Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Layzick View Post
    Nema to veze ne pitaju se oni o tome.
    Garantujem da nece da ispadnu.

    Comment


    • Originally posted by Uros94 View Post
      Као што је Земун у сезони 2007/08 играо финале купа против Партизана (победио Партизан 3:0) и требали да играју квалификације али због лоших финансија није им дала УЕФА. А те године су, ценим, играли у трећој лиги.
      Nece Borac da igra LE ako ne osvoji Kup, zato sto je sigurno da ce Partizan biti prvi, a Zvezda i druga i najverovatnije ce kao pobednici Kupa da se plasiraju u Ligi Evrope i igrace rundu kasnije u odnosu na trenutno treceplasiranu Vojvodinu i cetvrtoplasirani Radnicki Kg.

      Comment


      • Лајковао сам ти пост па сам онда укапирао да не разумем шта си хтео да кажеш.

        Какве везе има све то са тим да ли ће Борац ићи у квалификације? Мислим финалиста ваљда иде у квалификације, без обзира на којој је позицији. Не разумем шта си хтео да кажеш, због чега неће ићи.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Ne ide finalista u LE, to ti je od pre tri godine jedno od novijih pravila i Platini pridaje malo veci znacaj osvajacima Kupovima nego drugoplasiranim ekipama na tabeli(ili ekipama koje zauzimaju mesto koje ih vodi u LE).

          Da je Zvezda sada prva, onda bi ekipa Borca mogla ponovo da igra Evropu, ali posto nije i Partizan zauzima to mesto, pobednik Kupa(a to ce biti najverovatnije biti Zvezda) ce na taj nacin izboriti LE, a ne tako sto ce zavrsiti druga na tabeli i time se otvara cetvrtoplasiranoj ekipi da izbori plasman.Mi spadamo u grupu zemalja gde sampion ide u LS, a pobednik Kupa, drugoplasirana i treceplasirana ekipa iduu LE.Ako jedna od te dve ekipe osvoji Kup, otvara se mesto za cetvrtoplasiranu.
          Jel sad jasno?

          Comment


          • Jel možemo ovdje riječ dvije i o 2. ligi. Vidim da Napredak i Radnički Niš krupnim koracima gaze ka JSL i radujem se tome kao vjerovatno i svaki ljubitelj JSL. E sad ako bi oni ušli i ispali BSK i Metalac bila bi odlična stvar za ligu. Onda bi liga dobila stvarno najjaču moguću postavu i jednostavno kvalitet bi morao da ide na bolje. Ne znam kako vam se čine najave iz KG da spremaju šampionsku ekipu za sl. sezonu ili je samo predizborni trik
            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

            Comment


            • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
              Jel možemo ovdje riječ dvije i o 2. ligi. Vidim da Napredak i Radnički Niš krupnim koracima gaze ka JSL i radujem se tome kao vjerovatno i svaki ljubitelj JSL. E sad ako bi oni ušli i ispali BSK i Metalac bila bi odlična stvar za ligu. Onda bi liga dobila stvarno najjaču moguću postavu i jednostavno kvalitet bi morao da ide na bolje. Ne znam kako vam se čine najave iz KG da spremaju šampionsku ekipu za sl. sezonu ili je samo predizborni trik
              Napredak ce dati bogatstvo samo da udje, Sloga ce jako jako puno da profitira.

              Comment


              • Mister Miskovic je dosao u Napredak, tako da oni moraju da udju u Tole ligu. A to przenje Kragujevcana je standarno pred izbore .

                Comment


                • Zato Napredak kupuje sve i svasta na menadzeru
                  Realno,voleo bih da se vrate,uvek je lepa atmosfera u KS,pogotovo kad se igralo pod reflektorima sa Zvezdom,pravi spektakl
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Originally posted by Dacha View Post
                    Zato Napredak kupuje sve i svasta na menadzeru
                    Realno,voleo bih da se vrate,uvek je lepa atmosfera u KS,pogotovo kad se igralo pod reflektorima sa Zvezdom,pravi spektakl
                    Reflektorima

                    Comment


                    • Shvatate poentu
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Aha znam to ali ja sam odavno zagovornik priče da se milom ili silom Radnički Niš, Kragujevac, Napredak moraju vratiti u JSL. Pa šta god da smisle ali moraju zarad napretka fudbala jer Zvezda, Partizan i Vojvodina nemaju ništa od toga što igraju sa BSK, Čukaričkim, Banatom, Sremom i sl. Dobiće liga fine stadione, mnogo gledalaca... što se i pokazuje kao tačno.
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment


                        • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                          Aha znam to ali ja sam odavno zagovornik priče da se milom ili silom Radnički Niš, Kragujevac, Napredak moraju vratiti u JSL. Pa šta god da smisle ali moraju zarad napretka fudbala jer Zvezda, Partizan i Vojvodina nemaju ništa od toga što igraju sa BSK, Čukaričkim, Banatom, Sremom i sl. Dobiće liga fine stadione, mnogo gledalaca... što se i pokazuje kao tačno.
                          Brate imaju stone lampe na stadionu.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Brate imaju stone lampe na stadionu.
                            Nisam shvatio ovo baš ali nema veze. Mislim da se razumijemo da je za sve bolje da u ligu uđu ti klubovi. Nećemo sad poštenje ganjati na Napretku nakon svega što se dešavalo u posljednjih 20 god. sa fudbalom i priželjkivati Donji Srem u ligi. Nemojte molim vas
                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment


                            • Ne znam samo cemu insistiranje na tkz. "velikim centrima" .

                              U ligu treba da udje ona ekipa koja je najbolja,pa makar bila i iz Doneg Srema, Petrovca, Trsetenika,itd... A ne da kvota na Napredak bude 1.3 protiv ekipe koja je druga na tabeli. Sta se time dobija ? Publika. A sta publika ima da vidi od fudbala. Ima da vidi kao juce u NP, fudbal buducnosti.

                              Comment


                              • Dubocica cini mi se pre 3 kola 6000 gledalaca u srpskoj ligi

                                Comment

                                Working...
                                X