Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Kud obrisa temu, da izvucem jedno 10-15 postova vezano za ovu dvojicu.
    Pa normalno da smo se u tom trenutku radovali dolasku Volkova, Božića i Salate jer smo mislili (kao što se i misli za pojačanja) da mogu da unaprede igru. Nije došao nijedan na kraju i sada su prošlost...

    Radovali smo se i povratcima Pixija Kovačevića i Milovanovića koji su bili katastrofa...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Kud obrisa temu, da izvucem jedno 10-15 postova vezano za ovu dvojicu.
      Radovali smo se jer se pricalo da ce Volkov da igra levo krilo, a ne levog beka.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • http://www.youtube.com/watch?v=SLe1dP7mLh0 dusko tosic kao stoper, ode na burek batica

        Comment


        • Wow, dobar tehnicar prevario odbrambenog igraca.
          Vidic, Pique ili recimo Terry nikada nisu bili nadigrani.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by vladream View Post
            http://www.youtube.com/watch?v=SLe1dP7mLh0 dusko tosic kao stoper, ode na burek batica
            Ovo nije greska Tosica, vec majstorija Ilijeva. Ni prvi ni poslednji defanzivac koji je ispao.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • iliev dobar tehnicar
              na stranu to sto mu na svakom derbiju seki tomic gura kroz noge, ovo je tuga

              Comment


              • Originally posted by vladream View Post
                iliev dobar tehnicar
                na stranu to sto mu na svakom derbiju seki tomic gura kroz noge, ovo je tuga
                Iliev nije dobar tehnicar? Pa ako ima i jednu normalnu karakteristiku to je tehnika, vidi se da znas fudbala.

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Mnogo dobro igra na stoperu, naravno ne racunajuci prvi mec protiv Spartaka gde je ceo tim bio kao drogiran. Hvala mu za sve, svakim danom i svakom utakmicom pokazuje koliki je Cigan i koliki je borac, sto se mene tice moze da potpise dozivotni ugovor sa Zvezdom. Bicemo u velikom problemu ako ode na leto.
                  Za ovo cemo tek videti,jos je rano o tome govoriti,mada za sada je dobar,ali u svakom slucaju do izrazaja dolazi kad je na beku ! Ubedljivo najbolji igrac zvezde kad je bio na beku.

                  Comment


                  • Originally posted by Drogba View Post
                    Za ovo cemo tek videti,jos je rano o tome govoriti,mada za sada je dobar,ali u svakom slucaju do izrazaja dolazi kad je na beku ! Ubedljivo najbolji igrac zvezde kad je bio na beku.
                    Slazem se sa celom konstatacijom, kazem naravno za ovo sto je odigrao do sada, bio je maestralan! Protiv Rena najbolji, klao se sa onim zivotinjama majstorski.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Na stoperu je i igrao onaj turnir U-21 kada smo dosli do finala. Na beku se previse proserava a i nije dovoljno brz za ovu formaciju koju igrate. Prodati ga i dovesti jakog stranca to vam je resenje.

                      Comment


                      • Gledao sam snimak Partizan - Voša pa i nisam stekao neki utisak da je Voša pokradena toliko koliko se galami. Penal je upitan, ostalo startovi su zaista za kartone. Nisu uradili dobar posao u prelaznom roku, tako i mi u BL imamo problem pokatkad poletimo za imenom igrača i starom reputacijom a čim on dolazi kod nas ili u Vošu na pozajmicu 6 mjeseci, znači da je debelo van forme. Zato ubuduće pamet u glavu bolje mladom domaćem igraču dati pola tih para a igraće isto kao stranac a ostalo ulagati u pametnije stvari
                        Last edited by ФК Борац Бања Лука; 06-04-12, 00:51.
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment


                        • Originally posted by S Nash
                          Nije nego je Tole pomerio stativu jer u Partizanu niko ne zna fudbala, od Sase Ilica do Lazara Markovica.
                          Ja ne znam kako ti ne dosadi jedna te ista ironija..Onaj profil Grujica sa fejsbuka je sah-mat..pa ti mozes pricati sta oces..a da ne pominjem 'catovanje' sa Vukicem na mecu

                          Originally posted by LBJ
                          Zato ne mozete da napravite dve sanse iz akcije protiv Radnickog kojeg smo mi sa metuzalemima na sredini unakazili sa 3-0 a trebalo da bude 7 najmanje, presli centar nisu.
                          Odma da ti kazem imali smo 4 doooobre sanse za gol,ali nismo pogodili.Druga bi se prica onda pricala,tako da ti ta konstatacija ispada smijesna;)

                          Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Mislim da mozda treba da istupimo iz prvenstva jer je to jedini nacin da zvezda bude prva. Daj da uvedemo neki zakon da mora zvezda da uzme titulu inace ce biti istupanja.
                          Zasto ovo moram da 'slusam' stalno....Vi ste povlasceni i tu nema zbora..Nemojte da vas sudije guraju,i mi cemo reci 'bolji ste brate,svaka vam cast..Vidimo se na sledecoj tekmi'..tako je nekad bilo,kad ste nas dobijali!Ali 'danas' je situacija takva,da se Zvezda 'kochi',da joj se ne cesto ne dozvoljava igrati,ne daju nam da posteno dobijemo!Sto se tice vasih 'postenih' pobjeda,golova..penala,ja bi sad mogao da postavim par klipova,primjera,ali zasto se ponavljati..Nemojte to,pa banalni primjer za Grujica je,opet kazem SAH-MAT!


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            Ja ne znam kako ti ne dosadi jedna te ista ironija..Onaj profil Grujica sa fejsbuka je sah-mat..pa ti mozes pricati sta oces..a da ne pominjem 'catovanje' sa Vukicem na mecu



                            Odma da ti kazem imali smo 4 doooobre sanse za gol,ali nismo pogodili.Druga bi se prica onda pricala,tako da ti ta konstatacija ispada smijesna;)



                            Zasto ovo moram da 'slusam' stalno....Vi ste povlasceni i tu nema zbora..Nemojte da vas sudije guraju,i mi cemo reci 'bolji ste brate,svaka vam cast..Vidimo se na sledecoj tekmi'..tako je nekad bilo,kad ste nas dobijali!Ali 'danas' je situacija takva,da se Zvezda 'kochi',da joj se ne cesto ne dozvoljava igrati,ne daju nam da posteno dobijemo!Sto se tice vasih 'postenih' pobjeda,golova..penala,ja bi sad mogao da postavim par klipova,primjera,ali zasto se ponavljati..Nemojte to,pa banalni primjer za Grujica je,opet kazem SAH-MAT!

                            SAH-MAT! Idi bre hahhahahha kad vidis ovako nesto pa kako da ti ne bude lep dan. Blago tebi Mikula, bez 100 godina ti ne prolazis. Minimum.

                            Comment


                            • Takav odgovor sam i ocekivao,a precute se neke stvari...ali vazno je da ti je lijepo poceo dan kao sto kazes
                              p.s. ne moras me citirati,normalno je da kad posle mene pises,da se na mene i odnosi;)


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                Ja ne znam kako ti ne dosadi jedna te ista ironija..Onaj profil Grujica sa fejsbuka je sah-mat..pa ti mozes pricati sta oces..a da ne pominjem 'catovanje' sa Vukicem na mecu
                                Tole je pomerio stativu kod nepostojeceg penala koji je Grujic svirao!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X