Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bacila me samo ona... Umjesto 0-2, meni zinula... Onaj mis promasio penal. Mislim, bukvalno mis. zasto su stupili u radni odnos s misom?!

    A "derbi" je tek prica za sebe. Prenosi se na nekoj Prvoj TV, i malo ko izvan Srbije ga je uopste mogao gledati... Kad tek kasnije vidim i Orange ih prenosi... Ljudi neinformisani, mislili verovatno da to jos uvijek vrijedi necemu...

    Šćepović strijelac. koja sprdacina. Odavno nisam vidio veceg antitalentaod njega. A tek penzosi koji odlucuju utakmicu...

    Cestitke navijacima Partizana, a pogotovo Stiviju... pa dako se stvarno pojacaju vise. pocevsi na zimskoj pauzi, pa da se tim uigrava do kvalifikacija.

    Comment


    • Originally posted by M_G_S View Post

      Šćepović strijelac. koja sprdacina. Odavno nisam vidio veceg antitalentaod njega.
      Smesan si.

      Comment


      • Originally posted by M_G_S View Post
        Bacila me samo ona... Umjesto 0-2, meni zinula... Onaj mis promasio penal. Mislim, bukvalno mis. zasto su stupili u radni odnos s misom?!

        A "derbi" je tek prica za sebe. Prenosi se na nekoj Prvoj TV, i malo ko izvan Srbije ga je uopste mogao gledati... Kad tek kasnije vidim i Orange ih prenosi... Ljudi neinformisani, mislili verovatno da to jos uvijek vrijedi necemu...

        Šćepović strijelac. koja sprdacina. Odavno nisam vidio veceg antitalentaod njega. A tek penzosi koji odlucuju utakmicu...

        Cestitke navijacima Partizana, a pogotovo Stiviju... pa dako se stvarno pojacaju vise. pocevsi na zimskoj pauzi, pa da se tim uigrava do kvalifikacija.
        sramota da Prva prenosi derbi,kanal koji niko nema u regionu,jer je umisljeni vlasnik pomenute TV,jedan veliki idiot...a Crvenoj Zvezdi sve 'cestitke' kome je prodala prava za njihove utakmice,televiziji koja nema dovoljnu pokrivenost,za razliku od RTS-A..Zvezda po svakom pitanju radi uzasno i amaterski!


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Ne gleda se to kome ce se prodati radi ljudi,nego ko da vise para,njemu se proda,radi takvih kao vi na pozicjama,nikad oni duga se nece rjesiti
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Prva je Zvezdi dala 4 puta vise para nego sto bi dobila od RTSa, to je jedan od najboljih sponzorskih ugovora bilo kog FK u regionu. E sad sto su oni takvi kakvi su, neprofesionalni, aljkavi, pristrasni, to je druga prica.

            Edit: A i vala ne nedostaju mi Strajnicevi prenosi derbija. Ali uopste.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ljude u ovoj Zvezdi boliiiiiiii znas sta.. za sve nas,a pogotovo za Delije izvan srbije..ovo kazem jer toliko puta ljigavi Lukic istiche navijace i poziva se na milionsku armiju sirom sveta!kakav licemjer i fashista!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Normalno, boli ih najvise za pare. Mada nema to veze sa navijacima, oni su se pokacili sa RTSom i Tijanicem onda kada im nisu dali da prenose derbi. Onda je dosao dogovor sa Foxom koji je nasledila Prva.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • e sad, nemjerljiva kolicina jadluka u Adzicu i Lukicu....ali jooos jadnije je kad groblje krene da pati 'nepostojeci penal sramota' i tako dalje,a penal cist kao suza!!!!! kao suza bre!kako ih nije sramota,ako rnic voli da brani nek zamjeni mustafu i sve super..pfff! nepostojeci penal,e Boze sveti!!!Boze breeee!!!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Normalno, boli ih najvise za pare. Mada nema to veze sa navijacima, oni su se pokacili sa RTSom i Tijanicem onda kada im nisu dali da prenose derbi. Onda je dosao dogovor sa Foxom koji je nasledila Prva.
                    samo pare pare pare,jebe se njima za nas


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • @Duka
                      Znas kako, iz ugla iz kojeg je prikazano stvarno nije najjasnije da li je Rnica lopta pogodila u ruku ili butinu/koleno. Cak ako bismo se malo bavili fizikom, logicnije je po uglu i brzini kojom je odskocila da je od noge. Ali svakako nije 100% cist (treba videti snimak iz drugog ugla da bismo bili sigurni), da je dosudjen Partizanu (posebno u nekoj utakmici protiv Smedereva, Borca, BSKa) svi bismo graknuli.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ovde je ocigledano da nemaju neki obraza ! Ej, penal u Smederevu protiv nase filijale LOPTA KOJA IDE U GOL I KOJA SE SKIDA RUKOM NIJE PENAL EJ !!!!! To naknadno utvrdjuje i JEBENA TKZ. SUDIJSKA KOMISIJA !
                        Oce mi neko objasniti kako lopta koja pogadja nekog u ruku moze da ima posle toga onakvu putanju ? Vidi se namera da se lopta izbije butinom i AKO GA POGADJA POSLE TOGA U RUKU (a ne vidi se ) NE MOZE nikako da bude sa namerom ! Shvatite, NIJE SVAKO IGRANJE RUKOM PENAL !

                        Comment


                        • A i koga briga za penal,takve stvari su normalne... Nase sudije su jos i super u poredjenju sa nekim uefinim i fifinim pulenima "na zadatku" i to u najkvalitetnijim takmicenjima na svetu.Ali to niko ne vidi,samo kod nas sudije ne valjaju... Mislim,ej bre,Englezima je ponisten gol na najvecem sportsom spektaklu na svetu a da je lopta za citav metar presla gol liniju.I jos hiljade i hiljade drugih primera... U takvim situacijama ostaje ti jedino da iz INATA bolje zaigras i pokazes sta znas a ne da cmizdris do kraja utakmice
                          Last edited by milanche; 27-11-11, 10:13.

                          Comment


                          • Nebojsa,ma vala bio je penal,cak je i podsvjesno i htio to..moje vidjenje..


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Sta uradi ovaj mrtvi Pazar protiv Slobode? Neka namestaljka garant...

                              Comment


                              • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                                Sta uradi ovaj mrtvi Pazar protiv Slobode? Neka namestaljka garant...
                                Ma oni moraju da ostanu u ligi, politika.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X