Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene stari tirao na kick box, iša san dva-tri treninga dok me jedan nije nabia u facu s nogon, zaplaka san i tu mi je se završila borilačka karijera


    The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

    Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

    Liverpool loves you Matip

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Донекле и јесте, али често друштво нас обликује више. Веома је лоше да у периоду када се формираш као личност подлегнеш утицају околине и радиш оно што је друштвено прихватљиво, као што си изнад написао. У таквим ситуацијама си га најебао и то се веома веома тешко мења.
      Slažemo se nema priče.

      @princara Ja volim žene i poštujem žene koje poštuju sebe i drže do sebe. Takvoj ženi nikad ne možeš da priđeš i da prođeš kao kreten jer nije zainteresovana. Odjebaće te jako. Ove ostale, pa ni njih ne mrzim ali jbg, ne poštuju sebe, ne poštujem ih ni ja. Ako su joj jedini aduti uvijena kičma i ispale sise i dupe, pa neću je pitati da idemo da gledamo Bosiljčića u pozorištu.
      Mislim da je ovo specifičan srpski sindrom. Ili balkanski. Muškarci kompleksaši, žene kompleksaši. Nema se leba, al bi da se jede u Franšu. Bolje 5 minuta slave na instagram slici, nego da se lepo jede i živi. Ovako ribe 7 dana jedu 2 jabuke dnevno i espreso, da kupe nepšto za grad, pa rade kao promoterke, sve dž, likovi skupljaju po mesec dana, znam primere, pa Teatro, Gotik, Stefan Braun, slike 2-3, pun sto, i opet u realnost.

      E ako pobediš taj mentalitet, možda i uspeš u životu. To je ono što pobeda priča. Formiraj sam sebe i budi uspešan. Znam dosta jako bogatih ljudi niko od njih nije rasipnik, niti se eksponira, i malo ljudi zna da uopšte imaju toliko novca.

      @ Princoni Ako misliš na Šutanovca DS, davno sam napustio taj brod. Sad plovim nekim satelitsko pro vladinim vodama.
      Last edited by Cassius Clay; 26-08-17, 00:17.

      Comment


      • Originally posted by p4p1 View Post
        Ne zajebavaj folklor. Ja sam igrao dugo - i zaista sam preko folklora obisao svet
        Ali ozbiljno
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Ma imam ja talenta za igru, ali me jednostavno to ne zanima. Eno brat od tetke( isto moje godiste 95'), krenuo na folklor o 8. razreda, naterala ga njegova majka, on je ziv preplakao sto ide. Danas jos uvek ide, proputovao svet, a ribe na folkloru se loze na muske iz folklora, obrnuo puno riba. Mene terali, ja to jednostavno nisam hteo, znam kolo super, sam naucio, i ne kajem se.
          Ja sam "normlane" devojke upoznavao najvise po faxu, rodjendanima( ne oni rodjendani tipa zurke, nego cisto ono nas 6-7 i lagana prica), a najbolje mi je islo u prodavnicama sa kasirkama. Sa njima sam uvek nalzio zajednicki jezik
          Originally posted by bice View Post
          Cuti brate, kod nas je "Trnava" jedna od glavnih supermarketa, i najbolje ribe su bas tu. Par puta sam bio pikirao neku plavusu, lagano. Svaki dan po 2 puta odem, uspeo sam da skontam kad je koja smena i lagano
          Jednom mi se u "Dragstoru" nabacivala neka starija zena, po mojoj proceni ima jedno 38-39 godina, ja ono nisam video skoro, sto je najjace i ne izgleda lose, ali daleko mi pa nisam ni pokusavao.


          Ja ovako poneki put imam problema kad mi je neki kafic u redu, ali me konobarica zgotivi do te mere da joj se svidjam pa moram da menjam lokal. Mada sve su one lutrija, mogu kratkorocno da budu ok, a neke od njih samo sitnica moze da izbaci iz ravnoteze pa pozele da ti se useru u zivot.Za kasom su toliko profesionalne da to ne mozes odmah da primetis, ali kada padnu maske najebo si ga.

          Ja kupio od neke tamo mladje devojke futrolu za mobilni kod Merkatora i rekao joj vidimo se kada budem isao do hipermarketa.Radi na standu koji je odmah do hipermarketa.

          Comment


          • Bice iako je mlad vidi se da je stara škola, obilazi supermarket dok ne prikupi sve potrebne informacije o meti i onda napada. Prolaznost mu je za sada 8/9 jer je odbio jednu gospođu.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Ne zajebavaj folklor. Ja sam igrao dugo - i zaista sam preko folklora obisao svet
              Ali ozbiljno
              Pa niko ne kaže da dživdžan nekad ne prozbori i istinu
              Obišao si.. ali po kojoj ceni sandu, po kojoj ceni?

              Comment


              • @Sandu

                Aj kazi da niste bili sekta.
                sigpic

                Comment


                • Ma nije problem folklor, problem je sutra mamlazima od drugova objašnjavati prednosti istog.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by Jax Teller View Post
                    Bice iako je mlad vidi se da je stara škola, obilazi supermarket dok ne prikupi sve potrebne informacije o meti i onda napada. Prolaznost mu je za sada 8/9 jer je odbio jednu gospođu.
                    Hahaha nije bas toliko, bio sam sa 3
                    Inace sadasnju devojku sam upoznao preko drugarice, studira i radi u H & M. Zaboravih da spomenem da su butici isto fini za razgovor, a takodje radnice u Mozzartu su top. Ko ne veruje mogu mu poslati link dve sto rade kod mene u naselju.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Bio sam sa dosta devojaka sa folklora, i znam da kad odu na turneju da je orgijanje redovno. Eto ja npr najviše nađem po čitaonicama. Štreberčina.

                      Comment


                      • Uroše i ti kafanu zoveš čitaonica?
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Ja nisam zeleo citaonicu na Tehnoloskom da menjam, pa sam ignorisao devojke. Do poslednjeg ispita tamo sam ucio, a onda su krenuli portiri(zato sto su profesori tako nalozili) da traze indeks kako bih usao u citaonicu pa sam se preselio na Poljoprivredni.

                          Comment


                          • Hahah dobro i kafana se podrazumeva, ali ovako u Narodnoj i po drugim čitaonicama, kad pričamo o alternativnim mestima. Moram priznati da pravni fakultet prednjači i imam pune simpatije prema tom fakultetu i osobama ženskog pola sa tog faksa.

                            Comment


                            • Kod nas djevojke s farmacije i dalje drže primat. Đe čuješ da one prave neki dernek obustavljaj sve što si do tad radio i pravac tamo. Nema izgovora, nema predaje.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Hahaha nije bas toliko, bio sam sa 3
                                Inace sadasnju devojku sam upoznao preko drugarice, studira i radi u H & M. Zaboravih da spomenem da su butici isto fini za razgovor, a takodje radnice u Mozzartu su top. Ko ne veruje mogu mu poslati link dve sto rade kod mene u naselju.
                                Kladze generalno. Da vidis kakve ribe u MaxBetu rade u NS-u. Ima i slabijih, ali pojedine su rolls royce.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X