Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by carter985 View Post
    pa ne moze ni da bude blizu, kad imate 5 filijala, a na ostalim utakmciama sudije po potrebi zavrse posao
    cim se prislo na -6, odma je usledeli "reakcija"... odma u narednoj utakmici, protiv ofk-e, sudija ne svira cist penal za ofk-u i drugi zuti za lazara a utakmicu produzuju za 1 minut ondak odma sledece protiv hajduka, crveni i penal u prvih 20 minuta.. pa ondak vosha, 2 crvena penal.. itede
    Da ste dobili sve od tada, imali bi sad za vikend priliku za -3. Mi smo dobili sve posle toga.
    Last edited by LBJmvpFORlife; 30-04-12, 16:11.

    Comment


    • I dalje je moj krivac za ovu sezonu pa mozda i za proslu Prosinecki, mozete mi reci sta hocete mozda je kriv njegov kondicioni trener ili ko god, stvarno ne znam ali zvezda u njegove 3 polusezone ima u svakoj bukvalno u svakoj mesec dana praznog hoda, potpuno praznog hoda u kojem ne igra nista, je li zbog kondicije, taktike, motivacije ali kada se po sablonu desavaju greske ja krivim trenera. Kako sam krivio Stanoja koji je unistavao boga od zvezde, da se razumemo doneo nam je srece koliko ni sami nismo ocekivali ako sam njega mogao da pljujem i blatim, imam pravo da kritikujem i trenera koji ce na kraju ove sezone imati ukupno 20 bodova zaostatka za Partizanom. U ovoj ligi? Za mene je to katastrofa.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Da ste dobili sve od tada, imali bi sad za vikend priliku za -3. Mi smo dobili sve posle toga.
        to samo potvrdjuje tezu, da ni real sa murinjim ne bi nadoknadio -10 u tole super ligi..
        uostalom i tuta je lepo to bio plasticno objasnio, da bi partizan od mogucih 37 bodova, uzeo 42 u ovoj nasoj ligi, ako bi im zafalilo

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          I dalje je moj krivac za ovu sezonu pa mozda i za proslu Prosinecki, mozete mi reci sta hocete mozda je kriv njegov kondicioni trener ili ko god, stvarno ne znam ali zvezda u njegove 3 polusezone ima u svakoj bukvalno u svakoj mesec dana praznog hoda, potpuno praznog hoda u kojem ne igra nista, je li zbog kondicije, taktike, motivacije ali kada se po sablonu desavaju greske ja krivim trenera.
          Mi imamo problem sa kondicionim trenerom, izmenjali smo ih 3 od kako je Robi tu. Opet ako se pogleda mi smo vecinu prolecnih utakmica resavali u poslednjih pola sata, ako smo lose pripremljeni, opet je bolje od vecine lige. Mada treba reci i da je selekcija igraca bila blagi uzas do ove zime. Posebno su problem cebtarfor i stoper i tako je vec godinama, ako me ista nervira kod ove uprave sa Lukicem, to je da ove dve pozicije nikako da budu resene kako treba. Nesto kao sa kk i centrom, pocupam kilo kose svaki put i nikako da dovedemo nesto normalno. Posle jos jednog ovakvog prelaznog doci ce to polako na mesto, valjda, nada poslednja umire. Mi vec sada mozemo da igramo sa vama.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Mi imamo problem sa kondicionim trenerom, izmenjali smo ih 3 od kako je Robi tu. Opet ako se pogleda mi smo vecinu prolecnih utakmica resavali u poslednjih pola sata, ako smo lose pripremljeni, opet je bolje od vecine lige. Mada treba reci i da je selekcija igraca bila blagi uzas do ove zime. Posebno su problem cebtarfor i stoper i tako je vec godinama, ako me ista nervira kod ove uprave sa Lukicem, to je da ove dve pozicije nikako da budu resene kako treba. Nesto kao sa kk i centrom, pocupam kilo kose svaki put i nikako da dovedemo nesto normalno. Posle jos jednog ovakvog prelaznog doci ce to polako na mesto, valjda, nada poslednja umire. Mi vec sada mozemo da igramo sa vama.

            Videcemo sledece godine, jeste istina da mozete da igrate, i da pobedite stavise ali titula nije derbi, nije jedna utakmica, mi smo naucili da gazimo cele sezone da motivacija ne fali, da se radi isto u martu i u novembru da se igra isto posle derbija u Indjiji i pre derbija u Borci. Tu se titula osvaja. Zvezda nema te serije od po 10 pobeda, ili lupam 15 bez poraza. To osvaja prvenstvo. Derbi je druga prica, lepo je dobiti, sladis se par dana ali na kraju pehar je bitan.

            Comment


            • Kod nas se ti periodi praznog hoda nekako uvek potrefe sa tim kada pocne da kasni plata. Nadam se da nije vezano, ali imam blagi osecaj da jeste. Ne krivim ja, profesionalci su i treba da budu placeni, ali opet...
              Sa druge strane, malo je neprirodno imati toliko pobeda u nizu, ma koliko da si kvalitetniji, tu ulazi ono sto je Carter pricao, da kada zagusti vi imate naklonost sudija.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Kod nas se ti periodi praznog hoda nekako uvek potrefe sa tim kada pocne da kasni plata. Nadam se da nije vezano, ali imam blagi osecaj da jeste. Ne krivim ja, profesionalci su i treba da budu placeni, ali opet...
                Dvojica su to uradila u Partizanu, jedan je zavrsio u Kini i u cirkusu Bate Buturovica drugi u Arabiji gde se pekao godinu dana po pesku na +40 i kasnije se vratio i sada je igrac u najboljoj formi od spiceva i mora da razbije guzicu da bi dobio novi ugovor.

                A vi nemate? Bar jednako. One sezone sa Pizonom je nesto najnepostenije otkad ja gledam fudbal ono smo mi ukrali za 3 sezone. Opet je sve precutano jer niste ni uz to uspeli da uzmete titulu.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Dvojica su to uradila u Partizanu, jedan je zavrsio u Kini i u cirkusu Bate Buturovica drugi u Arabiji gde se pekao godinu dana po pesku na +40 i kasnije se vratio i sada je igrac u najboljoj formi od spiceva i mora da razbije guzicu da bi dobio novi ugovor.

                  A vi nemate? Bar jednako. One sezone sa Pizonom je nesto najnepostenije otkad ja gledam fudbal ono smo mi ukrali za 3 sezone. Opet je sve precutano jer niste ni uz to uspeli da uzmete titulu.
                  Ne kazem da mi nismo imali, ali bas ove sezone se i ne mozemo pohvaliti. No hajde, usli smo previse u teorije zavere. Ja nemam informacije tacno kako sta funkcionise, vec samo gledam kao posmatrac, mozda i subjektivno.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Apsolutno zasluzena titula. Mislim da ce svako sa 2 grama mozga to reci.

                    Iskulirati ove padavicare i nastaviti u istom stilu. Jako i do samog kraja (Denda's style).

                    Comment


                    • Apsolutno zasluzena titula. Mislim da ce svako sa 2 grama mozga to reci.
                      hahhahahahhaahhhaa Ljubo ti si car


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        hahhahahahhaahhhaa Ljubo ti si car
                        Ne nego treba vi da je osvojite, niste dobili malo jace gostovanje dve godine.

                        Comment


                        • pa kako fda pobedimo kad tole namesta tokom cele sezone

                          Comment


                          • Originally posted by n.aleksa View Post
                            pa kako fda pobedimo kad tole namesta tokom cele sezone
                            Realno.

                            Comment


                            • http://www.sportske.net/vest/domaci-...lub-77513.html

                              Odmah se zabravio Tole, Partizan drzavni projekat i slicne price kojima mazu oci i pravdaju nesposobnost.

                              Comment


                              • http://www.sportske.net/vest/domaci-...oku-77476.html

                                ''Prirodno je da povremeno dolazi do smena na čelu, ali nije prirodno da Zvezda ovoliko dugo ne osvoji titulu. Da nisam čvrsto uveren da se to može promeniti, ne bih ni radio ovaj posao. Zvezda će u najkraćem roku ponovo biti šampion'', poručio je Škundrić.
                                A ne smeta sto u (npr.) kosarci Zvezda vec dugo nema titule, samo je fudbal problem ?

                                Samo jedno ime znam - Karadzic Tomislav.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X