Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U grupnoj fazi LŠ i LE svaka pobeda je 2 boda, a remi 1 bod.

    Za LŠ postoje bonusi, za LE nema bonusa. Ulazak u grupu LŠ donosi 4 boda, što u prevodu znači da dve pobede u LE ili 4 boda donosi isto bodova kao i igrati LŠ sa 0 osvojenih bodova.

    Veliko je pitanje gde bi se moglo uzeti više bodova, zavisi mnogo i od žreba, ali s obzirom na finansijski aspekt, ne postavlja se pitanje gde je bolje učestvovati.

    Dinamo je prošle godine uzeo 18 bodova kroz LE, a Zvezda 13 kroz LŠ.

    Zvezda kada je igrala LE pre 2 godine je uzela 14 bodova, 1 više nego prošle u LŠ. Razlika je minimalna, ali lova je mnogo veća.

    Taman da se lepo zahvale na otpisu duga i kažu, ako svi građani ove zemlje moraju da vraćaju dugove, onda ćemo i mi u znak solidarnosti sa njima, sve da vratimo.
    Last edited by goku; 28-08-19, 15:46.

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      Voša je u sezoni 16/17 donela 5.5 bodova.

      Zvezda sezonu pre toga, 0 bodova. Slovima, NULA bodova.
      Tu sezonu su bili suspendovani nisu ni igrali, tako da vise nisu mogli da uzmu. Znam ja koliko je Vojvodina bodova uzimala po Evropi, ove sezone to opet daluje kao neka ozbiljnija prica mada je Lalatu komotno mogao da se uruci otkaz nakon izjave da ne zeli prvo mesto.

      Ne ocekujem ja da treci tim iz Srbije izbori plasman u grupnu fazu ili nesto vise, ali ne ocekujem ni da se ispada od klubova iz Estonije, Litvanije i slicno.
      Last edited by belgrade_owl; 28-08-19, 16:54.

      Comment


      • Ako budemo u prvih 15 liga na kraju ove sezone imacemo prvi put u istoriji 5 timova u Evropi za sezonu 2021-22:

        Prvak - kvalifikacije za LS, laksi deo zreba
        Drugi - kvalifikacije za LS, tezi deo zreba
        Treci - kvalifikacije za Ligu Evrope 1 (ili osvajac kupa)
        Cetvrti - kvalifikacije za Ligu Evrope 2
        Peti - kvalifkacije za Ligu Evrope 2 (ako osvajac kupa bude u prva cetiri tima)

        Tako da ce se otvoriti bolja prilika i ostalim klubovima za uspeh u Evropi ali potrebno je da to Vojvodina, Radnicki i ostali klubovi docekaju spremni ako misle da ostvare dobar rezultat i za svoj koeficijent i za koeficijent Srbije. Kvalifikacije ce pocinjati malo kasnije za nase klubove i to ce biti velika pogodnost jer ce klubovi imati vise vremena da ostvare dobru formu pred evropske meceve.
        Last edited by tamonajugu; 28-08-19, 16:50.

        Comment


        • Videćemo sutra veče. Molde je trenutno bar kao Rosenborg, a Partizan nije ni blizu Dinama. Domaćinska su ekipa, biće jako teško da Partizan prodje. Navijaću zbog opšteg dobra, ali ovo iskreno kažem. Videh da kući igraju mnogo bolje.

          Comment


          • Olaksavajuca okolnost je to sto ne umeju dobro da drze inicijativu i uspesi u mecevima kod kuce u evropi su im se uglavnom bazirali na tome da prepuste protivniku inicijativu i uhvate ih na spavanju iz kontri (a kontra se lakse istrcava na savrsenom terenu, a vestak je podloga bez mane). Cukaricki je tamo odigrao 0-0 i bio blizu pobede jer im je prepustio inicijativu. U revansu su visoko napali Molde i dobili po usima. Verujem da je Savo sve to lepo istrazio i da cemo da im prepustimo inicijativu i matiramo ih iz kontra-napada. Pogotovo ce nam se otvoriti prilika za gol kad u drugom delu drugog poluvremena budemo imali pozitivan rezultat pa Molde jurne ka nama.....pokazali su da znaju da padnu u tom finisu utakmice, a ovaj Partizan nikad zilaviji nije bio sto se tice nadtrcavanja.
            Last edited by tamonajugu; 28-08-19, 17:13.

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Tu sezonu su bili suspendovani nisu ni igrali, tako da vise nisu mogli da uzmu.
              Znam šta pišem, a ti se ubuduće bolje informiši pre nego što odgovoriš. Da si pogledao sliku koju sam postavio gore, mogao si da vidiš da su igrali dva meča i oba izgubili.

              Ne bih pisao da su uzeli 0 bodova da su bili suspendovani.

              U sezoni 15/16 ih je moćni Kairat dva puta pobedio u prvom kolu kvalifikacija.


              Last edited by goku; 28-08-19, 17:18.

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Lalatu komotno mogao da se uruci otkaz nakon izjave da ne zeli prvo mesto.
                Nije važno šta priča, već šta radi. Možda želi da skine pritisak sa igrača. Možda želi da uspava i opusti glavne konkurente ili ko zna zbog čega je to rekao.

                Treba samo gledati teren, tu je jedina istina.

                Comment


                • Pa i to sto radi na terenu je diskutabilno, svi znamo da njega gura stranka... ja sve njegove rezultate uzimam sa rezervom.

                  Za ono sa koeficientima sam pomesao sezone.

                  Comment


                  • Nisi ništa pomešao, Zvezdi je bilo zabranjeno da igra samo LŠ, pa ih je Partizan zamenio. Igrali su LE.

                    Comment


                    • Pomesao sam godine... kakogod, ne mogu da se raspravljam.

                      U svkaom slucaju sutra je zreb za LS.

                      Comment


                      • Veći su cigani Lalatović i Lazetić od Miloja i Terze

                        Comment


                        • Ono kad znaš da su lopovi i uzmeš neki dinar za žvake

                          Comment


                          • Ko je stavljao ovolike kvote u startu je najebo
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • To je uplata na poluvremenu pri rezultatu 2:1 za Rad.

                              Sad da su se prejebali sa kvotom i jesu, realno je bilo oko 3.8 do 4.2, da je ta kvota bila ne bih ni igrao jer bih morao veće novce da uložim zarad pristojnog dobitka, ovako kad je kvota oko deset to mami ljude, obzrom da je, bar na ovom podnevlju, poznato otprilike kako stvari šljakaju.

                              Comment


                              • Ti znaš kako stvari šljakaju, a ovi što im je to posao ne znaju, pa daju toliku kvotu?

                                Comment

                                Working...
                                X