Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Istina, ali ovi koji se sada isčuđavaju samo prije par godina nisu vidjeli iste stvari.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Prijatelju sledeći put kad se posereš po Zvezdi seti se da je pobedila uzastopnog finalistu Lš u grupi smrti u kojoj nije bilo kalkulacija

      Daj Bože da Liverpul osvoji.
      Ti znas da ja taj klub ne volim samo zbog jednog coveka...istog onog koji je unistio moj klub i stavio ga na stub srama. I naravno ne volim politicke i drzavne projekte.

      Ne znam koliko ti mozes da razumes moj gnev, ali to su jedini razlozi.

      Ja sam kao tinejdzer sa 2 druga presretao Dragana Dzajcica ispred kuce u 7 ujutru da bi nam dao karte za zvezda-Keln.

      Sve u svemu, hocu da ti kazem da za mene postoje 2 zvezde i 2 partizana, oni raniji su takodje bili povlaceni, ali ne u ovoj meri kao u poslednjih 20 godina. Ovi sada su nezasiti, fudbal je kod nas izgubio svaki smisao.

      A da i necu zaboraviti da ste primili 4 laka tamo, kad vec zelis da pamtim pobedu od 2:0.
      Last edited by belgrade_owl; 07-05-19, 22:47.

      Comment


      • Ma dobro razumem ja to sve nije frka. Samo sam za pristup da se treba buniti protiv nekoga kad je najlepše. Uvek smo svi znali i znamo ko je ko u srpskom fudbalu pa i Zvezdan Terzić.

        Ofk je stari Zvezdin rival i svima je krivo, deda me skoro pitao šta je sa Ofkom. Ne može da shvati da ne igra prvu ligu.

        Znao sam jednog igrača koji je igrao tu onda pred ispadanje i sećam se da je bila katastrofa situacija. Raspalo se sve a nekako početak raspada je utakmica sa Zvezdom.

        Comment


        • Mi o vuku....

          Suđenje Zvezdanu Terziću nije održano dve godine
          https://www.krik.rs/sudjenje-zvezdan...no-dve-godine/

          Terzić je u intervjuu za „Telegraf“ iz januara ove godine rekao da je na čelo „Crvene zvezde“ došao na insistiranje aktuelnog predsednika Srbije Aleksandra Vučića. On je ispričao da ga je 2013. godine Vučić pozvao u svoj kabinet i rekao mu da bi voleo da on preuzme Zvezdu „kako bi napravili dugoročnu priču“. Deset meseci kasnije usledio je novi poziv.

          „Tada mi je rekao: ‘Terza, ne pitam te da li hoćeš ili nećeš, znam da imaš neke dileme. Prosto, Zvezda te zove, znaš’. Ja sam mu rekao: ‘Znaš kako kažu stari ljudi – kad komandant zove, samo kažeš: Gospodaru, zapovedaj. Nema šta’“, ispričao je Terzić.
          Last edited by belgrade_owl; 07-05-19, 23:19.

          Comment


          • Nije tu samo Vučić nego i neko iz Crne Gore ko je Terzi tata. Nije Terza opstajao sve te godine medju aždajama jer je bio pametan nego jer je imao jaka ledja.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Nije tu samo Vučić nego i neko iz Crne Gore ko je Terzi tata. Nije Terza opstajao sve te godine medju aždajama jer je bio pametan nego jer je imao jaka ledja.
              Onaj, čije se ime ne sme pominjat ?
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Onaj, čije se ime ne sme pominjat ?
                Onaj koji ga je izvukao iz zatvora pod izgovorom "zamena identiteta" kad su ga uhapsili u Niksicu.

                Ja ne mogu da zamislim da postoje 2 coveka sa takvim likom

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  Onaj, čije se ime ne sme pominjat ?
                  E baš taj. Iako neki to negiraju, niko ne želi ni pričati o tome. Pa i sam je rekao nije on plivao sa Arkankm i tom garniturom, Jusom Bulićem, onima sa Bežanije i to a da je običan Zvezdan Terzić. Živeo je i radio om pre Vučića a svako ko je hteo da igra za mladu reprezentaciju morao je da igra u OFK.

                  Ja se sećam SCG lige i Zvezdine utakmice sa tim neki crnogorskim klubovima kad se znalo da npr gubimo od Zete jer nam ne treba i slično.

                  Kad je počeo raspad Zvezde nego posle raspada SCG. Ne kažem, gura nas Vučić ali sigurno ima neke skrivene logike. Ne verujem da neko tu mnogo voli Zvezdu ili eto neka voli ali po meni su igrači i pare od fudbala lakše nego novci od nekih supstanci itd.

                  Lako je i prati novac i svašta raditi. A da bi to radio moraš imati jak klub slično kao Mamić. Sve sam ja to ovde najavio a ne jer sam vidovit nego čista logika.

                  Terza i ti ljudi znaju fudbala + Vučić = uspeh pa da jebe jež ježa

                  Comment


                  • Prvo će na teren Mladost i Crvena zvezda. Meč u Lučanima počeće od 17:30. Zvezda je sigurnom igrom u prvom meču došla do povoljnog rezultata 4:1 i osim u slučaju velikog iznenađenja crveno-beli su već viđeni u finalu Kupa Srbije.

                    Sa druge strane, Radnički dočekuje Partizan. Meč u Nišu počinje od 20 časova. Njihovi okršaji ove sezone izazivaju dosta pažnje i veliku buru. U ligi je Radnički nedavno slavio na Čairu sa 3:1, te iz tog ugla minimalac Partizana iz prvog meča nije toliko nedostižan.

                    Trofej u kupu brani Partizan, koji ga je osvajao u tri prethodne godine. Crvena zvezda nije ovaj pehar podigla još od 2012. godine. Dok Radnički i Mladost jure svoj prvi trofej.

                    http://fudbal.hotsport.rs/2019/05/09...rnjem-terminu/
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Idemo Niš, samo jako i u finalu da gledamo najbolje!

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Posteno. S tim da ja mislim da svako ovde tacno vidi sta se desava u nasoj zemlji, pa tako i u fudbalu. Okej je prepucavanje, pa nervoza i svasta se napise, ali na kraju dana svako ko pomisli da ovde postoji r od regularnosti, taj je jednostavno glup. NE funkcionise nam nista u zemlji regularno, od zdravstva, preko sudstva do ostalih drzavnih institucija, a sad ce fudbal da nam bude posten.

                        Niko normalan se ne poistovecuje sa Panticem, i zato mi smeta ta generalizacija, kao da sad on prica u ime svih nas. To je tuzno. Pogotovu ovde na forumu nema potrebe da nastaju diskusije nakon njegovih klipova. Ja tog Pantica nisam birao, kao ni Vazuru, Vucelica i bukvalno ne mogu nista po tom pitanju kao sto ne mogu ni po pitanju Vucica, Vulina, i tako dalje. Naravno da volim Partizan ali isto tako naravno da se gadim takvih likova, to je cela poenta price.
                        Sta se desava? Ne mozete da povezete sest uzastopnih u fudbalu i 15 u kosarci i odmah ne valja, kad ste cutali tad sav kredibilitet ste izgubili.

                        Comment


                        • A gubis li ti kredibilitet ako si tada kukao a sada cutis? Tacnije, ne cutis, sladis se. Kako ne kontas da je sve isto.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by forum1nick View Post
                            Istina, ali ovi koji se sada isčuđavaju samo prije par godina nisu vidjeli iste stvari.
                            Vi ste kao i obicno uvek ispred Partizana kad su zakulisne radnje u pitanju....vi osvajate i titule iz 46-e ne samo ove danas

                            Comment


                            • Vala ne treba kukati na ove naše, danas pola liste u prelazu i u ujedno u 7+.

                              Comment


                              • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X