Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Da je ovo pravna drzava kao sto nije, ispred Caira bi cekalo jedno 5-6 marica pa bi svi ucesnici "meca" zajedno sa clanovima uprava odvedeni tamo gde im je realno i mesto.

    Constantine, paket ranzman velikih razmera, nema odbrane.
    Pa što pa baš od nas da počne.....iz prestonice treba, tamo se sve začelo.
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      A zajebi ti to druže što znaš S vama seljacima nema nikakvih dilova. I onaj Marjan Rističević bejaše dolazio pred Skupštinu s traktorom, borio se za seljaka, imao nekakvu Seljačku stranku, a pogledaj danas...ugojio se k'o krme i samo blebeće......ne može dvadup da se zajebemo
      Mani te falš seljake. Pa ja bih se pre zapalio nego narod prevario. Greh je sumnjati u mene moj Konstantine.

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Pa što pa baš od nas da počne.....iz prestonice treba, tamo se sve začelo.
        Potpuno se slazem.

        Veruj mi niko srecniji od mene sto OFK nije deo ovog JSL cirkusa, nije da nismo u cirkusu i u trecem rangu, ali je mnogo manji

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          Mani te falš seljake. Pa ja bih se pre zapalio nego narod prevario. Greh je sumnjati u mene moj Konstantine.
          Ne znam ja, ko si ti i odakle se javljaš....

          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Konstantine kakav je to indirekt bio. Ja nisam video neposrednu situaciju. Nisu vracali snimak, Video sam samo da je sudija podigao ruku za indirekt...

            Comment


            • Originally posted by suptil View Post
              Konstantine kakav je to indirekt bio. Ja nisam video neposrednu situaciju. Nisu vracali snimak, Video sam samo da je sudija podigao ruku za indirekt...
              Ma i ja sam se raspravljao s jednim idiotom. Prvo se Ristić žalio da ga je Kopitović gurao, pa su nešto izmuvalo oko klupe Čukaričkog i ne znam da li je Krunić otrčao što je isključen ili je sam otišao preko terena, i ne znam da li je svirao zbog toga što je spustio loptu, pa je ponovo uzeo ili je držao duže od propisanih 6 sekundi.

              P.S. Znam samo da Bratića, koji je isključen, to sam video i otišao za Krunićem obezbeđenje nije moglo da zadrži. Jesu ga u prvom momentu zaustavili 2-3 ona Sjekuritija, onda mu je izbnutra Krunić nešto dobacio, ovaj je razgrnuo obezbeđenje i onda se nije ništa videlo, ali je Bratić uleteo u svlačionicu Čukaričkog. Mislim da je iznabembao Simu...
              Last edited by Constantin; 25-04-19, 17:41.
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Nagradna igra
                Pronađi Partizan na tabeli i osvoji vrijedi nagradu:BNA_20190425_183937.jpg

                Comment


                • Tvoja prognoza za derbi Konstantine? Za koga ćeš navijati?

                  Comment


                  • I pre indirekta prokomentarisao sam da ce sudija da navlaci za bele. Apsolutno mi nije jasno zasto je toliko nemiran bio zid Radnickog, pa se i pre suta gotovo raspao i ostavljen dovoljan prostor da lopta prodje kroz sredinu zida. Svi igraci u zidu znaju da je to zadnja sansa za Cukaricki i nisu disciplinovani u zidu. To mije malo morbidno osim ako neko nije uso kod nekog igraca Radnickog. Ali ajde necemo teorije zavere.

                    Comment


                    • Originally posted by Stojanče View Post
                      Tvoja prognoza za derbi Konstantine? Za koga ćeš navijati?
                      Ako mogu da izgube i CZV i PFC

                      Trenutna tabela:
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • .. znači miroljubivi x .. nego, sad treba pogurati braću iz Kruševca.

                        Comment


                        • Originally posted by Constantin View Post
                          Ako mogu da izgube i CZV i PFC
                          Ta želja neće da te mine Konstantine. Vaš bivši igrač će danas rešiti pitanje pobednika. Legenda Pavkov.

                          Comment


                          • Originally posted by Stojanče View Post
                            Ta želja neće da te mine Konstantine. Vaš bivši igrač će danas rešiti pitanje pobednika. Legenda Pavkov.
                            Hm...grešiš. Milan će, ako bude strelac, dvaput da se raduje. Koliko će puta Savo da se raduje ne znam.
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Pavkov im je bivši, ali isto tako i budući(h) 30% šoldi ..

                              Comment


                              • Ne secam se praznijeg severa i stadiona po ovakvom vremenu u derbiju.

                                Comment

                                Working...
                                X