Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Шта подразумевате под нормалне, да дефинишемо прво тај појам
    Ovo bi vec poduzi post mogao o tome. Ali dovoljno je da zamislis prosecnu ucestalu devojku danas, pa sve suprotno od toga, ili makar vecina (sem izgleda naravno).

    EDIT: Jesi Maricu, jesi!!!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Ja juce i prekjuce na poslu plakao zato sto sam prehladjen, pukli mi kapilari na ocima(bas krvave) i ubila me promaja zato sto je neko otvorio prozor u kancelariji.Da li sam ja picka?
      Ne, ja objektivno sagledam zašto sam ispao takav produkt. Pička si po meni samo ako radiš ono što je društveno prihvatljivo, ako ti se plače plači. Al ja sebe ne mogu menjati sad da plačem na silu kad mi je to urezano negde u podsvest. Ako razumeš. Jbg, matori nas obilikuju dosta i to je činjenica. Teško je od toga pobeći, najviše pokupiš kao klinac. Neke stvari se daju promeniti neke ne.
      Last edited by Cassius Clay; 25-08-17, 23:56.

      Comment


      • Originally posted by Jax Teller View Post
        Papi sta si pricao tim gotičarkama, jesi li citiro Edgara Allana Poa il si recitovo Prevera?
        Ok, lošu reč sam upotrebio definitivno. Čuj gotičarke

        Mada fakat je Anabel Li moćna stvar

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Ja sam izrazito vaspitan u stilu "samo pičke plaču" itd. Možda i nisam neki primer.
          Nešta najgore kaj možeš naučiti svoje dite


          The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

          Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

          Liverpool loves you Matip

          Comment


          • Originally posted by Lallana20 View Post
            Nešta najgore kaj možeš naučiti svoje dite
            Da znaš da se slažem. Ali to je taj patrijahalan autoritaran obrazac koji vuče korene iz društva. Otac familije, otac nacije, itd.

            Comment


            • Ricma to je vec za rubriku "Dragi Bravo"
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Sestra i zet se upoznali na plesu. Cini mi se da je tango bio u pitanju, ili becki valcer. Samo je problem sto sebe ne mogu da zamislim u takvoj ulozi kad imam 2 leve.
                Ma imam ja talenta za igru, ali me jednostavno to ne zanima. Eno brat od tetke( isto moje godiste 95'), krenuo na folklor o 8. razreda, naterala ga njegova majka, on je ziv preplakao sto ide. Danas jos uvek ide, proputovao svet, a ribe na folkloru se loze na muske iz folklora, obrnuo puno riba. Mene terali, ja to jednostavno nisam hteo, znam kolo super, sam naucio, i ne kajem se.
                Ja sam "normlane" devojke upoznavao najvise po faxu, rodjendanima( ne oni rodjendani tipa zurke, nego cisto ono nas 6-7 i lagana prica), a najbolje mi je islo u prodavnicama sa kasirkama. Sa njima sam uvek nalzio zajednicki jezik
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Hahaha udario brat po kasirkama, joj bice kume pravi si fantom iz supermarketa.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • @bice

                    I mene majka terala na folklor. Cak je i pristala da mi kupi Sony trojku svojevremeno, ali nisam se dao Ti folklorasi, to je sekta klasicna.

                    @Princoni

                    Moras razlikovati mrzjnu od kritike.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vala ima vas dosta zenomrzaca ovde, valjalo bi vam otvoriti zenomrzacku temu neku

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Ne, ja objektivno sagledam zašto sam ispao takav produkt. Pička si po meni samo ako radiš ono što je društveno prihvatljivo, ako ti se plače plači. Al ja sebe ne mogu menjati sad da plačem na silu kad mi je to urezano negde u podsvest. Ako razumeš. Jbg, matori nas obilikuju dosta i to je činjenica. Teško je od toga pobeći, najviše pokupiš kao klinac. Neke stvari se daju promeniti neke ne.
                        Донекле и јесте, али често друштво нас обликује више. Веома је лоше да у периоду када се формираш као личност подлегнеш утицају околине и радиш оно што је друштвено прихватљиво, као што си изнад написао. У таквим ситуацијама си га најебао и то се веома веома тешко мења.

                        Comment


                        • Originally posted by Jax Teller View Post
                          Hahaha udario brat po kasirkama, joj bice kume pravi si fantom iz supermarketa.
                          Cuti brate, kod nas je "Trnava" jedna od glavnih supermarketa, i najbolje ribe su bas tu. Par puta sam bio pikirao neku plavusu, lagano. Svaki dan po 2 puta odem, uspeo sam da skontam kad je koja smena i lagano
                          Jednom mi se u "Dragstoru" nabacivala neka starija zena, po mojoj proceni ima jedno 38-39 godina, ja ono nisam video skoro, sto je najjace i ne izgleda lose, ali daleko mi pa nisam ni pokusavao.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Danas jos uvek ide, proputovao svet

                            Comment


                            • Dragi Bravo

                              Imam solidan broj muskih prijatelja, samo jednu drugaricu koja se zove Desanka, najomiljeniji film mi je Boogie Nights i nik na yt mi je Dirk Digler, obilazim sajtove erotskog sadrzaja, devojke nema na vidiku zbog mojih tvrdokornih maco stavova i svaki vikend se napijam ko stoka.Poslednji put kad sam se napio razmisljao sam da se zamonasim, a ja ateista.Uz to drugar mi prica da se moja rodjaka lozi na mene(a ja to kategoricki odbijam i mislim da laze), rodjaka se lozi na njega a znajuci njegove vrline i mane ne bih ga zeleo u familiji posto mi je ok da vidim rodjaku jednom do dva puta godisnje.Hipoteticki zbog ovog krelca dva puta mesecno bih je video.Dejtonke su me smorile i imam zelju da pokusam kod NATO-vki i Milenijalki, jos su srednja skola i smatram da ih treba pokupiti dok ne postanu svesne svoje vrednosti.Najvise sam ubedacen zbog te 97 zato sto se kokoska unistila od alkohola kada smo trebali da se vidimo.Drugarice je nosile kuci, iako mi je u jednom trenutku palo na pamet i bilo mi je drago sto to cujem jer cu se lakse povezati s njom, nije se tako desilo.U depri sam i slusam Metalac od Bed Kopija kako bih se osecao bolje.

                              Molim vas pomozite mi, jer mi se cini da je ovo bezizlazna situacija.

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                @bice

                                I mene majka terala na folklor. Cak je i pristala da mi kupi Sony trojku svojevremeno, ali nisam se dao Ti folklorasi, to je sekta klasicna.

                                @Princoni

                                Moras razlikovati mrzjnu od kritike.
                                Standardna prica kod zenomrzaca da ne prihvataju da su upravo to . Mada ne mislim na sve, pre svega na ove sa destruktivnim nekim stavovima. Evo ovaj Uros klasican zenomrzac . Ocigledno ga Šule uci pogresnim vrednostima

                                Comment

                                Working...
                                X