Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad izgubimo onda smo katastrofalni, a kada pobedimo onda nam sudije pomazu jer kako bi mogli da savladamo mocne Lucane Hoces da kazes da Partizan opet ima sudije uz sebe.....na vreme se setili da nam pomognu, Vucic bio zauzet do sad Od celokupnog cirkusa oko sudjenja u ovoj nasoj ligi Partizan je najmanje profitirao od sudjenja odnosno nije profitirao tako da te price po meni nisu ozbiljne jer su na nivou ispijanja piva ispred zadruge......a inace ne verujem da cemo proci dalje vec ce finale kupa igrati Radnicki i Zvezda gde ce rezultat biti u drugom planu odnosno nece se dovoditi u pitanje.....ne desava se cesto da igram protiv Partizana u kladionici ali cu svakako probati kec u revansu polufinala....da i ja profitiram malo od ovog cirkusa
    Last edited by tamonajugu; 03-05-19, 15:15.

    Comment


    • Originally posted by tamonajugu View Post
      Kad izgubimo onda smo katastrofalni, a kada pobedimo onda nam sudije pomazu jer kako bi mogli da savladamo mocne Lucane Hoces da kazes da Partizan opet ima sudije uz sebe.....na vreme se setili da nam pomognu, Vucic bio zauzet do sad Od celokupnog cirkusa oko sudjenja u ovoj nasoj ligi Partizan je najmanje profitirao od sudjenja odnosno nije profitirao tako da te price po meni nisu ozbiljne jer su na nivou ispijanja piva ispred zadruge......a inace ne verujem da cemo proci dalje vec ce finale kupa igrati Radnicki i Zvezda gde ce rezultat biti u drugom planu odnosno nece se dovoditi u pitanje.....ne desava se cesto da igram protiv Partizana u kladionici ali cu svakako probati kec u revansu polufinala....da i ja profitiram malo od ovog cirkusa


      Šteta je što niko cima onaj izmišljeni ofsajd kod rezultata 2:1 kada je sprečena kontra i izgledna situacija pred golom Stojkovića.

      Pa izdrži druže, šta da ti kažem...evo po vama mi smo upravo namestili 34. utakmicu u prvenstvu, spremamo se da u nedelju namestimo 35. Kvote su oko 1,13 na Radnički. Za ove što više veruju kvotama u kladionici, ngo sopstvenim očima.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Jedva čekam da padne Tončev pa da se Niš vrati borbi za opstanak. Jbg, tako to ide. Baš jedva čekam. A izdržaćemo, nema nam druge.
        Last edited by mark !t zer0; 03-05-19, 15:32.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Jedva čekam da padne Tončev pa da se Niš vrati borbi za opstanak. Jbg, tako to ide. Baš jedva čekam.
          To je veća draž, veruj mi Međutim, nije stvar u Tončevu, uopšte. Otišao Tole, sunovrat Partizana, ne znači da će tako biti i s Radničkim. Pitanje je ko će da dođe posle. AKo se nešto suštinski ne promeni, samo ćemo se smenjivati, prvi, drugi, treći, vukovi siti ovce na broju, dok jednog dana UEFA ne donese dekret, čitajući ovaj forum i uvažiti moje predloge.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Nije potreban mig, potreban je dobar tim da se osvoji Kup koji Partizan nema. Al iznenađenja su uvek moguća. Ja sam oguglao na žalopojke ljudi iz Partizana koji posle svakog završenog prvenstva šire priču kako će naredno prvenstvo biti namešteno u korist Crvene zvezde. Nekad se malo nervirao na takve priče sad ih uglavnom pozdravljam snažnim prdežom. Tako je bilo i pre dve sezone kad je Grof bio trener. Ja mislio da se selim iz Srbije jer je pretio da izbije rat. To bre svakog dana Vučela i družina - moj do mojega je trubila o nameštaljkama Zvezde, suđenju, teroru...Vređali su Zvezdu a Vučko ništa. Umesto da ode i dovati Vučelu za uši što mu vređa voljeni klub on ćuti, boli ga stojko. Namestili većinu utakmica i uzeli titulu. Bili su bolji tim od nas, tu nema dileme, al nećemo preći preko mutnih radnji i ćutati.

            Comment


            • Još nešto oko toga "kad ode Tončev". Bitisanje Tončeva u vlasti će biti aktuelno sve dok je na vlasti sadašnja garnitura. Još koliko će ona vladati, realno ? Extra je pitanje, da li će i nakon Vučka, Šljivica ući u nekakvu novu koaliciju. Do sada nije silazio sa vlasti pa je realno pitanje kad će ? A kad će Tončev onda da ode ? Zato, ponavljam, krucijalno pitanje je ko i kad će da dođe, ako vam je to presudno za plasman na tabeli....
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Eh, pa ne moze svako preko Vucica do Gasprove dojke i abolicije.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Eh, pa ne moze svako preko Vucica do Gasprove dojke i abolicije.
                  Tko je Gaspro zemčo, a abolicija ?
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post


                    Šteta je što niko cima onaj izmišljeni ofsajd kod rezultata 2:1 kada je sprečena kontra i izgledna situacija pred golom Stojkovića.

                    Pa izdrži druže, šta da ti kažem...evo po vama mi smo upravo namestili 34. utakmicu u prvenstvu, spremamo se da u nedelju namestimo 35. Kvote su oko 1,13 na Radnički. Za ove što više veruju kvotama u kladionici, ngo sopstvenim očima.
                    Ovo je em van 16 metara em takav slobodan pad da je ravan onom gifu kada italijani vežbaju padanje.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Ovo je em van 16 metara em takav slobodan pad da je ravan onom gifu kada italijani vežbaju padanje.
                      E sad ti bolje vidiš od sudije...on je na 2-3 metra odatle. Mogao je Šehović da mu brkne u oko...
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Zašto mediji ćute o ovome? Zašto ćute o pomoćniku koji se pravi ćorća i to u situaciji kada je Mladost mogla da ga tutne? Au ljudi moji, mnogo sam se iznervirao. Ne volim nepravdu pa oću zbog toga da iskočim iz takta i da poživčanim.

                        Comment


                        • Originally posted by Constantin View Post


                          Šteta je što niko cima onaj izmišljeni ofsajd kod rezultata 2:1 kada je sprečena kontra i izgledna situacija pred golom Stojkovića.

                          Pa izdrži druže, šta da ti kažem...evo po vama mi smo upravo namestili 34. utakmicu u prvenstvu, spremamo se da u nedelju namestimo 35. Kvote su oko 1,13 na Radnički. Za ove što više veruju kvotama u kladionici, ngo sopstvenim očima.
                          Ako ne ulazimo u to da li su sudijske greske namerne ili nenamerne (za sta sigurno nemamo dokaz ni ja ni ti vec samo misljenje koje je cesto pristrasno) i ako budemo prebrojavali sudijske greske cisto sumnjam da bi tabela izgledala ovako kako izgleda i da bi bodovna razlika bila ovolika izmedju nas i vezde, a narocito ne bi bila ovolika izmedju vas i nas....tako da se ja na tvom mestu se ne bih bavio time previse jer ste se mnogo vise iskpromitovali od Partizana ove sezone. Partizan je u katastrofalnoj formi i organizacionom haosu ali svakako i dalje ima najjacu ekipu u zemlji posle Zvezde.
                          Last edited by tamonajugu; 03-05-19, 17:29.

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Tko je Gaspro zemčo, a abolicija ?
                            Izgubilo mu se u tipkanju "m" pa bi to bio Gazprom.
                            Inače, niko nije suze lio za Radničkim kada je bio u raspadu, u jednom periodu je da li Železničar ili Sinđelić bio ispred Reala sa Nišave...
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Stojanče View Post
                              Zašto mediji ćute o ovome? Zašto ćute o pomoćniku koji se pravi ćorća i to u situaciji kada je Mladost mogla da ga tutne? Au ljudi moji, mnogo sam se iznervirao. Ne volim nepravdu pa oću zbog toga da iskočim iz takta i da poživčanim.
                              Nemoj Stojančo, 'leba ti. Udari jednu šljivku, dve, opusti se. Zađi malo među živinu, vidi jel sve u redu....relax druže moj sa sela
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Nemoj Stojančo, 'leba ti. Udari jednu šljivku, dve, opusti se. Zađi malo među živinu, vidi jel sve u redu....relax druže moj sa sela
                                Prošetao sam malo da izluftiram uzavrelu glavu. Nezgodan sam kad nisam dobre volje, tad sam opasan poput zolje. Istrusio sam flašu vinjaka i više nisam kivan nego sam miran.

                                Comment

                                Working...
                                X