođenja.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Limeni poznaje samo umjetnost zavodjenja flase vinjaka.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Pa niko ne kaže da dživdžan nekad ne prozbori i istinu
                    Obišao si.. ali po kojoj ceni sandu, po kojoj ceni?
                    Neke cene su vredne placanja A neke i nisu

                    Originally posted by colke995 View Post
                    @Sandu

                    Aj kazi da niste bili sekta.
                    Pa naravno, sva ta KUD (kulturno umetnicka drustva) su na neki nacin sekte Svi koji gaje tradiciju i rade na ocuvanju iste nailaze na prilicno nerazumevanje, a neretko i sprdnju od mnogih - sektasi
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment



                    • "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Kladze generalno. Da vidis kakve ribe u MaxBetu rade u NS-u. Ima i slabijih, ali pojedine su rolls royce.
                        Ima jedna crna mala kod lutrije. Niskoprofilni tip. Hecbek.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Limeni poznaje samo umjetnost zavodjenja flase vinjaka.
                          Privatne casove iz obe oblasti ti necu naplatiti.

                          Originally posted by Jax Teller View Post
                          Ja sam se baš začudio što te nema da razbacimo neku filozofiju o umjetnosti zavođenja.
                          Moram da cutim o nekim stvarima. Samo na pm.
                          Last edited by l1m4r; 26-08-17, 11:00.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Ai dios mio šta je ovo Gledam Parića iskusnog mačora kako hvata kasirke i setim se sebe iz mlađih dana pre nego što sam se oženio kada sam vodao kučiće od trenera golmana Linca u one parkove gde se šetaju kerovi i tamo hvatao klinke Nisam celu diskusiju pročitao ali se slažem sa jednim a to je da normalne devojke u izlascima nećete naći i to kažem kao ugostitelj koji je u tom svetu gotovo svaki dan. Normalno da se ubode će uvek biti čak je i lakše nego ikada ali nešto normalno za vezu i brak teško braćo
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ovde fali Brajkula kao prekaljeni as da nam pridoda par saveta. Jeste da vecina nas ne izgleda kao on, ai dobro. Bar forice da nam prenese.
                              sigpic

                              Comment


                              • Gotov sam ti ja colke, odavno sam svoje seno sadenuo. Ženim se.

                                Comment

                                Working...
                                X