Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala za link.
    U pitanju je trenutak, ali ovo svakako nije najgore dosuđeni penal u istoriji.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Da li je uopšte bilo kontakta?
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Vala brate odavno nisam video gluplji, čovek hvatao makazice i ovaj im dosudi penal, baš bruka.

        Comment


        • Kao da ovim nasim sudijama treba neki kontakt kad sude po zadatku.

          Comment


          • Lopta je upućena ka napadaču koji je u konstantnom kontaktu sa protivnikom i na kraju pada u šesnaestercu. Kadar koji mi imamo je dalek i svakako ne može da se donese konačan sud na osnovu njega.

            Ono što može sa sigurnošću da se tvrdi je da duel traje i traje, odbrambeni igrač na svaki način pokušava da ometa napadača u zauzimanju povoljne pozicije za primanje lopte, na kraju čak koristi i ruke, pa i noge, ali kao što sam rekao, kadar je iz daljine, nemamo zumiran snimak akcije u kome bi jasno moglo da se vidi šta se desilo.

            Spoiler




























            Ponavljam, ovo svakako nije najgore dosuđeni penal u istoriji.
            Last edited by La Jugoslavia; 27-05-19, 12:57.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Nije najgori. Onaj dosuđen za Spartak prošle sezone je neprejebiv.

              Comment


              • Mozda je trebalo svi da se sklone da covek uhvati makazice,najgore lopine su ove nase sudije,svuda ima namestanja sudija ali ovde kod nas to se i ne krije,bezobrazno se krade.

                Comment


                • http://mondo.rs/a1189448/Sport/Fudba...aul-Bravo.html

                  Kad smo kod teme svi pošteni, a mi lopovi....

                  Comment


                  • Antić opet optužuje: Liga puna nameštaljki, šaljemo dokaze u UEFA

                    http://www.mozzartsport.com/fudbal/v...-u-uefa/328396

                    Optužuju me iz te porodice da me boli što ostajem bez plate od 500.000 dinara, a svesni su da je moje trenersko znanje mnogo skuplje od toga.


                    Finu platu je imao, izmuz'o je Dinamo.

                    Comment


                    • Vidimo se naredne sezone u Kupu Srbije

                      Comment


                      • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Zajednica klubova Super lige i Prve lige Srbije tradicionalno na kraju svake takmičarske sezone dodeljuje trofej ’’Fair play’’.

                          U prostorijama Zajednice klubova Super lige i Prve lige Srbije danas je organizovana dodela trofeja ’’Fair play’’ koji je ove sezone pripao ekipi Radničkog iz Niša. Trofej se dodeljuje na osnovu kriterijuma koje propisuje Pravilnik o fer pleju Fudbalskog saveza Srbije, a prema ocenama delegata prisutnih na odigranim prvenstvenim mečevima. Ovo priznanje fudbalskom klubu Radnički je uručio direktor takmičenja, gospodin Vladimir Bulatović.



                          Danas je u prostorijama Zajednice klubova Super lige i Prve lige Srbije organizovana dodela trofeja ’’Slobodan Santrač’’ za najboljeg strelca Super lige Srbije. Ovoga puta priznanje je uručeno prvotimcu niškog Radničkog Nerminu Haskiću iza koga je izuzetno uspešna sezona. Sjajni napadač Nišlija je postigao 24 pogotka na mečevima elitnog ranga, a njegov klub je postigao istorijski uspeh završivši sezonu na drugom mestu. Trofej su mu uručili potpredsednik Zajednice Dejan Propadalo i sin legendarnog golgetera Slobodana Santrača, Nenad Santrač.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Da li se stvarno funkcioner propale lige zove "propadalo"?

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                              Da li se stvarno funkcioner propale lige zove "propadalo"?

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              Jedan od direktora FK Radnički Niš se preziva Propadalo. Rođeni je Čačanin, a sin mu je fudbaler, nastupao za Borac iz Čačka, Dinamo Vranje, sada ne znam gde se trenutno nalazi. Prezime, jbg ko zna dal je bolje da se prezivaš Propadalo ili Dupovac, Guzina..
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Haskić naravno zasluženo, Radnički nastavlja tradiciju opakih centarforova, nakon Pavkova stvorili su i Haskića.
                                Punokrvni kralj strelaca.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X