Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dakle,Sloboda-Partizan 0:0 Znaci,Sloboda se jeste branila,ali to im ne moze biti izgovor jer su imali par lijepih situacija,sansi za gol..nisu umjeli i saada smo im prisli na samo 6 bodova dragi moji prije samo 7 dana bilo je 10 a sada 6 znaci,opaaaaa!!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Zavolecu ovog Granta zivota mi
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Zavolecu ovog Granta zivota mi
        i ja

        Comment


        • Dobro sad,razlika je "samo" 6 bodova,al nije valjda da stvarno mislite da mozete da nas stignete?

          Comment


          • Originally posted by trigger View Post
            Dobro sad,razlika je "samo" 6 bodova,al nije valjda da stvarno mislite da mozete da nas stignete?
            Mozda i ne mozemo, ali ce bar biti zanimljivo.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • pa ono znas kako,misssssslim juce 10 danas 6 sjutra 3 haha ...pa dobro,idemo polako,bez zurbe


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Kakvo govedo, pa ruka mu se osusila...

                http://www.mozzartsport.com/vesti/13...ra-markovica-/

                Udariti dete od 18 godina, sramota!
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Kakvo govedo, pa ruka mu se osusila...

                  http://www.mozzartsport.com/vesti/13...ra-markovica-/

                  Udariti dete od 18 godina, sramota!
                  Ma to je neka seljacina placenicka uradila,koja je taj samar skupo naplatila..Namjerno je uradio Markovica samo zato da ga sto prije prodaju..Iako sam navijac Zvezde ovo je sramota ne samo za Partizan nego i za cijeli Srpski fudbal,te huligane treba strpati u zatvor jer im je tamo i mjesto,da udaraju jednog od najvecih talenata Evropskog fudbala,pa mislim Srbijo dokle vise?Pitam se da li on ima dijete i sta on misli da posalje svog sina da predstavlja svoj voljeni klub,a da mu neki huligan prilijepi samar...

                  Comment


                  • Ali MRTVA Vojvodina... I oni nesto polemisu kao imaju tim za titulu

                    p.s. Sad vidim ovo za Markeca.Gledam i ne verujem... Da se pokazu oni koji su videli koji je balvan to uradio pa da mu se... odrzi lekcija.
                    Last edited by milanche; 10-03-12, 23:54.

                    Comment


                    • Na meču u Ivanjici je postignuto više golova nego na preostalih 7 zajedno!!! Bruka...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • posle onkvog bunkera Slobede-igraci Partizanai su trebali da sto vise sutitraju sa 20-25 pa i 30 metara-jedna bi zavrsila u mrezi,ali kada se pokusava da se sa loptom udje zajednp u mrezu uvek ospadne nereseno.Nemoze Grant odjednom da popuni kockice.Nijedan OZBILJNI evropski tim nemenja igrace a pogotovo TRENERE kada imaju toliku prednost..to se radi posle prvenstva.
                        I ako je doslo do samo 6 poena-NISTA se nije promenilo razlika i dalje velika,mi moramo da vezemo jedno 5.6 pobeda i uz dva kiska partizanovaca --e tada bi imali sase-sve dok nedodje na 2 poena NEMA PEAZNIH PRICA
                        Last edited by anubora; 12-03-12, 11:41.

                        Comment


                        • Originally posted by anubora View Post
                          posle onkvog bunkera Slobede-igraci grobrcici su trebali da sto vise sutitraju sa 20-25 pa i 30 metara-jedna bi zavrsila u mrezi,ali kada se pokusava da se sa loptom udje zajednp u mrezu uvek ospadne nereseno.Nemoze Grant odjednom da popuni kockice.Nije dan OZBILJNI evropski tim nemanje igrace a pogotovo TRENERE kada imaju zoliku prednost..to se radi posle prvenstva.
                          I ako je dodlo do samo 6 poena-NISZA se nije promenilo razlika i dalje velika,mi moramo da vezemo jedno 5.6 pobeda i uz dva kiska grobarcica --e tada bi imali sase-sve dok nedodje na 2 poena NEMA PEAZNIH PRICA
                          Sve moze samo nemoj da pises ,,grobarcica'' jesam zvezdas ali mora da postoji postovanje. Sto se tice utakmice Sejic branio nemoguce, Vukic promasio ono sto obicno daje i sta da radis kad iz 23 suta ne das gol
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by anubora View Post
                            posle onkvog bunkera Slobede-igraci grobrcici su trebali da sto vise sutitraju sa 20-25 pa i 30 metara-jedna bi zavrsila u mrezi,ali kada se pokusava da se sa loptom udje zajednp u mrezu uvek ospadne nereseno.Nemoze Grant odjednom da popuni kockice.Nije dan OZBILJNI evropski tim nemanje igrace a pogotovo TRENERE kada imaju zoliku prednost..to se radi posle prvenstva.
                            I ako je dodlo do samo 6 poena-NISZA se nije promenilo razlika i dalje velika,mi moramo da vezemo jedno 5.6 pobeda i uz dva kiska grobarcica --e tada bi imali sase-sve dok nedodje na 2 poena NEMA PEAZNIH PRICA
                            izvini prijatelju,edituj ovaj post malo,dushe ti


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • ---auuuu kao da sam pijan pisao

                              Comment


                              • Originally posted by anubora View Post
                                ---auuuu kao da sam pijan pisao
                                Samo da znas da je mala kvota na to da si bio pijan
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X