Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne,ne mislim da treba da pevaju kome je sta volja ako su to uvredljive pesme.U svlacionici ili kod kuce neka peva ko sta hoce

    Comment


    • Citam nesto izjave Djurica!Koliko je meni muka od tog lika,povrace mi od njega


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Odlican je Djura,ima podrsku svojih 'grobara'

        Comment


        • Kako god ovo da se završi za Zvezdu je dobro što je konačno nađen trener u koga se vjeruje, koji zna raditi i kome prvi poraz ne znači i gubitak mjesta. Dobro je i što se toliko omladinaca uvodi u tim i sve u svemu izgledaju bolje nego jesenas ali za mene je mjerilo samo Evropa. Ne pokažu li se tamo ovo sve je pi.anje uz vjetar a morali bi svake god. igrati barem grupu LE u odnosu na ulaganja, uslove, navijače...

          Vojvodina me je malo iznendaila. Tim koji ima takve uslove, pripreme, budžet morao bi da igra dominantnije. Izgleda da je ulaganje u nekoliko zvučnijih imena za sad promašaj jer oni u formu neće ući Bog za do kad a takve partije mogli su da pružaju i mnogo jeftiniji domaći omladinci. Sve u svemu pozdrav za braću iz NS a igra na terenu mora biti bolja, ova ne obećava trofej
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • http://www.mondo.rs/s239056/Sport/Fu...podeljeni.html

            JSL iz dana u dan ima sve vise smisla... Not.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Chudna pobjeda grobara na Vracharu..A i 'mali' perovic kao da ne zeli da sutira u gol ovih..da li zbog zvezde..da li ....ko zna...opet kazem,cudna pobjeda grobara kao i mnogo puta do sad...


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                Chudna pobjeda grobara na Vracharu..A i 'mali' perovic kao da ne zeli da sutira u gol ovih..da li zbog zvezde..da li ....ko zna...opet kazem,cudna pobjeda grobara kao i mnogo puta do sad...
                Pa Tole namestio,sta je tu cudno?

                Comment


                • Dzaba ti ta ironija;) i vrapcima su jasne neke stvari.


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa da,Partizan ima najlosiji tim i bez pomoci Toleta ne bi mogao da pobedi nijedan od ovih velikih klubova koji se takmice u JSL a posebno jednu ekipu koja igra najlepsi fudbal,koja ima najbolje igrace ali ih poslednjih 5 godina stalno sudije sputavaju i namestaju da Partizan bude prvi.

                    Comment


                    • znas kako..odavde pocinje vasa 'slava'



                      i mnostvo drugih sittuacija...a naravno da partizan nema losh tim,ali ipak se neke stvari cudno zavrsavaju;)


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • @ triger

                        MOLIM te nemoj se spustati na taj nivo, KAD TE MOLIM ! ;)

                        Comment


                        • Nema nista cudno oko jucerasnje Partizanove utakmice, mnogo su bili bolji, Rad je odigrao losu utakmicu, to je to. Nemojmo da nas hvata paranoja. Nijedna sudijska odluka. A Perovicevi promasaji su posledica njegovog neznanja zbog kojeg je i najuren i Zvezde, a ne nekok drugog scenarija. Uostalom, ako ne mogu da mu isplate 20 000 eura za ono sto je odigrao, i ne zasluzuju da pomogne u borbi za titulu ;)
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • haha paranoja ma naravno,Jagodinu su razbili,mozda ce i Voshu,jer ovi su ocaj..ali mi samo cudan jucerasnji mec..ne znam,neka ide zivot..


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Dzaba ti ta ironija;) i vrapcima su jasne neke stvari.
                              Zvezda je zatvorila 90% utakmica, stisli su zuti, stisli menadzeri svi koji imaju ikakve veze su stisli kao da im je poslednje ne bi li vas digli. Mnogo je para ulozeno mnogo se i duguje. Ne budete li uzeli kup a nije sigurno da hocete cak i da nas prodjete, padace glave. Tako da neke stvari nisu jasne bas vrapcima ali onima sto treba da znaju jesu.
                              Last edited by Drazen 3; 01-04-12, 10:23.

                              Comment


                              • Drazene,ja te ne razumijem


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X