Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Имао сам доста стварчица око данашње утакмице да поставим овде, али решио сам да бојкотујем. Можда и за стално. Разлог томе је брисање постова, мојих, Кроносових и Ганцових, од стране Брајкуле. "Колега" Брајкула, за две године, колико смо заједно модератори на овој теми, qrtzem није мрднуо да ради свој посао, учествовао више пута у расправама које се биле непримерене форуму, али је решио да покаже ко је газда овде и без икакве консултације обрисао као СПАМ-ове. Колегијално, нема шта.
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Daj bre Konstantine, čemu to? Ništa strašno se nije desilo a šteta bi bilo izgubiti te na ovom forumu (nije samo što moderišeš) imaš dobre insajd info iz Radničkog a moglo bi se reći i šire, uravnotežene postove i sada da te nešto izbaci iz koloseka za šta sam možda (postovi) ja i najveći vinovnik , malo je bez veze.
      Brajkula je uradio ono što je smatrao dobrim za forum, rešite to između sebe prepiskom, popijte po piće u virtuelnoj kafani i da nastavimo bitku sa tastaturama...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • El ce nas pustiti dobri Lalat?
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Oprezan fudbal u Nisu ali i ocekivano, veliki ulog.

          Comment


          • Tim iz nase beton lige bi razbio ovaj Partizan kada bi sudija normalno svirao,oni jednostavno ne znaju fudbal da igraju i ne znam gde su oci tim trenerima koji su ih uveli u fudbal,izuzetci su stvarno retki Zdjelar svetski sampion u mladjim kategorijama,koji je iskljucivo zadnji vezni i nema kreativca ispred sebe i nekada bili fudbaleri Sasa Ilic i Bambi Tosic,ovo ostalo ja ne znam ko im dade loptu.

            Comment


            • Ovo je katastrofa šta mi igramo. Pavlović svetla tačka, lepo igra dečko.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • E ovaj komentator je najveća budala a i njuška mu je iritantna. Vrisnu čovek ja reko ko zna kakv udarac je dobio Pavlović, kad ono Nikodijević ga nije ni dotakao laktom al je podigao lakat, tako da je mogao dobiti i crveni.

                Comment


                • Kako su ovde pali golove,otisao sam da jedem,mislio sam nece pasti gol tri dana da igraju,verovatno neki korner,autogol,odbitak.

                  Comment


                  • Radnički posle kornera, došla lopta do Stojanovića, šutirao, nekog je malo okrznula i ušla u gol. Partizan je dao gol posle lepe akcije.
                    Last edited by Karamazov; 15-05-19, 20:51.

                    Comment


                    • E sad da vidimo dal smemo da uzmemo kup ili je Vucko uspesnu nagradu obecao svom stranackom drugu Vazuri.

                      Comment


                      • Rutinski sa Lalatom.

                        Ja se nadam da je ovo drugo u pitanju, da je obecao Vazuri.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Rutinski sa Lalatom.

                          Ja se nadam da je ovo drugo u pitanju, da je obecao Vazuri.
                          Samo se nadam da nije obecao Vulina.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • A što bi se igralo u Nišu? I što bi se neko iz Niša bunio? Postoji li Subotica? Kragujevac? Čačak? Kruševac? Užice? Jagodina?

                              Ako je neko imao povlašćen tretman posle BGa u sportu u poslednje vreme to je Niš.

                              Što bi navijači išli iz Beograda da gledaju dva BG kluba u Nišu? Ako već treba da bude van BG neka se igra u Subotici npr za promenu.

                              Comment


                              • Meni je glupo menjanje mesta zato sto domacin ne igra, tako se jednom desilo i u Novom Sadu, ali dobro, finale na Marakani, nadam se bar jedan derbi u kome ce biti dobrog fudbala.

                                Comment

                                Working...
                                X