Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato što je Zvezda igrala u Srbiji i ima dan više odmora.

    Comment


    • Ma dobro svakako nema smisla da subotom igraju predstavnici u LE ali je možda moglo u nedelju uveče pa i u ponedeljak jer obe ekipe igraju u Sr revanš.

      Comment


      • Pa vidiš da su mučenici, ne mogu da se sastave.
        Ionako ih taj odloženi meč čeka.

        Comment


        • Originally posted by poacher View Post
          Zašto su Partizan i Čukarički oslobodjeni obaveza u ovom kolu domaćeg prvenstva a predstavnik u kvalifikacijama za LS nije?
          Zar nije u interesu srpskog fudbala da nasi predstavnici u Evropi u evropske meceve ulaze svezi i 100% spremni ? Zvezda je igrala kod kuce i pobedila Helsinski dovoljno ubedljivo za miran revans.....mogli su i oni da traze odlaganje siguran sam da bi im zahtev bio ispunjen. Nije Partizan kriv sto oni igraju za vikend.

          Comment


          • Po ovoj logici treba odlagati mečeve dok god se igraju kvalfikacije. Jer nema nikakve logike da ako prođu svoje protivnike, ne odlože i sledeće mečeve u našoj ligi, s obzirom da će protivnici u Evropi biti još jači od ovih sada.

            Comment


            • To je gotovo pa izum ex-YU država.
              Odlaganje mečeva domaće lige zbog obaveza u UEFA takmičenju.
              Retko se to može videti u ligama petice.

              Sećam se vrlo dobro pre desetak godina, kada je Newcastle imao gostovanje negde u Norveškoj,
              utakmicu su igrali u četvrtak uveče. Kada se ta utakmica završila do sledeće utakmice u Premijeršipu
              imali su oko 36 sati, zamolili su board lige da im utakmicu pomere u nedelju, ne da je odlože na neodređeno vreme.
              Ovi su to glatko odbili. Igrali su u subotu u 15 h .

              Comment


              • Jaquen pa da klubovi dobijaju od lige dosta novca zbog tv prenosa i svega, i da je liga jaka, ne bi ni bilo odlaganja. Ovako se nedostatak kvaliteta i novca i bedna gledanost koristi ne bi li se uvalio koji klub u Evropu. Svaki promil šanse više znači.

                Comment


                • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                  To je gotovo pa izum ex-YU država.
                  Odlaganje mečeva domaće lige zbog obaveza u UEFA takmičenju.
                  Retko se to može videti u ligama petice.

                  Sećam se vrlo dobro pre desetak godina, kada je Newcastle imao gostovanje negde u Norveškoj,
                  utakmicu su igrali u četvrtak uveče. Kada se ta utakmica završila do sledeće utakmice u Premijeršipu
                  imali su oko 36 sati, zamolili su board lige da im utakmicu pomere u nedelju, ne da je odlože na neodređeno vreme.
                  Ovi su to glatko odbili. Igrali su u subotu u 15 h .
                  Lige petice pocinju u avgustu i osim toga uglavnom vecina klubova nema nikakvih evropskih obaveza u julu. Odlaganje je svakako korisno za evropske meceve kako bi se uslo jace u njih ali nije korisno za ligu tako da ne kapiram zasto zvezdasima smeta sto je Partizan odlozio kad to sto se prvenstva tice vecu stetu moze da nanese Partizanu nego njima i zato sam na temi o Partizanu objasnio zasto nisam pristalica odlaganja meceva i zasto je najbolje navici se sa tezak ritam. Ipak smatram da Partizan nije trebao da odlozi bas ovaj mec za ovaj vikend vec kad to vec rade bolje da su uradili sledeci (moglo je i u ponedeljak da se igra) jer nas ceka daleko tezi duel u narednom kolu LE. (ako planiraju i tada da odloze prvenstvo onda su se oprostili od istog)
                  Last edited by tamonajugu; 27-07-19, 11:36.

                  Comment


                  • Konstantine, je 'l te drma strah pred utakmicu s Zvezdom? Ti znaš da smo mi opaki i da sa nama nema šale.

                    2 ili 3 razlike biće danas u našu korist.

                    Comment


                    • Vučko ne staje, samo gradi:

                      Гостујући на ТВ прва председник Србије Александар Вучић дотакао се и спортске инфраструктуре, па је између осталог рекао:

                      - Разговарао сам са представницима Партизана, крећемо да радимо, ускоро се завршава пројекат, па ћемо веома брзо да кренемо у реконструкцију Партизановог стадиона. Звезда је већ сама нешто кренула да ради, ми ћемо да уложимо 10, 11, 12 милиона као држава да то урадимо. Добићемо стадионе, од Врања, Лесковца, Краљева, Зајечара, Лознице, Крагујевца... Добићемо модерне стадионе по УЕФА стандардима, где ћете у ложи да имате од грејача за седишта, где ће моћи људи сви да дођу са децом, да седе у нормалним столицама, да уживају, да могу да се послуже, да попију, да поједу...

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Konstantine, je 'l te drma strah pred utakmicu s Zvezdom? Ti znaš da smo mi opaki i da sa nama nema šale.

                        2 ili 3 razlike biće danas u našu korist.
                        Od pre nekoliko godina me ne 'vata prpa pred utakmicu sa vama. Od prilike....od onda kad je Majo Vujović produžio utakmicu 7-8 minuta, mi dvaput vodili i izgubili 3:2, a Mudrinski postigao sva tri gola. Opet, neke sledeće sezone, kad je sudio Bojan Nikolić, crveni Rosiću, penal u poslednjem minutu igre (odbranio ga Acko Jovanović), a prethodno izjednačenje iz ofsajda. Ostale utakmice su bile prijateljske, od kada je Tončev zamrznuo svoju funkciju u FK...tako da ne znam šta da ti kažem...

                        Ako zanemarimo sve prethodno, realno gledano, kvalitet je na vašoj strani i ne nadam se previše...
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Abaut odloženih utakmica....

                          Kukamo kako nam protivnicima uveliko traje prvenstvo, naši klubovi nemaju u nogama takmičarske utakmice, pomerimo početak prvenstva zbog toga, a onda posle prvog kola odlažemo utakmice....da se krstiš s obe ruke........ i za koga se spremamo i odmaramo ? Za amatere, konobare, ribare. Razumeo bih da je sledeći meč protiv nekog iz L5....ali.... brate
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Nama su naredne dve godine biti ili ne biti što se naših klubova u evropi tiče, a ujedno i klupskog fudbala.
                            Lepa šansa visi u vazduhu da se dokopamo tog 15-tog mesta i svaka pomoć je dobrodošla.
                            Ipak evropa donosi lovu i jedino kontinuitet igranja evrope uz ulaganje u infrastrukturu može da donese impuls ka nekom oporavku klubskog fudbala.
                            A to je uz neke dobre zakone i preduslov za neku gotivniju privatizaciju a ne da neki Vijetnamac kupi Surdulicu.
                            Last edited by Chiwwi; 27-07-19, 16:30.

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Ostale utakmice su bile prijateljske, od kada je Tončev zamrznuo svoju funkciju u FK...tako da ne znam šta da ti kažem...

                              Ako zanemarimo sve prethodno, realno gledano, kvalitet je na vašoj strani i ne nadam se previše...
                              Ma to su priče komšija o prijateljskim utakmicama sa vama. Pa vi ste nam mnogo problema pravili na vašem terenu u prethodne dve sezone, jedva smo dva boda izvukli. Još je sve prštalo na terenu a i na tribinama.

                              Na našem terenu je druga priča. Tu i Liverpul se utronja.

                              Biće večeras teško za igru zbog vremena. Baš je sparno bilo danas, pokušao nešto da raduckam al sam brzo odustao jer teško se diše. Ranije mi sunce nije smetalo sad vala jeste, ni ono više nije isto.

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Ma to su priče komšija o prijateljskim utakmicama sa vama. Pa vi ste nam mnogo problema pravili na vašem terenu u prethodne dve sezone, jedva smo dva boda izvukli. Još je sve prštalo na terenu a i na tribinama.
                                A ne, molim te....mi smo Crvena zvezda "B" ili Obilić.....zavisi od potrebe. Ponekad i Levski iz Niša
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X