Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    Na
    Spoiler

    Comment


    • Ako je ta bolja od neke mrsavije ja ne znam

      to cak nije ni stvar ukusa vec zdravog razuma
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Sad je samo pitanje sta je tu silikon, a sta meso Po jednom snimku mi se cini da su njene grudi Iako se vidi da trenira, tesko da moze da nabije ovoliku masu na zadnjici.

        Comment


        • Žene piju kreatin za guzu. Video neki dan na insta kako se neka hvali. Momentalno mi se zgadila iako fino izgleda. Jbt ja nikad nisam hteo kreatinom da se punim, uzimam samo whey i posle zimskih slava fat burnere za leto, riba cepa kreatin i amino da nabudži dupe, verovatno i whey samo nije slikala.


          Nema, ovaj instagram je upropastio žene. Sve su ko na kalup iste. I da, svaku drugu devojku kad pitam gde se nalazi 67% šansi je da je odg BUTIK JEBENA TROJKA. Sektaši. Kretenizacija žena, htele su veća prava, postale veći objekat nego ikada. Teško naći danas normalno i dostojanstveno žensko.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Žene piju kreatin za guzu. Video neki dan na insta kako se neka hvali. Momentalno mi se zgadila iako fino izgleda. Jbt ja nikad nisam hteo kreatinom da se punim, uzimam samo whey i posle zimskih slava fat burnere za leto, riba cepa kreatin i amino da nabudži dupe, verovatno i whey samo nije slikala.


            Nema, ovaj instagram je upropastio žene. Sve su ko na kalup iste. I da, svaku drugu devojku kad pitam gde se nalazi 67% šansi je da je odg BUTIK JEBENA TROJKA. Sektaši. Kretenizacija žena, htele su veća prava, postale veći objekat nego ikada. Teško naći danas normalno i dostojanstveno žensko.
            Ovo je toliko istina da nema dalje. Vec 3 i po godine kako nemam devojku, ali kad se svaki put zamislim i pitam sto, prodje mi kroz glavu bas ta prica o dostojanstvu. Sve sto je i moglo da udje u uzi izbor ispostavilo se brzo da ponasanjem nije ni za sta. Problem ti je danas i omladina (u koju svakako spadam), ali prvenstveno mislim na generacije mladje od 95. Izadjes u grad, ono sve klinka do klinke koja kad ode na plazu bude vise obucena nego u izlasku. O moralu nekakvom je izlisno govoriti. Pogotovo meni kao momku sa 22 godine je ovo mucan period. Devojke mojih godina jure starije momke, a meni ove klinke se gade prosto.
            sigpic

            Comment


            • Sve što udje u Butik na duže od male nužde ne sme biti predmet ikakvog interesovanja.

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Sve što udje u Butik na duže od male nužde ne sme biti predmet ikakvog interesovanja.
                Nisam siguran da uopste postoje takve devojke na kakve aludiras.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Žene piju kreatin za guzu. Video neki dan na insta kako se neka hvali. Momentalno mi se zgadila iako fino izgleda. Jbt ja nikad nisam hteo kreatinom da se punim, uzimam samo whey i posle zimskih slava fat burnere za leto, riba cepa kreatin i amino da nabudži dupe, verovatno i whey samo nije slikala.


                  Nema, ovaj instagram je upropastio žene. Sve su ko na kalup iste. I da, svaku drugu devojku kad pitam gde se nalazi 67% šansi je da je odg BUTIK JEBENA TROJKA. Sektaši. Kretenizacija žena, htele su veća prava, postale veći objekat nego ikada. Teško naći danas normalno i dostojanstveno žensko.
                  Al brzo se se gubi sve sto dobije od kreatina. Video sam primere. Whey i amino kiseline, mogu da joj pomognu da odrzi misicnu masu, donekle i to ne ovakvu masu koja je nenormalna. Sta uradi Kim Kardashian od ovih devojaka...ccc

                  Kad vec spomenu instagram, jbg ovu i da razumes. Zaradjuje dobru lovu samo pozirajuci.

                  Comment


                  • Da vi samo znate kako bezveze zivote vode vrhunske manekenke, to je show.

                    Recimo, znam par sto su radile u Milanu.

                    To je bukvalno stancic nedje na periferiji daleko od centra, njih 4 u stanu od 50 kvadrata. Imaju propisano koliko smiju da imaju kila i sta smiju da jedu i koliko.

                    U agenciji su robovi, dodju, pokupe papire za kastinge i trci preko cijelog Milana da stignes na sto vise kastinga, jer sto ih vise prodjes, to bolje za tebe.

                    Idu one na elitna mjesta, pozvane su redovno na partye na jahtama u Monaku kad je F1, ali zivot poprilicno bezveze.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Miletić View Post
                      Ako je ta bolja od neke mrsavije ja ne znam

                      to cak nije ni stvar ukusa vec zdravog razuma
                      Ova likuša je baš HC, to je baš loše da se razumemo Al ono, loše je i da joj noga bude dve čačkalice, jedna do kolena i jedna od kolena. Da se ne uvrede dame koje su takve građe, meni prosto to nije to...

                      Comment


                      • Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Ova likuša je baš HC, to je baš loše da se razumemo Al ono, loše je i da joj noga bude dve čačkalice, jedna do kolena i jedna od kolena. Da se ne uvrede dame koje su takve građe, meni prosto to nije to...

                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment




                        • Meni je ona must have
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Spoiler
                            Lijepe (veza,brak...):





                            Last edited by Lallana20; 25-08-17, 22:01.


                            The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                            Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                            Liverpool loves you Matip

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Ovo je toliko istina da nema dalje. Vec 3 i po godine kako nemam devojku, ali kad se svaki put zamislim i pitam sto, prodje mi kroz glavu bas ta prica o dostojanstvu. Sve sto je i moglo da udje u uzi izbor ispostavilo se brzo da ponasanjem nije ni za sta. Problem ti je danas i omladina (u koju svakako spadam), ali prvenstveno mislim na generacije mladje od 95. Izadjes u grad, ono sve klinka do klinke koja kad ode na plazu bude vise obucena nego u izlasku. O moralu nekakvom je izlisno govoriti. Pogotovo meni kao momku sa 22 godine je ovo mucan period. Devojke mojih godina jure starije momke, a meni ove klinke se gade prosto.
                              Žene kao žene. Ne kapiraju ništa a puna im usta prava. Konformizam level milijardu. Ja nikad u životu nisam imao ženskog prijatelja i toplo ti preporučujem to prvo, jer ako počneš da razmišljaš po njihovim savetima i na njihovoj strukturi, najebao si. Živeo sam sa jednom pola godine, mozak mi je bio napunjen glupostima od toga da li je njena drugarica dobila do toga da li je neka sponzoruša sa instagrama otišla negde. Izgubiš fokus za posao i studije šta god radio. Drugo, u doba ovih mušksraca mekušaca nije teško imati devojku ako zauzmeš pravi stav. A u potrazi idealne želim ti svu sreću i tebi, a i sebi, trebaće nam, tj normalne. Samo ono, ostani u formi dok tražiš.

                              Comment


                              • Muskarac u ovo vrijeme ako se ozeni prije 35. bacio je svoj zivot.

                                Idealna razlika izmedju muskaraca i zena je oko 7-10 godina da je muskarac stariji.

                                Do 35. zivjet u monogamiji, je bas lose.

                                Kao muskarac maksimalan fokus na sebe, obrazovanje, posao i buducnost. Zene su distrakcija na tom planu, ali su potrebne, jer prolupamo bez zena.

                                Napravis sebi krug par zena, vrtis ih neobavezno i uzivas u zivotu, ako im se ne svidja, znaju gdje su im vrata. Svaki negativizam, sjeci.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X