Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoj Tole, nemoj danas
    nemoj molim te, samo ne danas
    .....

    e, jbg Tole.


    p.s. svidja mi se novi naslov teme
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Gandalf View Post


      p.s. svidja mi se novi naslov teme
      Nazovimo stvari pravim imenom. Brat najrodjeniji! <3
      sigpic

      Comment


      • Ne vredi sa ovima raspravljati,oni samo traze opravdanja sto su poslednjih godina jadni i ne mogu ni da nam prismrde.

        Comment


        • a zasto se precutkuju neke stvari??a?? zasto??? odgovori neko! nista ono saputanje sa vukicem,nepostojeci penali..ma vidite ovo,sve je isuvise jasno da bi mogao neko bilo sta da opravda.to da smo naChisto! tako da to vase sprdanje sa 'tole ovo tole ono' to je zato sto ne znate sta cete drugo.Nemocni ste da argumentovano odgovorite!znaci,totalna nemoc!Hvala ti Boze sto ce uskoro sve biti objelodanjeno i zvanicno.Hvala ti Boze


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              a zasto se precutkuju neke stvari??a?? zasto??? odgovori neko! nista ono saputanje sa vukicem,nepostojeci penali..ma vidite ovo,sve je isuvise jasno da bi mogao neko bilo sta da opravda.to da smo naChisto! tako da to vase sprdanje sa 'tole ovo tole ono' to je zato sto ne znate sta cete drugo.Nemocni ste da argumentovano odgovorite!znaci,totalna nemoc!Hvala ti Boze sto ce uskoro sve biti objelodanjeno i zvanicno.Hvala ti Boze
              Ko je bre nemocan? Ljudi jednostavno nece da se raspravljaju sa tobom. Sto se tice Grujica i Vukica nemam pojma sta su pricali, znam da je on svirao nepostojeci penal za Zvezdu i to tako eksplozivno kao Hauard Veb za Junajted. Isto tako je svirao i za nas protiv Vojvodine. Tako da mu je ili tako receno za obe utakmice ili je jednostavno glup, nema trece.

              A sto se tice celokupne situacije. Tomislav Karadzic nema 0,00001% veze sa bilo kakvim neuspehom Crvene Zvezde. Raznorazne uprave, politicari, tajkuni vam godinama sistematski unistavaju klub, uzimaju svaki dinar i zato ste tu gde ste. Od dolaska Vladana Lukica na celo kluba pocinje sva ova smejurija. On se sad pere pred navijacima jer je '93 trebao da predje u Partizan, samo vrlo mali broj ljudi to zna. Zato pise saopstenja, vrsi medijski pritisak za svaku mogucu glupost. Kad nije sviran penal nad Kaduom u derbiju izasla je knjiga saopstenja, za istu situaciju nad Babovicem u poslednjem derbiju nista iz naseg kluba kao sto ni na ovom forumu nismo smarali sa tim da nam je sviran penal vec se lepo osvrnuli na igru svog tima. E tu je razlika izmedju vas i nas. Svi mi smo vise puta okacili razne video klipove kao dokaz da se Partizan i Zvezda podjednako guraju. Kazes da sudije nikad ne ostete Partizan? 3. kolo protiv OFK-e ponisten regularan gol i nisu svirana 2 penala. Protiv Rada nisu svirana 2 penala, protiv Slobode na JNA nije sviran penal, sviran vam nepostojeci penal u derbiju, nama nije sviran penal u poslednjem derbiju. Da li je negde bilo kukanja i saopstenja sa ove strane? Jedino je pominjan penal za vas u derbiju ali mnogo cesce iz sprdnje. Isto tako i vas sudije ostete ali to je iz gresaka a i Partizan i Zvezda kao klubovi gde je pola drzave u jednom a pola u drugom imaju nevidjenu protekciju u odnosu na ostale. Osim derbija u kupu 2008. i 138. Partizan nista nije imao na svoju ruku u derbijima. Ili je sudjenje bilo normalno ili na stranu Zvezde. 17 godina nam nije sviran penal u derbiju od toliko rukometa i krljanja. A pre ovog u kupu je Zvezda poslednji put dobila derbi da joj nije sviran penal ili crveni igracu Partizana 8.11.2003. Od dolaska Lukica vi ste u nebesima i verujete u sve sto vam on i Vesic serviraju, od svakog moguceg igraca cim potpise pravite superstara, od Prosineckog pre prve utakmice napraviste Murinja, onog Mikica sto je klasican menadzerski anti-talenat hvaliste po odlasku Ninkova do nebesa, kad sam citao o Evandru mislio sam da se radi o Mesutu Ozilu, za onog Paseka ste pricali kako je vas najbolji igrac a coveka nije minut za Zvezdu odigrao... I onda dodje nesto sto se zove realnost pa vam lupi samarcinu. Samo ne mozete da se pomirite sa tim da ste tu gde ste, da su to limitirani igraci, da to nije dovoljno dobro za vase ambicije, da ste u totalnom kurcu ali posto se svaki put ponadate da je to to i slepo verujete i lozite se na mnoge stvari, onda mora neko drugi da bude kriv i Tomislav Karadzic i Partizan su najpogodniji za sve to i krecu saopstenja, kukanja, plakanja a sve iz nemoci. Toliko derbija dobismo posteno, pa cak i kad ste vi imali protekciju i vi opet pricate price koje vam se serviraju. Mi smo imali +10 a kritikovali smo i Sranjoja i pola igraca. Vi ste na -10 i dalje pravili boga od trenera i od velikog broja igraca i jos niste stali ali ce realnost u tom slucaju ponovo da vam lupi samarcinu, samo ceka momenat. Samo se lozite, gutajte sve sto vam se servira, takvi ste mi najsladji. Umesto sto kolektivno napadate Toleta, bolje krenite na Vesica, on je taj koji je vas je doveo dovde i ako ne uradite nesto nastavice.

              Ne bih dalje diskutovao na temu sudjenja jer ja svakom od vas na jedan argument mogu da odgovorim sa dva, na svaki vas video klip mogu da odgovorim sa dva i pobijem sve po pitanju praznih prica. Partizan i Zvezda se i previse guraju. Sad, sto je Partizan prvi je zbog Vesica ali i solidne politike kluba u poslednje vreme koja je uspela da sastavi solidan tim, igra LS, samo su se zajebali sto su dali 4 miliona onom klasicnom izbljuvku iz Bata Djorine skole, Krle je ljudina ali nije za SD-a i eto. U svakom slucaju Partizan je potpuno zasluzeno tu gde jeste i ima potencijala da i u Evropi napravi neki solidan rezultat ako odradimo dobar prelazni rok, a vas stvarno ima dosta i svaka vam cast na tome pa lepo kad vec znate sve i kad ste upuceni, onda udrite po Vesicu, mozda uspete nesto da promenite u klubu. Ovako se samo zamlacujete bez potrebe a situacija se ne menja. Ovo vam je moj dobronameran savet, jer sam se smorio citajuci vasa kukanja na sudije a za to smo vam i ja i ostali dali argumente milion puta.
              sigpic

              Comment


              • S-Nash - jer je '93 trebao da predje u Partizan,


                Covek je bio odbijen,ali ON JE HTEO DA PREDJE !!!!!

                Comment


                • Grujiću preti kazna zbog "grobarstva"
                  Niški sudija našao se u neugodnoj situaciji, nakon što je na društvenoj mreži Facebook primećeno da je "lajkovao" Partizanovu navijačku grupu.
                  Danilo Grujić odgovaraće pred Sudijskom komisijom Fudbalskog saveza Srbije, zbog osnovane sumnje da je na svom Facebook profilu iskazao navijačku pripadnost, piše dnevnik "Press".

                  Niški arbitar našao se u centru pažnje posle utakmice crno-belih sa Vojvodinom (4:1), na kojoj je pri rezultatu 1:1 dosudio penal za domaćina, a kasnije isključio dvojicu gostujućih fudbalera.

                  Iako se ni u jednoj od pomenutih situacija ne može reći da je drastično oštetio goste - mada Novosađani tvrde suprotno - iste večeri je doliveno ulje na vatru uvidom u Grujićev profil na društvenoj mreži, gde se među grupama koje voli ili podržava nalaze "Grobari Čokot", nazvani po jednom niškom naselju!

                  To je bilo sasvim dovoljno da se potkrepe sumnje u tendenciozno obavljen posao.

                  "Danilo Grujić je sudija sa znakom FIFA i mi smo ga, kao i sve ostale naše arbitre, upozorili da FIFA ne dozvoljava sudijama da imaju profile na društvenim mrežama. Tražićemo od njega izjavu, a ako se ispostavi da je zaista na taj način istakao navijačku opredeljenost - snosiće posledice", izjavio je za "Press" predsednik sudijske komisije FSS Bogoljub Stepanović.
                  Navodi se da bi Grujić mogao da bude suspendovan, a njegovo ime izbrisano sa liste međunarodnih sudija.

                  Bio bi to veliki korak nazad u karijeri arbitra koji je jesenas dobio odlične ocene za posao odrađen u "večitom derbiju" Crvena zvezda - Partizan 0:2, iako je tada dosudio sporan penal za domaćina.

                  Posebno poglavlje u ovom slučaju odigralo se u četvrtak popodne, kada je Grujić, prema pisanju "Sportskog žurnala", deaktivirao svoj Facebook profil.

                  Taj sportski list u petak je objavio prikaz Grujićevog profila pre gašenja, gde se jasno vidi da je profil bio autentičan. Krunski dokaz su folderi koji sadrže njegove fotografije načinjene na seminarima UEFA u Nionu i Antaliji.
                  haha zemlja srbija... hoce d aga kazne, za ono sto su ga poslali i da uradi... i tako, sad ce dobiti kaznu da odmori nedelju dve, i opet se vraca u "sistem"... prvenstvo nikad regularnije, sto bi rekao tole.. inace ovaj grujic radi i u mupu srbije
                  stvarno je postalo suvisno irati ovu ligu, nek je odma daju partizanu, pa nek se ljudi na vreme pocnu pripremati za tamo neke samroke...

                  Comment


                  • Od dolaska Lukica vi ste u nebesima i verujete u sve sto vam on i Vesic serviraju, od svakog moguceg igraca cim potpise pravite superstara, od Prosineckog pre prve utakmice napraviste Murinja, onog Mikica sto je klasican menadzerski anti-talenat hvaliste po odlasku Ninkova do nebesa, kad sam citao o Evandru mislio sam da se radi o Mesutu Ozilu, za onog Paseka ste pricali kako je vas najbolji igrac a coveka nije minut za Zvezdu odigrao... I onda dodje nesto sto se zove realnost pa vam lupi samarcinu.
                    S-Nash pa sta ti pricas,molim te..Ko bre anti-talenat,Mikic??? ajdee bre..i niko nije uzdizao Paseka,jer nije ni igrao,ne izmisljaj! i koja realnost molim te?? koja...pa tukli smo vas 2-0 i opet cemo!
                    i odakle ti uopste ideja da je Vesic nesto kriv,uopste...o Boze dragi!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      S-Nash pa sta ti pricas,molim te..Ko bre anti-talenat,Mikic??? ajdee bre..i niko nije uzdizao Paseka,jer nije ni igrao,ne izmisljaj! i koja realnost molim te?? koja...pa tukli smo vas 2-0 i opet cemo!
                      i odakle ti uopste ideja da je Vesic nesto kriv,uopste...o Boze dragi!
                      30 godina imas a tinejdzeri ti objasnjavaju neke stvari, to je za povike Bogu. Tukli ste nas u vaznoj utakmici posle 4 sezone pa mora jednom i to da se desi i corava koka ubode neko jaje, ko zna kada cete ponovo, pogotovo sto se sad ovaj derbi u prvenstvu igra na jenea verovatno ce te imati jedan i po sut na gol i zalicete se sto taj nije usao, neki penal je trebalo da vam se sudi i tako...

                      Comment


                      • evo ga glavni hejter;) to sto mi 'tinejdzeri objasnjavaju neke stvari' to ces ti da izvinis;) svako ima pravo da objasnjava,pametuje i da govori onako kako on misli da je ispravno;) znas...s tobom moram posebno da pricam,pa zato pokusavam da ti uprostim i sto se tice tih 'samarcina' vasa samarcina je dosla iz Republike Irske...a navodno ste stabilni i bez problema,smijesno!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Duka View Post
                          evo ga glavni hejter;) to sto mi 'tinejdzeri objasnjavaju neke stvari' to ces ti da izvinis;) svako ima pravo da objasnjava,pametuje i da govori onako kako on misli da je ispravno;) znas...s tobom moram posebno da pricam,pa zato pokusavam da ti uprostim i sto se tice tih 'samarcina' vasa samarcina je dosla iz Republike Irske...a navodno ste stabilni i bez problema,smijesno!
                          5 zaredom, oznacava jako veliku poljuljanost i nesigurnost. Kakav hejter ti covece post jedan nemas normalan, nesto boldujes, stavljas pod navodnike, pises velikim slovima a nikom nije jasno sta pokusavas da kazes, nekada verovatno ni tebi nego ajde da napisem nista me ne kosta. Najjace mi je kad zvezda kiksne samo malo kad pocnes da pljujes da kukas a kad dobijete odmah se vracamo u Bari i devedeset prvu. Komedija si lik.

                          Comment


                          • Stari,rijetko sta boldujem,bas rijetko..i uopste ne pisem velikim slovima,sta si se pogubio kao partizan protiv samroka;) a da Bari,boli a


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ko deca neka ste...

                              Comment


                              • Nije mi bila namera da ga udarim. Vukao me je i hteo sam da mu sklonim ruku i tom prilikom ga zakačio po ramenu
                                Kasalica
                                Ja mu verujem...

                                Comment

                                Working...
                                X