Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto prilike da prekosutra odigraju jedan totalno rasterećen i kvalitetan derbi.

    Kakve su to priče oko licenci pa ne mogu da vjerujem da Partizan ne može da izmiruje svoje obaveze a igrali LŠ i toliki keš dobili u posljednje vrijeme, gdje odlaze pare? Za Zvezdu znam da je teška situacija ali onda je neozbiljno iznositi u javnost početak izgradnje nekog projekta vrijednog stotine miliona evra, a ovamo nemaju par desetina hiljada evra da izmire svoje obaveze. A najsmješnije od svega su političari koji su pisali UEFI i tažili amnestiju pa time dokazuju direktnu umješanost politike u sport, a uzgred vladali su u vrijeme u kojem su ti klubovi upropašćeni. Hm
    Last edited by ФК Борац Бања Лука; 03-05-12, 20:43.
    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

    Comment


    • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
      Eto prilike da sutra odigraju jedan totalno rasterećen i kvalitetan derbi.
      Prekosutra

      Comment


      • Nije u nedelju, subota pola 8.



        Inace, sto se tice ovog projekta (pretpostavljam da mislis na stadion), svakako necemo mi placati, nego je samo nase zemljiste i dobicemo stadion na njemu, a bice tu i jos kojekakvog poslovnog prostora, to je interes investitora. (mislim, dobiti, to je sve na dugom stapu)
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Nije u nedelju, subota pola 8.



          Inace, sto se tice ovog projekta (pretpostavljam da mislis na stadion), svakako necemo mi placati, nego je samo nase zemljiste i dobicemo stadion na njemu, a bice tu i jos kojekakvog poslovnog prostora, to je interes investitora. (mislim, dobiti, to je sve na dugom stapu)
          Da malo sam pobrkao dane, tj. izgubio se u vremenu. Nego reci mi kako ti se sviđa projekat novog stadiona? I zanima me da li se pravi nanovo ili se samo preuređuje Marakana? I koliko će trajati izgradnja?
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
            Da malo sam pobrkao dane, tj. izgubio se u vremenu. Nego reci mi kako ti se sviđa projekat novog stadiona? I zanima me da li se pravi nanovo ili se samo preuređuje Marakana? I koliko će trajati izgradnja?

            Rekoh ti vec, suludo je pricati o tome dok se ne krene jer je tek potpisan memorandum. ;) Ali, kako rece Šone, a i iz mojih izvora, prica je zaista ozbiljna i sledece godine u otprilike ovo vreme bi trebalo da se krene sa radovima. Ukoliko bi grad napravio neki atletski stadion, ili recimo malopreuredio onaj na Karaburmi, stadion bi se jos vise ukopao i ne bi vise bilo atletske staze. Plan je da istok i zapad budu na sprat, a da jug i sever ostanu kakvi su i sad, tj iz jednog dela. To je mislim to otprilike.


            Sto se tice da li se meni svidja, ja kao neko ko najlepse dane svog zivota provodi na Marakani, svakako ne bih voleo neke prevelike radove, ali je neminovnost da nam treba najmanje renoviranje, a to se ne isplati. Recimo iz donjih redova severa pocela da raste trava i korov, onaj sneg ludi nam je unistio dobar deo prostorija itd itd. Plus, da ne spominjemo mrtvu UEFA-u i njihove prohteve. Zaboravih da ti odgovorim na jos jednu stvar, nece se rusiti Marakana, radice se tribina po tribina, ali koliko sam skontao ostace samo po desetak redova jer se stadion dalje ukopava.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Ostaje 4 stranca sledece sezone 99% Tole <3

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Rekoh ti vec, suludo je pricati o tome dok se ne krene jer je tek potpisan memorandum. ;) Ali, kako rece Šone, a i iz mojih izvora, prica je zaista ozbiljna i sledece godine u otprilike ovo vreme bi trebalo da se krene sa radovima. Ukoliko bi grad napravio neki atletski stadion, ili recimo malopreuredio onaj na Karaburmi, stadion bi se jos vise ukopao i ne bi vise bilo atletske staze. Plan je da istok i zapad budu na sprat, a da jug i sever ostanu kakvi su i sad, tj iz jednog dela. To je mislim to otprilike.


                Sto se tice da li se meni svidja, ja kao neko ko najlepse dane svog zivota provodi na Marakani, svakako ne bih voleo neke prevelike radove, ali je neminovnost da nam treba najmanje renoviranje, a to se ne isplati. Recimo iz donjih redova severa pocela da raste trava i korov, onaj sneg ludi nam je unistio dobar deo prostorija itd itd. Plus, da ne spominjemo mrtvu UEFA-u i njihove prohteve. Zaboravih da ti odgovorim na jos jednu stvar, nece se rusiti Marakana, radice se tribina po tribina, ali koliko sam skontao ostace samo po desetak redova jer se stadion dalje ukopava.
                Hvala na info. samo ovako odoka meni to izgleda dosta kompleksno i komplikovano i da će radovi dugo trajati. Jer uvijek je lakše graditi nanovo nego na neki način preuređivati neku stariju građevinu. Pogledaj stadion u Nišu, 3 prelijepe tribine i ona četvrta što je ostala stara, kvari sve.

                Ništa sve je to dobro a negdje sam imao prilike pogledati i projekat Karaburme i ono je fascinantno ako se bude po onom projektu radilo i još kad se renovira Partiznov, bogme ljudi vi se ne šalite oko te infrastrukture.
                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                Comment


                • Koliko vidim Nišlije su konačno počele trenirati na svom stadionu. Drago mi je zaista poslije svega što su prošli u proteklih 10 god. konačno su dobili stadion koji zaslužuju i klub se vraća u JSL. A onaj stadion Sinđelića na kojem su igrali ili čije je ne znam ni sam, baš je u lošem stanju
                  Spoiler



                  Interesantna analiza na sportalu vezano za Partizan.

                  http://sportal.rs/news.php?news=73277

                  Bilo kako bilo ali izgleda ponovo pred Evropu veliko renoviranje. Princ Tejgo bi zaista mogao pomoći dosta, odlično se pokazao prošli put.
                  Last edited by ФК Борац Бања Лука; 04-05-12, 00:06.
                  РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                  Comment


                  • Kad bi Cola opet zapevao

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Kad bi Cola opet zapevao
                      Sta ti je bre

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Sta ti je bre
                        De znam

                        Comment


                        • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                          Koliko vidim Nišlije su konačno počele trenirati na svom stadionu. Drago mi je zaista poslije svega što su prošli u proteklih 10 god. konačno su dobili stadion koji zaslužuju i klub se vraća u JSL. A onaj stadion Sinđelića na kojem su igrali ili čije je ne znam ni sam, baš je u lošem stanju
                          Spoiler

                          Odavno oni treniraju na svom stadionu, iako su radovi u toku. Sto se te zapadne tribine tice, i ona ce se rekonstruisati, nema investitora, al' svakako ce stadion biti prelep i mozda se jedan od prva dva meca kvalifikacija za SP odigra kod nas.

                          A to nije stadion Sindjelica, nego stadion zenskog fudbalskog kluba Masinac. I stadion Zeleznicar se rekonstruisao pa su oba kluba morala da igraju na istom stadionu. Stadion jeste katastrofa, al' sta da se radi, barem je dolazio ZFK Arsenal da igra na istom.

                          Sto se tice ulaska u JSL, ja sam skroz nesiguran. Naredna dva meca se igraju bez publike, Mladenovac i Napredak. Atmosfera u klubu se valjda poboljsala posto se svasta izdesavalo u poslednje vreme.

                          Comment


                          • Za derbi su akreditovani predstavnici: Hamburger, Volfsburg, Verder, Šalke, Bajer Leverkuzen, Udineze već dugo vremena prati Mohameda Kamaru, Fiorentina, Roma, Lacio, PSV Ajndhoven, Šahtjor, Spartak i Dinamo iz Moskve, Panatinaikos, Olimpijakos, Bazel, Red Bul Salcburg Okser, Bordo, Monako, a zanimljivo je da je jedan zahtev stigao iz Kine (Čangčun), kao i da će menadžer koji blisko sarađuje sa klubovima iz Južne Koreje takođe biti na stadionu.
                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment


                            • Ako Partizan da gol Strajnic ce svrsiti usred prenosa.



                              Govno jedno smrdljivo kako te mrzim.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Jbt, ili romi bas imaju toliko srece ili su ovi nasi toliki balvani da ne mogu gol da im uguraju iz ovoliko sansi. Onaj Babovic je uvreda za grb Partizana!
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X