Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E pa jbg, ne vidite dobro.

    Stvar je prosta, Vulić je taj koji regularno dolazi do lopte, sklanja je i dobija udarac od igrača Napretka koji džonom kreće na loptu.

    Imate i snimak, imate i u podešavanjima da usporite snimak i lepo vidite ono o čemu pišem.

    Comment




    • Na 5:46 Ben dobija udarac.

      Čist crveni karton. Da je dao crveni verovatno ne bi bilo kasnije ni ovog cirkusa.

      Comment


      • Jel slučajno pišeš džonom ili šta?

        Kako može neko regularno doći do lopte kad u duelu za istu podigne nogu metar i kusur visine i ide otvorenim stopalom?

        Ako je bio faul, onda je faul jer je igrac Napretka sutnuo igraca Zvezde u donji deo stopala - krampone.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          E pa jbg, ne vidite dobro.

          Stvar je prosta, Vulić je taj koji regularno dolazi do lopte, sklanja je i dobija udarac od igrača Napretka koji džonom kreće na loptu.

          Imate i snimak, imate i u podešavanjima da usporite snimak i lepo vidite ono o čemu pišem.
          Svako vidi ono što hoće Stojančo. Nego...deder, kaži mi bar ti, šta misliš, da li je gol Zvezde, poništen zbog ofsajda, ustvari regularan i Zvezda oštećena ?
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Ovde je bio penal mozda i crveni ali sudija to nije video na njegovu zalost jer bi mu zadatak u tom slucaju bio znatno olaksan.

            Originally posted by Stojanče View Post
            E pa jbg, ne vidite dobro.

            Stvar je prosta, Vulić je taj koji regularno dolazi do lopte, sklanja je i dobija udarac od igrača Napretka koji džonom kreće na loptu.

            Imate i snimak, imate i u podešavanjima da usporite snimak i lepo vidite ono o čemu pišem.
            Igrac Napretka loptu napada odozdo da je izbije tako da ne moze nikako da je napadne djonom osim ako nije obuo kopacke naopako. Igrac Zvezde ide otvorenim djonom i pravi prekrsaj....a po misljenju sudije i njegovim instant pravilima to je prekrsaj u korist Zvezde.
            Last edited by tamonajugu; 07-10-19, 11:39.

            Comment


            • Pa je 'l vidite nogu igrača Napretka ili samo nogu Vulića?

              Vulić nije džonom odneo loptu, niti je uticao na protivničkog igrača da zbog opasne igre sklanja nogu ili uđe bojažljivo u duel.

              Da je toga bilo onda bi bila opasna igra i lopta za Napredak.

              Vulić lepo prihvata loptu, igrač Napretka kasni i Vulić dobija udarac.

              Ispravna odluka.

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Svako vidi ono što hoće Stojančo. Nego...deder, kaži mi bar ti, šta misliš, da li je gol Zvezde, poništen zbog ofsajda, ustvari regularan i Zvezda oštećena ?
                E to moram još jednom da pogledam. Loš je ovaj video, čekam snimk sa Arene.

                Al sad ću pogledati.

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  Pa je 'l vidite nogu igrača Napretka ili samo nogu Vulića?

                  Vulić nije džonom odneo loptu, niti je uticao na protivničkog igrača da zbog opasne igre sklanja nogu ili uđe bojažljivo u duel.

                  Da je toga bilo onda bi bila opasna igra i lopta za Napredak.

                  Vulić lepo prihvata loptu, igrač Napretka kasni i Vulić dobija udarac.

                  Ispravna odluka.
                  Prestajem sa ovom diskusijom jer ti ocigledno ne znas sta je DZON i sta je opasna igra. Ziv nisam da cujem cime je Vulic odneo loptu ako nije DZONOM a igrac Napretka isao DZONOM na loptu. Valjda nas zezas.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by Stojanče View Post
                    E to moram još jednom da pogledam. Loš je ovaj video, čekam snimk sa Arene.

                    Al sad ću pogledati.
                    Pogledaj natenane...naravno, mogu i drugi da daju svoje viđenje...a ja odo za to vreme da se snabdem vitaminima...
                    Spoiler
                    idem do trafike da kupim cigarete
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Stojanče View Post
                      Pa je 'l vidite nogu igrača Napretka ili samo nogu Vulića?

                      Vulić nije džonom odneo loptu, niti je uticao na protivničkog igrača da zbog opasne igre sklanja nogu ili uđe bojažljivo u duel.

                      Da je toga bilo onda bi bila opasna igra i lopta za Napredak.

                      Vulić lepo prihvata loptu, igrač Napretka kasni i Vulić dobija udarac.

                      Ispravna odluka.
                      Lepo prihvata ? sa cim ? sa djonom ? A ovo sto si napisao nema veze sa fudbalskim pravilima (inace kad se kaze DJON misli se na donji deo stopala, odnosno krampone):
                      Vulić nije džonom odneo loptu, niti je uticao na protivničkog igrača da zbog opasne igre sklanja nogu ili uđe bojažljivo u duel.
                      Nema tu bojazljivo i nebojazljivo vec kad ides visoko otvorenim djonom na loptu pa potom i zakacis nekog to je faul bez obzira sto si prvi stigao do lopte.

                      Cist faul za Napredak koji sudija-alhemicar pretvara u faul za Zvezdu.

                      Comment


                      • Meni je delovalo kao cist gol, medjutim nisam video ni iz jednog prikladnog ugla situaciju. Mada po kretanju i polozaju igraca deluje kao da nema price o ofsajdu.
                        Last edited by mark !t zer0; 07-10-19, 11:46.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Prestajem sa ovom diskusijom jer ti ocigledno ne znas sta je DZON i sta je opasna igra. Ziv nisam da cujem cime je Vulic odneo loptu ako nije DZONOM a igrac Napretka isao DZONOM na loptu. Valjda nas zezas.
                          Vulić džonom odneo loptu? Okej, evo priznajem da ja ne znam šta je džon.

                          Pogledao sam Konstantine. Bio je ofsajd.

                          Ja sam iskren čovek, ne volim da se služim lažima. Pišem istinu i samo istinu.

                          Comment


                          • Ni taj gol iz slobodnjaka nije cist jer slobodnjak ne bi smeo biti izveden dok se u zivom zidu Napretka nalazi igrac Zvezde. Neka pravila su u fudbalu nepotrebna ali pravila su pravila i ako ih primnjujemo kako nam dune izgubice svoju svrhu. Sudija je u Krusevcu imao neki svoj pravilnik mimo regularnog tj. zvanicno priznatog
                            Last edited by tamonajugu; 07-10-19, 11:48.

                            Comment


                            • Originally posted by Stojanče View Post
                              Vulić džonom odneo loptu? Okej, evo priznajem da ja ne znam šta je džon.

                              Pogledao sam Konstantine. Bio je ofsajd.

                              Ja sam iskren čovek, ne volim da se služim lažima. Pišem istinu i samo istinu.
                              Pa ja te pitam kojim delom stopala je odneo loptu? Na jednoj slici koju si okacio se jasno vidi njegov kontakt sa loptom, pa me zanima kako ti nazivas taj deo tela.

                              Last edited by mark !t zer0; 07-10-19, 11:49.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Pa ova slika ti najbolje pokazuje da li je bio džon ili nije.

                                Čekam hd snimak, pa ćeš videti da li je odnosi džonom ili ne.

                                Viš da mu legla na vrhovima prstiju.

                                Comment

                                Working...
                                X