Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast za atmosferu u KG-u.Ovako treba da bude svuda
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Joj,sad gledam ovaj ponisten gol Spartaku,majko sta je ovo, vec su poceli da kraduckaju,Vesicu reaguj !

      Comment


      • Jasta, vec su poceli da vas kradu, zamisli nisu svirali cist penal na Evandro-u, ostecen Partizan debelo!!!
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Procitao sam,moguce da gresim, da je pre tog nedosudjenog penala cist faul na sredini za Spartak. Ne mogu sad da trazim,nek postavi neko ako ima mozda.

          Comment


          • Da tako se krade za nas vec 4,5 godine, non stop nas guraju sudije.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Brate, gledao sam tekmu sa tribine, bilo je toliko smehotresnih faulova za Spartak da ja ne mogu da ti opisem, znaci bukvalno smo ludeli svakih 30 sekundi. E, sad, da li je to kompenzacija za taj gol ili nesto drugo, ali nama nije sviran toliko ocigledan penal da bi ga video i Sale Matic.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Svi ce pohitati da ti nadju nedosudjen faul na sredini terena za Spartak.
                Vec poceli kompleksi da rade kod nekih,bez obzira na situaciju na tabeli
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Uz to, Spartak je igrao izuzetno grubo, i non stop na ivici faula i kartona. Sem penala, nije nam dosudjeno 3 faula u opasnoj zoni kada se vec prebrojavamo.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ma,ok brate razumemo se , nisam gledao al ti verujem na rec.

                    Comment


                    • Originally posted by Drogba View Post
                      nisam gledao
                      Enough said.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by Drogba View Post
                        Procitao sam,moguce da gresim, da je pre tog nedosudjenog penala cist faul na sredini za Spartak. Ne mogu sad da trazim,nek postavi neko ako ima mozda.
                        @ nebojsa,

                        Samo sam komentarisao ono sto sam video,a to je gol evandra i ponisten cist gol spartaku, a ovo boldovano sve govori,ako kazete bio penal,ja kazem ok,tako da ti to enough said ne stoji nikako.

                        Comment


                        • Originally posted by Drogba View Post
                          @ nebojsa,

                          Samo sam komentarisao ono sto sam video,a to je gol evandra i ponisten cist gol spartaku, a ovo boldovano sve govori,ako kazete bio penal,ja kazem ok,tako da ti to enough said ne stoji nikako.
                          Izvini nisam mislio nista lose, samo kazem da ako nisi gledao ne bi trebao ni da komentarises, nasi mediji su uzas. I taj faul za ponisten gol je bila 50/50 situacija (sudijsko uverenje) koja se cesto svira u korist tima sa vecom reputacijom.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Generalni sekretar Zajednice superligaša Miodrag Janković je izjavio da petarda koja je pala u blizini igrača Partizana, Zvonimira Vukića, u finišu meča protiv Novog Pazara, nije bila namenjena nekadašnjem reprezentativcu.

                            - Ta petarda nije bila namenjena Vukiću, već je nasumice ubačena na teren - rekao je Janković za Sport.
                            Jad i beda...

                            Comment


                            • Dok ne dodjete na 3 boda razlike sve je nevazno i ne treba dizati frku oko sudija a iskreno mislim da za to nemate sanse.

                              Comment


                              • Slaba igra partizana,a ovo sto sloboda igra ovo je kriminal..nece ljudi da igraju fudbal pa nece...a Smiljanic se premangupisao malo,neka frizurica nesto


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X