Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ciganin sam to ne menja stvari,ciganin je bio i moj stari..Prejaka pesma
    Evandrova reakcija ka njihovom golmanu nakon gola
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Hvala ti Djuro,od srca ti hvala za teranje Stanoja,Krstajica,Jokanovica,Tomica,Mirkovica,Petr ica.Hvala ti jer da ih nisi oterao nikad ovakve stvari ne bi desavale,derbi je opet zanimljiv i Zvezda opet moze da pobedi.

      Comment


      • Cestitke Delijama na zasluzenim pobedama, dobijenom kupu i boljoj igri.

        Ligu smo osvojili, ali nista mi ne znaci, znajuci da smo u ovom trenutku gori tim od Zvezde.

        Comment


        • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
          Cestitke Delijama na zasluzenim pobedama, dobijenom kupu i boljoj igri.

          Ligu smo osvojili, ali nista mi ne znaci, znajuci da smo u ovom trenutku gori tim od Zvezde.
          Bolji smo mi,samo su oni imali vise srece.

          Comment






          • Neki novi momenti

            Comment


            • Originally posted by trigger View Post
              Bolji smo mi,samo su oni imali vise srece.
              Rezultat pokazuje.

              Imali smo sanse, nismo ih iskoristili, Zvezda jeste. Na kraju krajeva, broje se golovi, a ne prilike.

              Comment


              • Otprilike desilo se što sam i očekivao u oba duela. Vojvodina jednostavno ne liči na tim i niko me nije mogao ubijediti da takva ekipa mora onako loše i bezidejno cijelu polusezonu igrati i odmarati igrače da bi se suprostavila nejakim Čačanima. Pa oni su sebi umislili kao da igraju polufinale LŠ pa su sve podredili tome a ustvari ko iole prati mogao je vidjeti da je u Vojvodini raspad sistema i da igra ne liči ni na šta i da su nagomilali neke igrače "sa imenom" koji su totalno van forme i koji ih skrojz parališu. Samo me čudi da Kragujevac to ne koristi i da im već nije pobjegao 10 bodova a ako ovako nastave mogli bi i bez Evrope ostati.

                Ovu drugu ne bih puno komentarisao.

                P.S. šta priča ovaj tuta, ništa ne kapiram
                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 11-04-12, 21:42.
                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                Comment


                • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                  Otprilike desilo se što sam i očekivao u oba duela. Vojvodina jednostavno ne liči na tim i niko me nije mogao ubijediti da takva ekipa mora onako loše i bezidejno cijelu polusezonu igrati i odmarati igrače da bi se suprostavila nejakim Čačanima. Pa oni su sebi umislili kao da igraju polufinale LŠ pa su sve podredili tome a ustvari ko iole prati mogao je vidjeti da je u Vojvodini raspad sistema i da igra ne liči ni na šta i da su nagomilali neke igrače "sa imenom" koji su totalno van forme i koji ih skrojz parališu. Samo me čudi da Kragujevac to ne koristi i da im već nije pobjegao 10 bodova a ako ovako nastave mogli bi i bez Evrope ostati.

                  Ovu drugu ne bih puno komentarisao.

                  P.S. šta priča ovaj tuta, ništa ne kapiram
                  Tuta je tata

                  Sto ne bi komentarisao, dobili su nas na isti nacin kao i mi njih poslednjih 5 utakmica, na pamet. Treba i od Shamrocka neke stvari prepisati, jeste on sumnjiv ovako al' derbi je umeo, ovo drugo ne ali derbi...

                  Comment


                  • Samo cu reci cestitke na pobedi, nemam snage za vise.

                    Comment


                    • Dakle to je to!Sinoc se svecano potvrdilo da smo bolji tim!Znaci Robert Prosinecki je 'ubio' Granta s taktikom! Tako se to radiiiiiii! Svi do jednog su fenomenalno odradili svoj posao!Cava i Vesovic,igraci koje smo ja mislim najvise kritikovali,su bili besprekorni...Evandro odigrao ma odlicnooo,svi ali svi su bili fantasticni!Imamo strasnu ekipu!Mazic je odradio posao takodje dobro,iako mi je sumnjiv onaj start nad Kasalicom..Steta zbog jesenje polusezone,jer ovo nije realno ni malo,da nam bjeze 8 bodova..no,ajde sad Nasa Zvezda je mnoogo jaka i bice jos jacha i s nestrpljenjem ocekujemo svi novo ljeto i kvalifikacije za LE..Nova Zvezda je rodjena i moramo svi da budemo srecni kakav tim i kakvog Kralja na klupi imamo!Hvala ti Zvezdo!!!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Dok su izlazila saopstenja bio sam spokojan, ove polu sezone su stala i nije mi mirisalo na dobro. Cak mi je i drug rekao
                        da se ni ne seca da se ove polu sezone skandiralo toletu, sto je bio slucaj na svakoj prethodnoj utakmici jesenas. Zanimljivo. Ocigledno je stigla neka naredba da se malo tenzije stisaju zbog izbora.

                        Sada se opet spominje kup u BG . Kao firmasi ne daju njihovu tribinu , a i na marakani je bio zakljucan sever samo smo mi dali jug kad je bio na nasem stadionu. E sramite se vi iz uprave svi redom.


                        Opet nije bio smanjen kapacitet severa na derbiju.

                        Comment


                        • Originally posted by Drogba View Post
                          Dok su izlazila saopstenja bio sam spokojan, ove polu sezone su stala i nije mi mirisalo na dobro. Cak mi je i drug rekao
                          da se ni ne seca da se ove polu sezone skandiralo toletu, sto je bio slucaj na svakoj prethodnoj utakmici jesenas. Zanimljivo. Ocigledno je stigla neka naredba da se malo tenzije stisaju zbog izbora.
                          A sto je toliko tesko zamislivo da smo jednostavno bolji u ovom momentu i da smo zato pobedili Nema potrebe za teorijama zavere. Moguce da je tako, nije nelogicno, ali opet ne mora da znaci.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            A sto je toliko tesko zamislivo da smo jednostavno bolji u ovom momentu i da smo zato pobedili Nema potrebe za teorijama zavere. Moguce da je tako, nije nelogicno, ali opet ne mora da znaci.
                            Ovo i ne sporim uopste, ali samo sam rekao suve cinjenice,sad dal tu ima nesto ne znam,ali cim idu izbori kod nas zna se sta se sve radi da bi se dobili glasovi,al da ne idem u of.

                            Potvrdjeno,finale na marakani Ne smem ni da zamisljam da smo mi kojim slucajem u finalu koje bi bile zavera zasto se igra u bg ;)

                            Comment


                            • Ma slazem se ja skroz sa tobom oko izbora. Verovatno ima bar malo istine u celoj prici, ali mi je glupo sto dosta Grobara i na netu i kada pricam sa njima celu pricu tumaci kao izgovor, kao Partizan pustio Zvezdu, namerno su se promasivale sanse, namerno gresili stoperi i slicno, u cemu mislim da nema istine, videlo se na kraju meca po reakciji igraca da im je znacilo, sto je i normalno. Tako sam protumacio post, nismo se razumeli
                              Ja sam pretpostavljao da ce ko god od vecitih prosao finale biti u Bg kada je Vosa ispala. Nadao sam se da ce pored svega biti u NS, ali sta ces. Mada jeste isplatljivije, Firma nece da da Sever, stvarno bi to smesno izgledalo.
                              Last edited by Nebojsa; 13-04-12, 11:15.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Vidim da su prosle godine na finalu kupa sve tribine bile krcate,jos je falio i sever da bude otkljucan
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X