Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima na raspalom RTS-u snimak u 20:00
    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

    Comment


    • Bice valjda nekog normalnog strima.

      Comment


      • Dusane,pa zar nemas Arenu??
        Bendtner hahhahaha


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          Dusane,pa zar nemas Arenu??
          Bendtner hahhahaha
          Nemam raspalu Arenu. Valjda ce se nesto u poslednjim trenucima dogoditi pa cemo gledati derbi normalno, ako ne onda strimovi.

          Comment


          • Originally posted by Dusan View Post
            Nemam raspalu Arenu. Valjda ce se nesto u poslednjim trenucima dogoditi pa cemo gledati derbi normalno, ako ne onda strimovi.
            Ja sam derbi u ligi gledao na streamu jer je samo PRVA prenosila i dosta sam se napatio, prvo poluvreme je bilo OK i normalno se gledalo ali u drugom je dosta prekidao ;)
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Samo Arena ima prava na prenos derbija. Ali ne sumnjam da ce biti streamova

              Ja fala Bogu imam Arenu1

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Samo Arena ima prava na prenos derbija. Ali ne sumnjam da ce biti streamova

                Ja fala Bogu imam Arenu1
                Ali nemas ESPN America

                Sramota za javni servis (namerno malim) da ne otkupi prava na ovu utakmicu. Tijanicu, pozdrav za tebe, Zike seljake i babe koje se cesljaju, verovatno su oni bitniji.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ja imam i ESPN i arenu

                  Comment


                  • hahah bravo kakav je Tijanic tiranin


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Veceras je slava srpskog fudbala , za ono sto ce biti veceras se zivi Nadam se odlicnom mecu sa nase strane , 3-4-5 golova u mrezi bajka i laganom revansu sa 2.timom u HRAMU ...
                      Kao sto mogu primetiti velika euforija vlada bar sa njihove strane , iz njihovog tabora ,od njihovih navijaca , da se ne lazemo , vladala je i pred jesenji derbi Prava sansa da ih spustimo na zemlju i jos jednom pokazemo ko je apsolutni vladar srpskog fudbala u ovom trenutku
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Veceras je slava srpskog fudbala , za ono sto ce biti veceras se zivi Nadam se odlicnom mecu sa nase strane , 3-4-5 golova u mrezi bajka i laganom revansu sa 2.timom u HRAMU ...
                        Kao sto mogu primetiti velika euforija vlada bar sa njihove strane , iz njihovog tabora ,od njihovih navijaca , da se ne lazemo , vladala je i pred jesenji derbi Prava sansa da ih spustimo na zemlju i jos jednom pokazemo ko je apsolutni vladar srpskog fudbala u ovom trenutku
                        Bila je veća euforija pred prošle derbije, kada je Robi na svakoj mogućoj konferenciji pričao kako je ubedjen da Zvezda dobija itd.

                        Sada iskusno smiruje strasti a i ne može da se preti Partizanu u ovom trenutku nažalost, prošli derbiji ne daju to za pravo...

                        I Zvezdu niko ne može da spusti na zemlju, ova ekipa može samo da napreduje i da igra sve bolje. A kad se pogleda atmosfera van terena u okviru klubova, Zvezda ima čemu da se nada...

                        EDIT: Duka, take it easy, biće napeto, ali ova tema je za sve i za razne komentare...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • ;)

                          nego,ovo polufinale Borca i Vojvodine mnooogo tuznao,nidje nikoga... ocekivao sam ljepsu atmosferu,pi uzas!


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Zavrsili Borac i Vojvodina 0-0 , Vojvodina ima lagan zadatak kod kuce da prodje dalje ;)
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • http://www.myalea.com/p/channel-2.html

                              Ovde ce biti prenos derbija. Najbolja slika.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Nisam mislio navijati ni za koga veceras,ali sam odigrao 2 na Partizan,ne znam zasto Pa tako da sad "moram" :d

                                Comment

                                Working...
                                X