Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma da Mac,ko jebe igrace nek pjevaju sta oce,vrlo vazno...ali stanoje i jos kaze 'mamu im jebem svima'


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Stanojevica su tad ponele emocije,ne secam se dobro al to je valjda bio derbi koji je odlucivao sampiona.Vasi su igraci to radili posle ovog nebitnog derbija,sta mislite da je bilo finale kupa ili tako nesto,pa i Prosinecki,Lukic...i ostala kompanija bi se nacrtali pred tribinu.
      A to za kurva umire,verujem da i vi imate slicnih pesmica.

      Comment


      • ma stanojevic je ekstremni Zvezdin hejter i nikad nije pricao korektno kad je god pominjao Zvezdu;)


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          Stanojevica su tad ponele emocije,ne secam se dobro al to je valjda bio derbi koji je odlucivao sampiona.Vasi su igraci to radili posle ovog nebitnog derbija,sta mislite da je bilo finale kupa ili tako nesto,pa i Prosinecki,Lukic...i ostala kompanija bi se nacrtali pred tribinu.
          A to za kurva umire,verujem da i vi imate slicnih pesmica.
          Pusti ti to sto ti govoris da bi se Prosinecki nasao da pljuje, kad se desi to, mozes da laprdas, do tad tisina. Nemoj da govoris o necemu kao da se desilo kad nije, kad se desi ako se desi, pricaj sta hoces, do tada tisina. Prosinecki je sta hoces za Stanoja, glupo i uporedjivati. A i sta, ovo kao ne znaci Prosineckom? Nema emocija posle ovoga? Ne, ima, nego covek zna da nije gotovo i zna da treba da bude trener i da on uci igrace sta i kako, i to je pokazao i sad. Tako da, kada se nacrtaju pred tribinu, pricaj sta hoces, do tad, ne pricaj gluposti.

          Comment


          • Originally posted by trigger View Post
            Stanojevica su tad ponele emocije,ne secam se dobro al to je valjda bio derbi koji je odlucivao sampiona.Vasi su igraci to radili posle ovog nebitnog derbija,sta mislite da je bilo finale kupa ili tako nesto,pa i Prosinecki,Lukic...i ostala kompanija bi se nacrtali pred tribinu.
            A to za kurva umire,verujem da i vi imate slicnih pesmica.
            Gle ga kako brani svog Stanoja! oooooo
            Ono je bilo strašno ponašanje trenera. Prosinečki je gospodin!

            Zato ste izgubili, niste se mnogo trošili, nebitan derbi...

            Igrači mogu da pevaju šta hoće. U gotovo svim zemljama gde postoji veliki rivalitet između klubova igrači pevaju ovakve pesme na račun protivnika...
            Zato Duško Tošić i kompanija poručuju:

            **** grobare, **** grobare...

            Cenzurisana verzija da se ne bi uvredili...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Дука пусти ти њих нек нас пореде са киме хоће, то је њихов проблем ми искључиво треба да гледамо у своје двориште они су небитни
              sigpic

              Comment


              • ma brate bas mi se jeeebe za njjih..al ono bzv onako usput primjetih


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • @Krle Branim Stanoja i branicu ga uvek samo zato sto dok nam je on bi trener vi niste mogli ni da se nadate pobedi u derbiju,vama je taj Stanoje uterao strah u kosti i vaseg vrhunskog strucnjaka je razbijao u svim segmentima igre.

                  Comment


                  • Drugari, NEMA NEbitnog derbija. Svi su bitni i važni podjednako... i uvek su emocije enormno prisutne, pa i poželjnje... ali i tu se zna ko šta radi, kome je šta dozvoljeno, a kome ne...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Trigger,on jeste bio superioran rezultatski protiv nas,ali vise zbog toga sto mi ipak nismo ni imali grama srece..Vise je to nego sto je on neki mag
                      Last edited by Duka; 22-03-12, 10:09.


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by trigger View Post
                        @Krle Branim Stanoja i branicu ga uvek samo zato sto dok nam je on bi trener vi niste mogli ni da se nadate pobedi u derbiju,vama je taj Stanoje uterao strah u kosti i vaseg vrhunskog strucnjaka je razbijao u svim segmentima igre.
                        Bas me cudi kako Robi nije mogao da ispuni svoje zamisli sa Ofsajderom i Stevicom...
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Bas me cudi kako Robi nije mogao da ispuni svoje zamisli sa Ofsajderom i Stevicom...
                          I Piksijem, on je bio presudan.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by trigger View Post
                            @Krle Branim Stanoja i branicu ga uvek samo zato sto dok nam je on bi trener vi niste mogli ni da se nadate pobedi u derbiju,vama je taj Stanoje uterao strah u kosti i vaseg vrhunskog strucnjaka je razbijao u svim segmentima igre.
                            Pluskvamperfekat ili ti davno prošlo vreme.... on bejaše trener...
                            Kakve to veze ima sa našom sinoćnom pobedom?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Pluskvamperfekat ili ti davno prošlo vreme.... on bejaše trener...
                              Kakve to veze ima sa našom sinoćnom pobedom?
                              Pa i nije bas davno proslo vreme.
                              Nema nikakve veze sa vasom sinocnom pobedom,ima veze sa nekim drugim temama o kojima smo pisali ovde.

                              Comment


                              • E sad si mi objasnio
                                Batali prazne priče, čestitaj i to je to...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X