Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ako se ne varam Rad je igrao prosle sezone na OFK-ovom stadionu ili ne? Zaboravio sam. A koliko znam Cika Daca je bolji stadion od Karaburme.;)
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Pa ako se ne varam Rad je igrao prosle sezone na OFK-ovom stadionu ili ne? Zaboravio sam. A koliko znam Cika Daca je bolji stadion od Karaburme.;)
      Igrao je na Vracaru.

      Comment


      • Ne mora da znaci, Karaburma izgleda lose, ali ne bi me cudilo da je po svim standardima bar formalno, Terzic je to.

        Sta smo sve ispromisavali ovo je cudo.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Mada bila je skoro vest da niko jos nije ispunio uslove za Evropu po pitanju dokumenta..

          http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=602398

          Ali mislim da ce se ipak igrati na Cika Daci,pa koliko drugih klubova iz Evrope imaju losije terene i ostalo pa igraju na njima.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Mara prima 50 soma ljudi, a ima 50 parking mesta za sluzbena lica. Da, ispunjavamo uslove...
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Mada bila je skoro vest da niko jos nije ispunio uslove za Evropu po pitanju dokumenta..

              http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=602398

              Ali mislim da ce se ipak igrati na Cika Daci,pa koliko drugih klubova iz Evrope imaju losije terene i ostalo pa igraju na njima.
              Shvati da ima niz propisa koji moraju biti ispunjeni, nezavisno od samog terena i lepote tribina covece. I to je smejurija da nece mozda savez zabraniti svima da igraju Evropu

              Comment


              • Sta pocini Evandro, sunce ti jebem.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • I levom i desnom.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • E kad nas Mikić spašava

                    Comment


                    • Novosađani šta to bi?

                      Ne znam ima li gdje tabela učinka klubova JSL u ovoj polusezoni ali i bez toga msm da je jedna od najcrnjih Vošinih. Tolika nada i očekivanja od iste i takvo razočarenje teško da je ikad bilo. Partizan i Zvezda rutinski i očekivano kao i Kragujevčani a lijepo iznenađenje dolazi nam iz kola u kolo od momaka iz Jagodine.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                        Novosađani šta to bi?

                        Ne znam ima li gdje tabela učinka klubova JSL u ovoj polusezoni ali i bez toga msm da je jedna od najcrnjih Vošinih. Tolika nada i očekivanja od iste i takvo razočarenje teško da je ikad bilo. Partizan i Zvezda rutinski i očekivano kao i Kragujevčani a lijepo iznenađenje dolazi nam iz kola u kolo od momaka iz Jagodine.
                        pa zavisi od koga, mi iskusniji smo znali da ovo sleduje
                        prvo su jednog od najboljih zadnjih vezniih(medojevica) i jednog od najboljih srednjaka(merbe) u ligi, zamenili africkim metuzalima i ispusenim mustiklama u liku moreire i apie, a onda jos toj dvojici dali 3 puta vece plate od ostatka tima... tako da su ovi rezultati i vise nego ocekivani...

                        Comment


                        • Originally posted by carter985 View Post
                          pa zavisi od koga, mi iskusniji smo znali da ovo sleduje
                          prvo su jednog od najboljih zadnjih vezniih(medojevica) i jednog od najboljih srednjaka(merbe) u ligi, zamenili africkim metuzalima i ispusenim mustiklama u liku moreire i apie, a onda jos toj dvojici dali 3 puta vece plate od ostatka tima... tako da su ovi rezultati i vise nego ocekivani...
                          Da pa dobro, sigurno ni ti nisi bio usamljeno ostrvo nadao si se i ti barem pola kao ostali. Neću reću da se slažem ili ne sa tim što si napisao da je najviše uticalo na rezultata ove sezone jer ti bolje poznaješ stanje u klubu, mogu samo da kažem da mi je žao. Bili ste u naletu, i odjednom bum, raspad sistema. Ali nadam se da nećete ostati bez Evrope i da priča o stadionu neće da stane nakon svega ovoga i da će se klub dići što prije

                          P.S. Imam jedu molbu ako neko zna da me obavijesti kako je prošao Napredak danas i kakva je trenutno situacija na tabeli 2. lige. ;)
                          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 21-04-12, 22:38.
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                            Da pa dobro, sigurno ni ti nisi bio usamljeno ostrvo nadao si se i ti barem pola kao ostali. Neću reću da se slažem ili ne sa tim što si napisao da je najviše uticalo na rezultata ove sezone jer ti bolje poznaješ stanje u klubu, mogu samo da kažem da mi je žao. Bili ste u naletu, i odjednom bum, raspad sistema. Ali nadam se da nećete ostati bez Evrope i da priča o stadionu neće da stane nakon svega ovoga i da će se klub dići što prije

                            P.S. Imam jedu molbu ako neko zna da me obavijesti kako je prošao Napredak danas i kakva je trenutno situacija na tabeli 2. lige. ;)
                            alo bre, necemo sad da se vredjamo, nisam ja slaninar nego cigan, vidis valjda po avatu
                            stos tice drugog dela, napredak 2-2, uostalom eo ovde tabela i svi rezultati
                            http://www.srbijasport.net/tak/722

                            Comment


                            • Originally posted by carter985 View Post
                              alo bre, necemo sad da se vredjamo, nisam ja slaninar nego cigan, vidis valjda po avatu
                              stos tice drugog dela, napredak 2-2, uostalom eo ovde tabela i svi rezultati
                              http://www.srbijasport.net/tak/722
                              ma ne gledah u avatar nego vidim da si uletio u priču pa rekoh ... sorry tebra, i hvala za ovu info.
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • ma kul

                                Comment

                                Working...
                                X