Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Ono kad znaš da su lopovi i uzmeš neki dinar za žvake

    Ako si, jebali ih betradar i Exefeed koji radi live kladjenje za 90% kladionica u Srbiji.
    Last edited by belgrade_owl; 29-08-19, 10:32.

    Comment


    • Koja je kladionica u pitanju ? Ili je kvota bila slicna u svim kladionicama? ....da pokusam i ja nekad da predvidim ling-long srecni preokret

      Comment


      • Pise ti na tiketu, Izdavalac: Tas

        Comment


        • Au jes...neiskusno oko

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            Ti znaš kako stvari šljakaju, a ovi što im je to posao ne znaju, pa daju toliku kvotu?
            Originally posted by belgrade_owl View Post
            Ako si, jebali ih betradar i Exefeed koji radi live kladjenje za 90% kladionica u Srbiji.
            Odgovor ti je dao belgrade owl. To za naše ove rade stranci i to tako funkcioniše. Kod nas za našu ligu jedino Meridian mislim da radi sam te stvar, čak imaš i nižerazredni fudbal da tipuješ u svim oblicima s tim da je ograničena uplata na 1000 dinara, a ako krenu veće uplate onda oni taj meč izbacuju iz ponude.

            To radi toga da dva sela iz opštinskih liga ne dogovore goleadu kako bi uzela keš.

            I na kraju gokarica druže moj ostavi mi u inbox broj žiro računa da ti uplatim ovih 780 dingera preko da popiješ pićence. Nije Brajkula stipsa, oće da počasti svog druga gokaricu. Slobodno gokarice, nemoj da se stidiš.

            Comment


            • Da ne ureknem..za sad nam rezultati idu na ruku....negde oko ponoci opsirni izvestaj o trenutnom statusu serbskog fuzbala u jevropi

              Comment


              • Događaji i utisci sa utakmice Metalac-Bačka prebačeni na temi PLS....ovo "ja tebi Vojvodo ti meni Serdare"....nznm, možda u pričasonici ali cenim da nije za Lin-Long
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by tamonajugu View Post
                  Da ne ureknem..za sad nam rezultati idu na ruku....negde oko ponoci opsirni izvestaj o trenutnom statusu serbskog fuzbala u jevropi
                  Svaka čast na angažovanju
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Link za Rendzers-Legija - cdn.sportcast.fun/webplayer.php?t=ifr&c=1230381&lang=en&eid=834775&l id=1230381&ci=900&si=1&check=1 (https://sportcast.fun/en/eventinfo/8...rangers_legia/)

                    Ispala Reka srpska meka.....ajmo jos Legija da drkne Rendzere !
                    Last edited by tamonajugu; 29-08-19, 20:53.

                    Comment


                    • Idemoooo breee..

                      Comment


                      • Posle svih ovih rezultata Partizana, Zvezde i njihovih konkurenata ovako stoje stvari sa nasom Ling-Long-Super-Ligom_izuzetnihdzentlmena

                        Iskristalisalo se koji su nam to najveci rivali u borbi za 15 mesto nase lige i kako stojimo u odnosu na njih.

                        Mi smo trenutno na 18 mestu sa koeficijentom 23.500.
                        Klubovi iz Ceske, Danske, Grcke, Kipra, Hrvatske, Skotske i Svajcarske su nam rivali u borbi za 15 poziciju nase lige na rang listi UEFA. Pa da vidimo kako oni stoje sto se tice grupne faze evropskih takmicenja:

                        13. CESKA 26.900 bodova

                        - Samo jedan tim, Slavija. Igraju u Ligi sampiona i u grupi su sa Barselonom Borusijom i Interom. Veoma teska grupa za njih tako da ne mogu da se nadaju nekom znacajnom broju bodova sto je veoma dobro za nas.
                        - Medjutim bodovno gledano veoma cvrsto drze ovu poziciju i njih cemo tesko prestici....male su nam sanse da njih preskocimo.

                        14. DANSKA 25.750

                        - Samo jedan tim, Kopenhagen. Izvukli su se kroz iglene usi u Rigi i pokazali da nisu u dobroj formi tako da postoje odlicne sanse da danci ispadnu iz prvih 15 i da se otvori mesto za nas.

                        15. GRCKA 25.100

                        - Ostali su sa jednim timom na nasu srecu, Olimpijakosom. AEK i PAOK su ispali tako da grci kao i prethodne dve zemlje ulaze iz teske pozicije u naredni ciklus i to je veoma povoljno po nas.
                        - Jos jedna otezavajuca okolnost za grke je to sto se bodovi koje osvoji njihov deli deli sa 5 za razliku od nasih klubova koji bodove dele sa 4 pri cemu se dobija koeficijent.
                        - Posto su danci i kiprani na klimavim nogama otvara se prostor za nas i grke medjutim imamo dobre sanse da bude i ispred grka.

                        16. KIPAR 25.000

                        - Samo jedan tim, APOEL. Igraju LE. Kao i u slucaju danaca postoje odlicne sanse da kiprani ispadnu iz konkurencije i da se otvori mesto za nas.

                        17. 'RVATSKA 23.875

                        - Samo jedan tim, Dinamo. U grupi su LS sa Man Sitijem, Sahtjorom i Atalantom tako da su male sanse da dodju do znacajnog broja bodova sto je dobro po nas.
                        - Velike su sanse da budemo ispred njih.

                        19. SKOTSKA 22.625

                        - Imaju dva tima, Seltik i Rendzers. Steta sto se Rendzers provukao medjutim mi skotima bezimo 0.875 bodova sto je dobra prednost u ovoj fazi takmicenja. U svakom slucaju oni su nam najveca pretnja od klubova koji su iza nas.

                        21. SVAJCARSKA 20.800


                        - Svajcarskoj bezimo 2.7 bodova sto je ogromna razlika pogotovo jer oni svoje bodove dele sa 5, a mi sa 4 medjutim imaju tri kluba u grupnoj fazi (Bazel, Jang Bojs i Lugano) tako da su zbog toga pretnja na neki nacin ali ne prevelika.

                        - NORVEZANi su ispred svajcaraca na 20.mestu ali kako im je ostao samo Rozenborg i s obzirom da i njima bezimo mnogo nemaju nikakve sanse da nas prestignu.

                        SUMA SUMARUM :

                        - Cesi, Grci i Svajcarci svoje bodove dele sa 5, a mi ostali sa 4 sto je prednost za nas plus Cesi, Grci, Danci, Kiprani i Hrvati imaju samo JEDAN tim u Evropi sto nas sveukupno gledano stavlja u odlicnu poziciju za napad na 15. mesto.

                        - Mi (2), skoti(2) i svajcarci(3) jedini imamo vise od jednog tima u Evropi medjutim njima bezimo na vrlo dobroj distanci.

                        - Kiprani su vec skliznuili na 16 mesto, Danci su na veoma klimavim nogama da i oni skliznu sa prvih 15 stepenika, grci su za dlaku usli u prvih 15 ali im je ostao samo jedan tim...... Vrlo dobre okolnosti po nas (u stvari savrsene jer se retko desava da ovoliko drzava koje se motaju oko 15 mesta ostanu sa jednim timom na jesen)



                        Zao mi PAOK-a ali se nadam da cemo mi i braca grci zajedno uci u prvih 15 na kraju ove sezone tako da ce imati priliku da nadoknade propusteno

                        Zreb moze da nas sastavi sa direktnim konkurentima kao sto je vec uradio Zvezdi sa Olimpijakosom i prema tome posle sutrasnjeg zreba za LE znacemo jos vise pa cemo se tada preciznije baviti time koliko bi nasi klubi mogli bodova da naberu do decembra, a do tada...srecna jevropa svima koji slave
                        Last edited by tamonajugu; 29-08-19, 22:47.

                        Comment


                        • Svi konkurenti ispred nas ostali sa samo jednim timom. Česi su predaleko, ali Danci i Grci bi se mogli uvatiti.

                          Sve u svemu, za tri mesta će se boriti 7 država. Hrvate bi trebali prestići, a da li ćemo ove ostale videćemo.

                          Edit: južni me preduhitrio.[emoji4]
                          Last edited by goku; 29-08-19, 22:41.

                          Comment


                          • Moramo hitno nabaviti s-400 i ispred jna doterati nešto, da poplašimo sve, pa da lepo odigramo večiti u polufinalu LE. Zvezda da pobedi 7:1 i ujde u finale. Svi srećni i zadovoljni.

                            Comment


                            • Za sledeću ne možemo puno da napredujemo, jer iako uzmemo npr. kao prošle sezone izlazi nam ova sezona od 4.250, a ostaje ova 2.875 i to se pravi razlika od oko 1.500 bodova, tako da ćemo u tom slučaju napredovati svega 0.500, onako ofrlje.

                              Ali npr. Grcima, Česima i Dancima izlaze dobre sezone, pogotov Česima, teško da će takvu da ponove, s toga Česi sigurno padaju sa 13. pozicije obzirom da će Slavija verovatno u svojoj grupi ostati na krompiriću.

                              Comment


                              • Opet nam trebaju 3 pobede i remi vise od Grka i Kiprana da bi smo dogurali do tog 15. mesta.

                                Kada se pogledaju samo poslednje 3 sezone Srbija je na 10. mestu... impresivno obzirom na to kakve njuske nam vode fudbal.

                                Skoti su meni ovde opasni.

                                Nikako ne bih pozeleo Cluj iz 4. sesira sutra.
                                Last edited by belgrade_owl; 29-08-19, 23:26.

                                Comment

                                Working...
                                X