Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepe žene svuda oko mene

    Joj kad se setim... Petkom Sport, subotom Times, pa kasnije Paradizo. Ulaznica i dobiješ konzumaciju, nekad i dve. Izadjem sa 1000 dinara, kod mog velikog druga brata Sinketa naručujem pesme (tad su bili hitovi iskoristi moje mane, ako imaš petlju, ako imaš herca itd itd) pojedem burek sa sirom kod Brankove osnovne na kraju 40 dinara (dva komada se uzimalo) meki Marlboro 80 dinara, pošto sam živeo u centru nisam koristio taxi.

    Posle je došao La Šons, Pronto, Killy, ne mogu ni da se setim više, ali mnogo brutalniji izlasci nego sada što su...


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Last edited by Ser Deni ®; 16-05-17, 09:42.

    Comment


    • Vidim pričate o kafićima i izlascima..

      Baš mi prije neki dan rođak bio u Trebinje, u neku diskoteku platio flašu vina i kiselu vodu 10e. Džabe skroz! E da dupli martini 2e.

      Mislim da bi to u CG na primorije platio bar 3x više.

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Sećam se prošle godine drugarica mi pricala, došle u neki kafić, kaže konobar nema mesta jedino da vidi. Nadje on mesto narucile one kad ono 10e više na računu. Zašto? Pa mesto je našao. Došli momci neki, njima 10e na računu više. Zašto? Našao im devojke. Drugarica naručila još jednu turu, ali nije platila samo su otišle i jebale mu sve po spisku u smislu šta mi smo pratnja, pa nas naplacujes.

        Inače Budva je u pitanju.


        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

        Comment


        • @Deni, i ja imam utisak da su bili bolji izlasci, manje vise smo izlazili po istim mestima (Pronto/Troja, Killy/Dolly Bell, La Sons, Kazamat/Muzej, El Divino, Kontrast, Giardino, Verige, Scena, 2 Galeba itd. u nekima sam radio a negde vrlo rado odlazio) Ljudi su prosto bili drugaciji, odlazili da se provedu, veselija atmosfera, opustenije nekako... A ima malo i do nas, bili smo mladji pa nam je sve to vise znacilo cini mi se.

          @Bane, stvarno su smesne cene u BiH, ne znam za Trebinje ali nedavno sam bio u klubu JIL u Bijeljini i u klubu Secret u Brckom i ono je prakticno duplo jeftinije nego u Novom Sadu

          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Ma ja se i sad provedem sa društvom, izadjemo jednom mesečno potroši svako od nas oko 20 jura, što je za nas 6-7 sasvim okej za veče, s obzirom da izlazimo jednom mesečno. Ali ono što me nervira je masa, da ne pričam umisljene devojke koje cevče kiselu celo veče i vrte pramen kose gotovo toliko dugo da napravi kovrdzu, kad ih pozoves za sto ili te odbiju jer ko si ti, nisi im prvo poslao piće, a drugo ako dodju, onda jbg piju i malo jače od kisele, a pritom dva grama mozga nemaju, pa ja onda izgubim i želju da pričam.

            Jednom prilikom smo drugar i ja izašli i neke dve devojke su kao tu došle za naš sto jer nije bilo mesta. One su pile bambus, ali kad smo mi okrenuli turu, naručile su pina coladu. Naravno ja sam platio, uzeo koktel, sasuo joj niz glavu, platio naše piće konobaru i otišli u drugi klub.

            Druga situacija leto (pre tri godine) mislim, dva drugara i ja sedimo na keju, neke devojke kao prisle jel možemo mi tu, bacili spiku, sprdali se, imali smo mi tu piva, one kao šta ćete piti mi kao pa imamo tu piva, donele one još duplo, blejali celo veče do 5 ujutru, kasnije mi išli sa njima da ih vodimo na roštilj, otišli u banjalučki, kad su cepile po luku, morao sam sa jednom biti što je najveći fazon njih četiri su 88 godište, a da ne pričam kako izgledaju, pogotovo što su se vratile sa mora, pa onako čokoladne


            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

            Comment


            • Originally posted by Ser Deni ® View Post
              Druga situacija leto (pre tri godine) mislim, dva drugara i ja sedimo na keju, neke devojke kao prisle jel možemo mi tu, bacili spiku, sprdali se, imali smo mi tu piva, one kao šta ćete piti mi kao pa imamo tu piva, donele one još duplo, blejali celo veče do 5 ujutru, kasnije mi išli sa njima da ih vodimo na roštilj, otišli u banjalučki, kad su cepile po luku, morao sam sa jednom biti što je najveći fazon njih četiri su 88 godište, a da ne pričam kako izgledaju, pogotovo što su se vratile sa mora, pa onako čokoladne


              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
              Pa meni kao studentu su mi trenutno bolje mesta za druzenje kej ili fontana kod Bajica, jer su svi ljudi opustenije, narocito devojke.

              Comment


              • Zaboravih... Reče rođo u Trebinje full žena, u diskoteku 90% cure. Kaže da bih čak i ja tamo našo neku.

                A Budva je toliko odvratna ljeti, tačno vidiš na ljude da samo gledaju kako da te zavrnu za pare.
                Sjećam se da mi je drug pričao, da su flašu vodke platili preko 100e u TOP HILL.

                Imam 30g iz Tivta sam i jednom sam samo izašo u Bd ljeti. Došli neki rođaci iz Croacije pa da vide prestonicu turizma. Gužva, kolona od Jaza, tebalo nam je sat do ulaza u grad. Parkinga niđe. Fujjj

                Ne znam kako je u Grčku ili Tursku, ali je vjerovatno slično.

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • Ja sam cuo da se u Budvi proslo leto naplacivao led. 0.2€ po kocki.

                  Sent from my LG-D290 using Tapatalk

                  Comment


                  • Lista se krčka, samo da znate. Sutra objava negde u večernjim satima. Pošto jelte forum zeza, biće lista, pošto mi ne pada na pamet za toliku listu da stalno kucam kodove.

                    Biće i bonusa u vidu stranih gostiju

                    #hotinhere #beready #midnighthaute


                    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                    Comment


                    • Originally posted by Bane je View Post
                      Zaboravih... Reče rođo u Trebinje full žena, u diskoteku 90% cure. Kaže da bih čak i ja tamo našo neku.

                      A Budva je toliko odvratna ljeti, tačno vidiš na ljude da samo gledaju kako da te zavrnu za pare.
                      Sjećam se da mi je drug pričao, da su flašu vodke platili preko 100e u TOP HILL.

                      Imam 30g iz Tivta sam i jednom sam samo izašo u Bd ljeti. Došli neki rođaci iz Croacije pa da vide prestonicu turizma. Gužva, kolona od Jaza, tebalo nam je sat do ulaza u grad. Parkinga niđe. Fujjj

                      Ne znam kako je u Grčku ili Tursku, ali je vjerovatno slično.
                      Pa ti bi Bane bar tri smoto u Trebinje, a onda lagano pravac Plavi horizonti da im pokazes prave pjescane plaze.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • To za led nisam čuo, ali me ne bi iznenadilo.

                        Originally posted by Jax Teller View Post
                        Pa ti bi Bane bar tri smoto u Trebinje, a onda lagano pravac Plavi horizonti da im pokazes prave pjescane plaze.
                        Rađe bih je poveo na onu klupu desno od plaže u onu šumicu, da joj pokažem pučinu obasjanu mjesečinom... Ka i stotinama prije.

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Pitanje za Miletica i Denija,

                          Da vi niste blizanci jbt?!
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Da nisi ti Đorđe Čvarkov prerušen u dođoša?
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Pitanje za Miletica i Denija,

                              Da vi niste blizanci jbt?!
                              Ne, ali najjači klubovi su bili ti, verujem da smo tu negde godište 88/89/90

                              A joj kakvu sam listu napravio divim se sebi


                              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                              Comment


                              • Onda smo trojke hahaahahahahah

                                Samo mene dali na usvajanje

                                Vidim iste stvari pisete...
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X