Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2015/16 DECEMBER

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Kako neko može zabiti 17 poena?
    I oh da, reklama. Ovi se šlepaju po mnoim forumima, sad su počeli i ovaj da smaraju...


    Boga mi Steph je počeo da kaska u zadnje vrijeme, posebno sa trojkama.. Ali jedva čekam duel Green-LeBron, huhu

    Comment


    • #77
      http://www.nba.com/video/games/pacer...sists-wsc.nba/

      Lagano,sprda se covek.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • #78
        sigpic

        Comment


        • #79
          Da se pogodi godina gde sve dobre meceve za Bozic se nalaze u evropskim terminima.Posle otici u dgra i malo se izduvati od ovog NBA maratona.

          Comment


          • #80
            Znam kada sam racunao ko bi mogao da obori rekord Gsw-a pre par nedelja nedelje kada jos nisu izgubili,video sam da bi ih Klivlend mogao zaustavili i imali bi do tad rekord 32-0. I sinoc to isto kazu komentatori na sport klub da bi obori rekord lejkersa od 33-0 da nisu izgubili od Milvokija. Necu da zvucim hejterski jer nisam ali i primetio sam da sampioni odmaraju po 3,cak i 4 dana u poslednje vreme,ok imali su 7 za redom na strani,volim da ih gledam ali jel moze neko da mi ovo objasni,pogotovo ovo oko rekorda i kako sad imaju 28-1,a da nisu izgubili od Milvokija imali bi 33-0?
            Last edited by NbaIsMyLife; 26-12-15, 19:57.
            "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
            Legends never die. Mamba will be back!
            sigpic
            HOUSE ALL NIGHT LONG

            Comment


            • #81
              Imali bi 33 vezane pobede, jer u niz ulaze i pobede iz prosle. 4 pobede iz prosle regularne sezone, 29 ove, bilo bi 33.

              EDIT:
              Nema to veze s ovim drugim nizom (najbolji pocetak sezone), taj su odavno srusili. Njega su drzali Rocketsi (93-94) i Capitalsi (48-49) sa po 15:0. Protiv Lakersa je vec GSW postao novi rekorder.
              Last edited by p4p1; 26-12-15, 20:24.

              Comment


              • #82
                King Crabbe! Vec sam pricao o njemu, veliki potencijal. Neka naprednija verzija 3&D, jer u napadu moze mnogo vise od coskarenja na liniji za tri poena. Defanziva mu se jos razvija, tu ce tek da blista. Ovaj izostanak Lillarda mu je jos vise pomogao.
                Inace ja sam za to da Crabbe startuje za Portland, a McCollum da bude sesti igrac. Iz razloga sto Lillard i McCollum tesko mogu da brane te dvije pozicije, dok je Crabbe stvoren da igra pored Lillarda jer moze da brani i jace igrace, a i brze.

                sigpic

                Comment


                • #83
                  Izgleda da Bledsoe vec zavrsava sezonu. Meniskus...
                  Eric Bledsoe is expected to miss extended time for Saturday's left knee injury. MRI results on possible meniscus damage are to be announced.
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Za sada nema ga do AS; steta jer je do sada igrao ako ne na AS nivou onda priblizno nesto tome.Da je zavrsio sezonu ne bih imao nista protiv toga da Hornasek sedi na klupi do kraja sezone, ovako moze da se desi da se poremeti draft pozicija na kraju sezone.Verujem da ce do povratka Bledsa jedine cetiri ekipe koje ce biti gore od nji biti Lejkersi i Fila.Tu ce ngde da budu sa Bruklinom.

                    Comment


                    • #85
                      Kakve igrace ima Portland, ovo stvarno nije normalno. Prvo Crabbe, pa CJ McCollum. Uglavnom, Portland ima igraca koji svaku noc mogu da iskoce i da pokidaju svakoga. Potajno se nadam da ce upasti u plej of, pa makar to bio i sa GSW-om duel, sto je i realno sad poslije povreda Goberta, Bledsoa, plus se NO raspada. Radije bih plej of nego top10 pika na draftu.
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Istok je postaje ono sto je Zapad bio decenijama unazad. Kakva klanica za PO, i koliko timova iznad .500,bukvalno minimalna razlika izmedju 4. i 10. mesta, jedine ekipe koje bas nemaju nikakve sanse za PO, Phily i BKN.

                        Mada i na zapadu ce bas ludnica biti za ovo 8. mesto, ali bas ludara. Ovih trenutnih prvih sedam ja sigurno vidim u PO. Iako mi je Houston delovao haoticno na pocetku, posle otkaza McHalea poceli su da se konsoliduju, a ni Harden nece dozvoliti prolece bez PO. Dallas mi nije delovao najsigurnije, nekako su mi delovali staro, bilo je pitanje kako ce Wes izgledati, ali Dirk i dalje pokazao da moze, Deron je pokazao da moze, tako da su po meni nekako fino iznenadjenje. A Memphis je ipak stara garda, tako da ostaje taj spot za 8. mesto gde konkurisu verovatno sve ekipe sem LAL.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • #87
                          Pridodas tu Sanse i Minesotu, ove prve zna se zasto drugi zato sto nemaju trenera i jer igraju previse divljacki.Juta da nema problema sa povredama bio bih sigurni da ce oni biti osmi, ovako Portland, Denver, Sakramento pa i NO ih mogu ugroziti.

                          Comment


                          • #88
                            Ma ni Pelikani nemaju trenera, Gentry je u top3 najgora 100%. I dalje mi je neverovatno da su otpustili Montya. Lakse bi to bilo da je Jrue zdrav kao sto nije, da Anderson ne siluje svaki mec i umisli da je Jordan, da Evans nije klasican basketas, da Gordona nisu ubile povrede, da je Davis vise napredovao kao sto nije. Delovali su mi kao ekipa puna potencijala, ali vise nije to to.

                            Utah mi je sada definitivno zanimljiviji tim, a imaju vrlo mladog i dobrog trenera. Fali im neki dobar plej doduse.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • #89
                              Za Dzentrija se ne bih slozio zato sto opet ono sto je radio sa Finiksom pre par sezona je bila poezija, bolje nego u doba Majka D'Entonija.Nema on igrace za igru koju forsira, filozofija tima se promenila za 180 stepeni.Stoji to sto kazes da divljaju vise nego sto treba.Dejvis u nekim utakmicama deluje kao malo poboljsana verzija Amarea.Minimalna razlika u odnosu na proslu sezonu ako uopste postoji po pitanju napretka.Ono sto je najbitnije nikakvih poboljsanja u post-up igri.Generalno nisam ocekivao da ce da imaju pozitivan skor(ili barem da budu iznad .550), povrede bitnih rotacijskih igraca su puno uticale na trenutni skor.Nema tog trenera koji bi sa svim problemima sa kojima se suocio NO na pocetku sezone izvukao znatno bolji skor.
                              Last edited by Ricma; 28-12-15, 20:49.

                              Comment


                              • #90
                                Divljaju jer upravo tako igraju sve ekipe Gentrya. Samo sto ovi nisu tim za divljanje i bas nema nijednog igraca koji je za njegovu filozofiju. Cak se i Davis jbt sve vise oslanja na sut a post up igra i neki go-to potez ne postoji. Totalno promasen potez NOP-a, a Monty je ako nista bar unapredio def rating, i bili su tu snazni, ovo sto do sada igraju, je katastrofa na obe strane terena.

                                Ma nebitan je skor, nego kako on zeli da ekipa igra, ne bi on daleko otisao ni da su mu svi igraci bili na raspolaganju, a cinjenica jeste da se sistem promenio za 180 stepeni.

                                Ne moze da bude bolje od doba D'Antonia, jer je to bilo zlatno doba Sunsa, jos od vremena dok je Barkley bio u timu, a nije imao nista slabiji tim na raspolaganju. Gentry je meni losa kopija Mikea, a ni D'Antonia ne cenim previse kao vrhunskog trenera.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X