Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idiotsko ponašanje.

    Problem kog njega što odbija da odraste, ponaša se ko šizofreni balavac.

    Comment


    • Gasi fudbal ...

      Comment


      • Genijalni su majke mi

        Comment


        • Tužan je ovaj naš fudbal ko jesenji dan.

          Da nije Marina ništa virtuozno ne bi videli.

          Džaba i LE i LŠ, ništa ne učimo od boljih.

          Nije džaba Nemanja otvorio temu za drugu ligu, počeću nju da pratim.

          Možda je ona zanimljivija.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Voleo bi da čujem Constantina šta ima reći?
            Do juče im bio idol već danas omražena persona na Čairu.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
            Promaklo mi je ovo, izvini....

            Da budem, što mogu, kraći. Nije Lalatović baš dobro dočekan u Nišu i nije imao apsolutnu podržku, ni svih Meraklija, ni svih Nišlija. Imao sam prilike da se upoznam s njim i mogu da vam kažem da je drugarčina i dobar lik za druženje, međutim....prekratak fitilj ima na vređanje. Postoji i jedna "ekipa" na Zapadu, iza klupe za rezervne igrače, koja redom sve vređa. Naravno, trenere koji su mirni i ne skaču na svaku odluku sudija, ne diraju. Nije u Nišu ništa bolje prošao ni Debeli Neško, Kosan, Stolica....Jedino je Kosam šmekerski okrenuo sve na zajebanciju.

            Sinoć je n a jednum rekao bih, bezazlenu situaciju reagovao, prekorio ga je Kosan, a on je odmah krenuo sa psovanjem. To baš nije lepo prema "Čika Miši". Kad je izašao posle odmora, počeo je da se psuje sa ovim tupoglavcima sa Zapada, a sve je kulminiralo njegovim isključenjem. Tada je proizašlo i ono "Ovoga mi krsta, reći ću za sve nameštene utakmice".... Tanka samokonotrola ga do sada nije koštala mnogo, sada je intervenisano iz Saveza i traže da da izjavu posle ovih pretnji Tončevu. Pretnje, kao pretnje, nisu interesantne organima FSS, ali pominjanje nameštanja, jesu.

            Nije Lalat Recko pa da dobije 6 meseci ili godinu dana kazne-suspenzije. Recko je tvrdio da je njegov golman namestio utakmicu sa Partizanom. Svojevremeno je i Boban Dmitrović izjavio da je igrao nameštenu utakmica Borac - Partizan 0:1, pa ništa od toga nije bilo. Tvrdnje Lalatovića, ja lično verujem da nisu bez osnova, ali dokazati te tvrdnje izuzetno je teško i mislim da od toga neće biti ništa.

            Biće to dobar materijal za "pojedince" i njihove "Specijale" ali dalje od toga...ništa. Na žalost, to tako funkcioniše u Srbiji.

            Lala ima dugu istoriju sukoba sa navijačima klubova koje je vodio i morao bi da poradi na tome, makar se i "struka" umešala i malo ga prizemi. Ovakve njegove reakcije, ponavljam, neće mu doneti dobro. Sebe izlaže velikom stresu, ispoljava nekontrolisan bes i pravo je čudo što to do sada nije rezultiralo nekom, još većem, incidentu.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Natko fudbalski tatko.

              Comment


              • Daleko bolji za tim od Sume.

                Comment


                • Kvalitet Natka i Sume nebo i zemlja.

                  Ja i dalje ne znam kako furamo napred sa Sadikom u špicu napada. Pod hitno smo morali zatvoriti prelazni rok sa jednim vrsnim gol igračem.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Bio je u Zvezdi i potvrdio da je fušer trener.
                    Bio je i u Borcu, Čuki, Voši, Radničkom i potvrdio da nije.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Pa upravo je trener za male sredine.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post

                        Nije džaba Nemanja otvorio temu za drugu ligu, počeću nju da pratim.

                        Možda je ona zanimljivija.
                        Čuj možda...
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Originally posted by Constantin View Post
                          Promaklo mi je ovo, izvini....

                          Da budem, što mogu, kraći. Nije Lalatović baš dobro dočekan u Nišu i nije imao apsolutnu podržku, ni svih Meraklija, ni svih Nišlija. Imao sam prilike da se upoznam s njim i mogu da vam kažem da je drugarčina i dobar lik za druženje, međutim....prekratak fitilj ima na vređanje. Postoji i jedna "ekipa" na Zapadu, iza klupe za rezervne igrače, koja redom sve vređa. Naravno, trenere koji su mirni i ne skaču na svaku odluku sudija, ne diraju. Nije u Nišu ništa bolje prošao ni Debeli Neško, Kosan, Stolica....Jedino je Kosam šmekerski okrenuo sve na zajebanciju.

                          Sinoć je n a jednum rekao bih, bezazlenu situaciju reagovao, prekorio ga je Kosan, a on je odmah krenuo sa psovanjem. To baš nije lepo prema "Čika Miši". Kad je izašao posle odmora, počeo je da se psuje sa ovim tupoglavcima sa Zapada, a sve je kulminiralo njegovim isključenjem. Tada je proizašlo i ono "Ovoga mi krsta, reći ću za sve nameštene utakmice".... Tanka samokonotrola ga do sada nije koštala mnogo, sada je intervenisano iz Saveza i traže da da izjavu posle ovih pretnji Tončevu. Pretnje, kao pretnje, nisu interesantne organima FSS, ali pominjanje nameštanja, jesu.

                          Nije Lalat Recko pa da dobije 6 meseci ili godinu dana kazne-suspenzije. Recko je tvrdio da je njegov golman namestio utakmicu sa Partizanom. Svojevremeno je i Boban Dmitrović izjavio da je igrao nameštenu utakmica Borac - Partizan 0:1, pa ništa od toga nije bilo. Tvrdnje Lalatovića, ja lično verujem da nisu bez osnova, ali dokazati te tvrdnje izuzetno je teško i mislim da od toga neće biti ništa.

                          Biće to dobar materijal za "pojedince" i njihove "Specijale" ali dalje od toga...ništa. Na žalost, to tako funkcioniše u Srbiji.

                          Lala ima dugu istoriju sukoba sa navijačima klubova koje je vodio i morao bi da poradi na tome, makar se i "struka" umešala i malo ga prizemi. Ovakve njegove reakcije, ponavljam, neće mu doneti dobro. Sebe izlaže velikom stresu, ispoljava nekontrolisan bes i pravo je čudo što to do sada nije rezultiralo nekom, još većem, incidentu.
                          Sumnjam da postoji volja, htenje i smelost kod disciplinskih organa FSS da bilo šta reše po ovom pitanju ukoliko išta i postoji, a isto tako i u pravosudne funkcije, obzirom da su javni tužioci najkorumpiraniji sudski organ u ovoj državi.....pogotovo ukoliko je u nešto od navedenog umešan neko blizak izvršnoj vlasti i vladajućoj strukturi.

                          Dakle, samo tema za nas da lomimo tastature i na tome će i ostati. Lalat će dobiti par ćuški iza kulisa i na tome će se i završiti.

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Bio je u Zvezdi i potvrdio da je fušer trener.
                            Vodio je i mladu reprezentaciju i to Paunovu generaciju i isto tako se proslavio, msm da nije postigao gol na prvenstvu.

                            Comment


                            • Video tehnologija bi umnogome smirila javnost ali neko ocigledno ne zeli da javnost bude mirna pa su u nasoj ligi umesto fudbalera glavne zvezde sudije, a umesto golova i driblinga glavni potezi sudijske odluke. Dokle ce tako ne znam ali kako vreme odmice ovo takmicenje postaje sve revijalnije i da nema nasih klubova u Evropi mogli bi slobodno da ugasimo fudbal. Jedino je derbi ostao takmicarska utakmica bez revijalnog karaktera ali i u njemu su opet glavna tema i glavne zvezde najcesce sudije
                              Last edited by tamonajugu; 15-09-19, 11:47.

                              Comment


                              • Не би ни ВАР променио ништа. Видео сам колико нам је помогао против Швајцарске. Тако и овде. Гледао би судија ВАР када ом хоће.

                                Исти је то курац.

                                Оно што ви као навијачи Партизана треба да гледате су парламентарни избори и ко побеђује.

                                ВАР-ови, ФАРЕ, УЕФА, пароле, документације, то вам ништа неће помоћи.
                                Last edited by Cassius Clay; 15-09-19, 12:09.

                                Comment

                                Working...
                                X