Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ^ Uvek je problem kada se nama svira penal.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Danilo Grujić je svirao penal za Zvezdu jesenas u derbiju...

      Juče je kriminalno sudio ali nekako mislim da su nam sudije amateri. Kako glavni tako i pomoćni... Ovo što se radi sa Barselonom natera te da pomisliš da sudije to i namerno rade ali ovde, malo manja verovatnoća...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • @Gandalf sve je objasnjeno u mojim postovima od jutros,tako da to sto pricas je nekkako neozbiljno i smijesno.


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Perhani ne kukajte više, imaćete priliku u sredu da pokažete šta znate i umete!
          http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

          Comment


          • @Duka, Da li je po tvom misljenju bio ofsajd 0:25-0:49

            http://www.youtube.com/watch?v=6giYYvzG6zI
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Duka, koliko puta su u ovoj sezoni navlacili Partizanu?Ono juce je bilo elemenata za penal, ali nedovoljno da bi se svirao.
              Prave se greske i na vasim i na nasim utakmicama, samo sto vase se brzo zaboravljaju zato sto niste prvi na tabeli.

              Comment


              • Paranoja na sve strane...Isti ovakav penal je nama sudjen protiv Genka. Isti ovaj sudija je svirao penal za Zvezdu i to bez razmisljanja,kada je Rnica lopta pogodila u butinu. Ako je i bila ruka to nije moglo da se vidi nikako,ali sudija je bez razmisljanja pokazao na belu tacku. Sva sreca pa je Maestro pogodio stativu.

                Navlaci se i za jedne i za druge,samo sto neki malo vise kukaju i paranoisu.

                Comment


                • Navlace i na jedne i na druge a posle kad se ode igrati u evropi JOJ

                  Comment


                  • 2 ofsajda potpuno nepravedna za Radnicki u situacijama 1 na golmana i 2 na golmana pa nista a snimak protiv slanine pokazuje da je sve osim drugog crvenog kartona regularno, pa nemojte zezati kakva dva faula Mojsova, kao da je kasapin a ne fudbaler, dobili su tacno ono po sta su dosli, od pocetka se videlo sta ce biti. Cudo nisu napustili teren.

                    Comment


                    • Mislim da mozda treba da istupimo iz prvenstva jer je to jedini nacin da zvezda bude prva. Daj da uvedemo neki zakon da mora zvezda da uzme titulu inace ce biti istupanja i lincovanja. Koja ciganija majko mila, muka mi je vise, ko da smo mi krivi sto se oni njihovih Zecevica nisu resili. Cus namesteno, nisu nam svirali penal u derbiju 20 godina njima svaki drugi, pretprosle godine im dosudjeno 12 penala a nama 5 i namesteno prvenstvo dokle bre vise. Kakvi pokusaji da se na puc i na frku uzme nesto sto ne da nisi zasluzio nego si dva puta losiji, pa ovo im je bila prva jaka utakmica tako su i na jesen igrali dobro i onda dosli iole normalni protivnici i sta se desi? Katanac. Nema kvaliteta dovode se losi domaci igraci koji se predstavjaju kao velika pojacanja i jos ce da bude frke ako zamislite ne uzmu titulu jer je namestena a oni 8 bodova manje imaju. Resite se Vesica majstori ako ste toliko jaki ako ste snaga zvezde, od odlaska Dzajica sistematski rusi klub a vi se kao ovce bavite nekim marginalnim stvarima, sta mislite od koga dolaze saopstenja Delija, ko ih pise? Da ih ne pisu mozda, Pedja ili Savija? Da ih ne pise Djuka iz Heroja? Pise ih Gogi Vesic jer kako upravlja celim SD crvena zvezda tako upravlja i najvecom snagom iste. Marko Vuckovic je sada dobio 8 meseci zatvora u koji nece ni otici zasto? Zato sto je to jedan od Vesicevih ljudi na tribini, pa nemojte ja grobar da vam pricam te stvari, nemojte me zezati.

                      Comment


                      • I onda se prica sto vojvodina napusta teren. Hajde sto se pomogne "malo" partizanu. Ali sto se onako unakazi vojvodina! Ja ne neznam kako je vama svima interesantno da pratite nas fudbal? Ja sam juce gledao ovaj mec zato sto je to "kao" neki derbi. I svaki put kazem sebi, necu vise. Protiv "vetrenjaca" se ne moze!! Sreca pa postoji Premijer liga!
                        sigpic

                        Comment


                        • A u PL je bas sve cisto .

                          Comment


                          • Originally posted by Drogba View Post
                            A u PL je bas sve cisto .
                            Niko nije ni rekao da je sve cisto. Al i najbolji tamo "smeju" da izgube.
                            sigpic

                            Comment


                            • prica se o navodnoj kradji Partizana, a dve stopostotne sanse Radnickog u Kragujevcu su prekinute zbog nepostojecih ofsajda, smejurija! crveni kartoni za fudbalere vojvodine sasvim zasluzeni, non-stop se vrsi pritisak neki na sudiju, a igrali su krajnje grubo. penal i nije morao da se svira, bar po mojoj proceni, ali sa dva igraca vise bi se utakmica privela kraju i bez toga

                              Comment


                              • Derbi u sredu sudi Grujica axaxaxaxaxaxaxax komedija

                                Comment

                                Working...
                                X