Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čekajte ljudi, kako možete biti u istom razmišljanu sa devojkom mlađom 7-8 godina od vas? Mislim, ok je ako ti imaš 35, a ona 42, oboje ste sazreli koliko toliko. Ali ako ona ima 20, a ti 28, vama su razmišljana i interesi udaljeni kilometrima.

    Ja sam skoro pričao sa rođakom koja je mlađa od mene možda 9 godina i to je nebo i zemlja, što je razumljivo.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ma Zola i to je generalizacija, a protiv toga se boris.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Originally posted by Jax Teller View Post
        Ma Zola i to je generalizacija, a protiv toga se boris.
        Ima istine i u tome. Na kraju šta god pričali, nismo svi isti.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Idealno za muskarca 35, za zenu 28.

          Iako su muskarci sa 25 zenili djevojke od 18 prije 50 godina.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ovo sto prica Aki ima istine dosta, ali sve opet moze pasti u vodu jer niko od nas nema iste afinitete. Ne postoje pravila, gledo sam najvece lafce kako pizde i placu zbog neke prosjecne cure u odnosu s kim je bio i koga je sutiro i s kim moze biti. Daj Boze samo pameti, ostalo je lako.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Opet kad Aki kaze, da se covek razmisli. Meni je recimo bilo neshvatljivo da njeni roditelji tu ne odreaguju u odredjenoj meri, jer je cela prica neprihvatljiva (ako neko treba da se uveri, dacu mu slike na PM ). Majka i ne znam kog uticaja ima, a otac onda shvatis da tek nema. Covek je izuzetan, ali i izuzetan muzicar i tipa kuci provodi 3 dana nedeljno, ako i toliko.

              @Zola
              Pa i pre i nije bilo toliko neprihvatljivo, ali sada to jeste, posto postoji veliki jaz izmedu generacija. Dovoljno obrazovni sistem kad se pogleda. Moja generacija je poslednja po redu koja je radila po starom programu koji su koristile generacije tipa 90' i dalje. Sve ispod toga jad i beda. Ogormna razlika se primeti kod generacija 95' i 96', a ove mladje sou tek.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Ovo je toliko istina da nema dalje. Vec 3 i po godine kako nemam devojku, ali kad se svaki put zamislim i pitam sto, prodje mi kroz glavu bas ta prica o dostojanstvu. Sve sto je i moglo da udje u uzi izbor ispostavilo se brzo da ponasanjem nije ni za sta. Problem ti je danas i omladina (u koju svakako spadam), ali prvenstveno mislim na generacije mladje od 95. Izadjes u grad, ono sve klinka do klinke koja kad ode na plazu bude vise obucena nego u izlasku. O moralu nekakvom je izlisno govoriti. Pogotovo meni kao momku sa 22 godine je ovo mucan period. Devojke mojih godina jure starije momke, a meni ove klinke se gade prosto.
                Ljudi poput mene skidaju tvoje godiste(a i 96 u 97). Ne brini se i ti ces u mojim godinama juriti Natovke i Milenijalke, a mozda i pre toga.

                Kod mene drugacija situacija, starije hoce sa mnom(zato sto ih niko nece), a ni ja necu.One koje su moje godiste ja hocu, one mene nece.U tvom godistu meni lezi spas.

                Comment


                • Danasnja "deca" su taoci "modernog" doba. Izadjem skoro u grad, sve u fullu, vidim neko zensko drustvo tamo, nas 3 njih 3, pridjemo krenemo pricu, dok u jednom momentu ne pitah koje je godiste. Ocekujem odgovor 95-96, kad mi je rekla 02; ja se okrenuo ka drugarima i rekao: "Hajmo momci, da nas ne privode nocas u stanicu".
                  Na primer ja sad sa 22 godine, nema sanse da bih prihvatio da budem sa nekom devojkom od 15-16 godina.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Svako pravilo ima izuzetke. Naravno, uvijek bilo i uvijek ce biti.

                    Ja sad uglavnom znam svaki potez svake zene, prije nego ga povuce.

                    E to sto oca nema u kuci, to je problem.

                    Svi patoloski problemi zena su vezani za odnos sa oce, a svi patoloski problemi muskarca su vezani za odnos sa majkom.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Bice majstore znas onu staru: Ko bira masturbira
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by Jax Teller View Post
                        Bice majstore znas onu staru: Ko bira masturbira
                        Hahhah posteno, ali brate sta ja da radim sa takvom devojkom? Ne gotivim to. Rekao sam sebi do 99' je prihvatljivo, sve preko toga cao, ali sto je najgore, ove klinke preko 00' su nestvarno dobre, sve neka hibridna deca, cime ih hrane
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Necu te ja valjda na forumu uciti sta da radis s njima
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Ama kakve djevojcice jesi ti realan, bjezi od toga.

                            Ko s djecom spava, upisan se budi.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Znao sam sta ces napisati
                              Bezi posle me tuzi kad je otkacim, pa da ginem u zatvoru ovako mlad i zelen.
                              Ne volim da se igram sa tim
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Devojčice imaju više iskustva nego devojke, takvo vreme.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X