Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M_G_S View Post
    Bacila me samo ona... Umjesto 0-2, meni zinula... Onaj mis promasio penal. Mislim, bukvalno mis. zasto su stupili u radni odnos s misom?!

    A "derbi" je tek prica za sebe. Prenosi se na nekoj Prvoj TV, i malo ko izvan Srbije ga je uopste mogao gledati... Kad tek kasnije vidim i Orange ih prenosi... Ljudi neinformisani, mislili verovatno da to jos uvijek vrijedi necemu...

    Šćepović strijelac. koja sprdacina. Odavno nisam vidio veceg antitalentaod njega. A tek penzosi koji odlucuju utakmicu...

    Cestitke navijacima Partizana, a pogotovo Stiviju... pa dako se stvarno pojacaju vise. pocevsi na zimskoj pauzi, pa da se tim uigrava do kvalifikacija.

    Prenosila je i Al Jazeera 6, ali sam to shvatio tek zadnjih 5 minuta, njima nikada ne promiču velike utakmice.

    Comment


    • Originally posted by Duka View Post
      Nebojsa,ma vala bio je penal,cak je i podsvjesno i htio to..moje vidjenje..
      Genijalno

      Comment


      • Kao da je bitan penal u odnosu na ono sto se desavalo oko utakmice. Neko je napisao sjajnu stvar, ovo je mali klub sa velikim imenom.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Kao da je bitan penal u odnosu na ono sto se desavalo oko utakmice. Neko je napisao sjajnu stvar, ovo je mali klub sa velikim imenom.
          Ovo je veliki klub koji vode idioti ;) Ne mogu 4 lose godine da izbrisu skoro 50 dobrih.

          PS: Nicim ne impliciram da je Partizan mali klub, niti to mislim.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Ovo je veliki klub koji vode idioti ;) Ne mogu 4 lose godine da izbrisu skoro 50 dobrih.

            PS: Nicim ne impliciram da je Partizan mali klub, niti to mislim.
            Znam da nisi mislio ali ovo sto sam ja napisao je savrsen opis vase situacije, ne da ste mali nego sacuvaj boze, imate ime i sever i to je apsolutno sve.

            Comment


            • Imamo i mladje kategorije koje cemo verovatno upropastiti negde usput.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ma velicina kakve nema.

                sigpic

                Comment


                • Liverpul je imao Hejsel koji je mnogo gori od ovoga, pa nije nista manji klub samo zbog toga.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Liverpul je imao Hejsel koji je mnogo gori od ovoga, pa nije nista manji klub samo zbog toga.
                    Ali nista osim Hejsela.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Liverpul je imao Hejsel koji je mnogo gori od ovoga, pa nije nista manji klub samo zbog toga.

                      Hejsel nema nikakve slicnosti, Hejsel je nesreca a to da se protivnickoj ekipi iskljuci grejanje u svlacionici da se zagreva u mraku da joj se ne da da udje u svlacionice na poluvremenu to je vec klosarizam u svom najboljem svetlu i to veliki ne rade, samo mali.

                      Comment


                      • A pod taj vaš moral i vrednosti spada i ono ubistvo onog klinca na severu, na JNA 1999., signalnom raketom, ispaljenom sa juga?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Hejsel nema nikakve slicnosti, Hejsel je nesreca a to da se protivnickoj ekipi iskljuci grejanje u svlacionici da se zagreva u mraku da joj se ne da da udje u svlacionice na poluvremenu to je vec klosarizam u svom najboljem svetlu i to veliki ne rade, samo mali.
                          To naravno da ne podrzavam i to jeste urusavanje reputacije, najgori trikovi secikesa.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            A pod taj vaš moral i vrednosti spada i ono ubistvo onog klinca na severu, na JNA 1999., signalnom raketom, ispaljenom sa juga?
                            O nama nije ovde rec, mi smo mali tim, secas se?

                            Prica se o velicini i vidimo kakva je.
                            sigpic

                            Comment


                            • Problem svih delija je sto su tek juce shvatili u kakvom su kanalu...a znaju dobro kakve im se stvari desavaju u klubu,znaju da kaludjer i sokrat moraju da igraju. znaju da nije dobra hemija medju igracima itd itd...Ja kapiram da neko misli da je definicija navijaca nerealnost i iracionalnost. To je najveca greska i jako bitna stvar koja razdvaja delije i grobare.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                A pod taj vaš moral i vrednosti spada i ono ubistvo onog klinca na severu, na JNA 1999., signalnom raketom, ispaljenom sa juga?

                                Ma ko pominje navijace bre si ti normalna ovo je do kluba alo, navijaci su takvi kakvi isti nekad i sad i bice isti ovo je odvratno. Kao klub obraza ni stida treba vas kazniti za juce da se pusite. Sever niko pomenuo nije ionako sam 20 uta rekao da je to jedino sto vredi u zvezdi umes valjda da citas.

                                Comment

                                Working...
                                X