Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace..."Lalat moonwalk"

    https://mobile.twitter.com/PavleKn/s...69809109180417
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Poticem i ja...i kao takvi smo svake godini isli i na letovanje i na zimovanje...A sad slobodno nastavi svoje argumentovano blacenje "Titovog blizanca" kog manje volis...za nesto ndrugo ipak treba i neka mozdana celija da se ukljuci...
      Mislim da si pogresno shvatio taj komentar. Taj je bio licne prirode posto me je doticni nazvao grobarom sto ja nisam.

      A sto se tice "Titovog blizanca" pa taj arugment se koristi samo kad se ti klubovi predstavljaju kao "stubovi Srpskva" i kad se slave slave (kao sto si i sam pomenuo), gle cuda ateisticki klukbovi imaju svoje slave. Sama slava kluba je paradoks a jos kad je slave ovi sto nose simbole iz zlatnih vremena to je vec gore od turbo folka.
      Last edited by belgrade_owl; 06-03-19, 20:05.

      Comment


      • Da zavrsim...Zvezdasi ce navijati za Zvezdu, bio na celu Terzic, Roman Abramovic ili Bora Drljaca...mom srcu to nije vazno...i nije uspeh i rezultat najvazniji ali je cinjenica da je u sportu pokretac broj 1...FKCZ je svoje uspehe postizala na terenu, decenijama sticala svoj ugled u Evropi koji ni dan danas nije izbledeo bez obzira na sve nedace prethodnih decenija...Glavni argument, "drzavno mezimce", "Titov blizanac"...a koji to veliki evropski klub nije? Jel Real Frankovo mezimce, da li je Barsa Katalonski nacionalni projekat....Nije niko terao motkom ljude da navijaju za klubove...
        Last edited by ZvezdaIznadSvega; 06-03-19, 20:08.
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Bez prepucavanja....ne kvarite mi ovako lepo veče.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Da zavrsim...Zvezdasi ce navijati za Zvezdu, bio na celu Terzic, Roman Abramovic ili Bora Drljaca...mom srcu to nije vazno...i nije uspeh i rezultat najvazniji ali je cinjenica da je u sportu pokretac broj 1...FKCZ je svoje uspehe postizala na terenu, decenijama sticala svoj ugled u Evropi koji ni dan danas nije izbledeo bez obzira na sve nedace prethodnih decenija...Glavni argument, "drzavno mezimce", "Titov blizanac"...a koji to veliki evropski klub nije? Jel Real Frankovo mezimce, da li je Barsa Katalonski nacionalni projekat....Nije niko terao motkom ljude da navijaju za klubove...
            Kao sto sam ranije napisao, tu zvezdu od pre 2012. postujem, ovu sada samo zbog toga sto je vodi covek koji je unistio i ukaljao ime kluba koji je u mom srcu ne mogu da postujem. Ne znam da li ti to mozes da shvatis, ali tako je.

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Bez prepucavanja....ne kvarite mi ovako lepo veče.
              Iskrene čestitke, nadasve zaslužena pobeda!
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Iskrene čestitke, nadasve zaslužena pobeda!
                Hvala na čestitkama. Lala je taktički dobro odradio. Pokušavao sa ostavljanjem prostora Pavloviću i uspevao da ga izvuče napred, ali nismo stvorili mnogo šansi, pa čak ni polušansi. Bili smo spretniji, sretniji....za taj jedan gol. Fer utakmica, navijači...šta reći.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Zasluzena pobeda nad izgubljenim kompasom...ne bi ga dali do sutra kakvi smo izgubljeni....sad da vidimo da li ce lala imati srca i snage da preskoci zvezdanu

                  Comment


                  • Hoce.

                    Comment


                    • Ima i taj plej of, polako..

                      Comment


                      • Ne postoji verzija u kojoj bi Lalat preskočio Zvezdu i u kojoj bi Vučić to dozvolio. Od tihog jecanja sa tribina "Nema podele" počelo bi po ulicama gromoglasno da se ori...

                        Ionako je na ivici da proključa. Ali drugo mesto za Radnički, čestitke.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Ne postoji verzija u kojoj bi Lalat preskočio Zvezdu i u kojoj bi Vučić to dozvolio. Od tihog jecanja sa tribina "Nema podele" počelo bi po ulicama gromoglasno da se ori...

                          Ionako je na ivici da proključa. Ali drugo mesto za Radnički, čestitke.
                          I sta to govori o onima kojima je takvo takmicenje u redu? Nista dobro, naravno.

                          Vec sam pisao, sama ideja da vodeci klubovi iz Nisa, Novog Sada, Beograda, Kragujevca, pa i drugih vecih mesta treba da budu prijateljski je znak apsolutne sprdnje od takmicenja. Klubovi su medjusobni suparnici za 1. mesto, trofeje, ulazak u LS, ulazak u Evropu, zato je i osnovano takmicenje. Naravno, to je kod nas sprdnja i sluzi da bi se pojedinci bogatili, a dokon svet zabavljao mrznjom prema onim drugima.

                          A price da je tako i kod drugih - pa mozda i u nekim drugim zemljama zdravstvo nije savrseno, ali reci rodbini i najblizima osobe koja boluje od teske bolesti da "ni drugde nije dobro, sta da se radi" pa da vidimo kako bi prosao sa tim relativiiranjem.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Najjača je što neko stvarno veruje da je Radnički jači tim od Zvezde i da kao takav treba da bude prvak, a svaki drugi scenario prevara i krađa koju je režirao niko drugi no veliki vođa.

                            To se u naučnoj terminologiji zove paranoja.

                            Comment


                            • Verujem da ima i takvih koji veruju u to, neke tvrdokorne pristalice niskog Radnickog. Sto su naravno, budalastine. Postoje tri tvrdnje i svaka od njih je razlicita jedna od druge.

                              1. Radnicki mora da bude ispred Zvezde (to je ovo sto si pomenuo).
                              2. Radnicki sme da bude ispred Zvezde, ali ne mora.
                              3. Radnicki ne sme da bude ispred Zvezde (to je ono sto je Uros napisao).

                              U svakom normalnom takmicenju vazila bi recenica 2. Klub koji u trenutnom sistemu ima 33 boda moze nekako, nekim sportskim podvigom da bude ispred kluba koji posle deljenja bodova ima 36 bodova. Ono sto nije normalno je da imamo situaciju:

                              Klub A 66 bodova
                              Klub B 59 bodova
                              Klub C 51 bod

                              I mi racunamo kao da klub B ne postoji i da je klub A skoro pa prvi jer je 7 bodova posle deobe previse za stizanje.

                              Da iskoristim opciju edit:

                              Pisao sam vec da je prvih 8 kola za Partizan bas lako, nema mnogo prostora za kiks, a ostalih 7 jako tezak raspored. Tako je i bilo:

                              Od 1. do 8 i od 16. do 23. kola: 12 pobeda, 3 remija i poraz.
                              U preostalim kolima: 2 pobede, 6 remija i 2 poraza.

                              Jos ih cekaju Spartak i Cukaricki kuci i gostuju posrnulim Krusevljanima i Novosadjanima, tu je svaki mec 60-40 za njih.
                              Last edited by blond; 10-03-19, 21:38.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Žarko Lazetić odmah u startu krenuo oštro da šefuje i zavodi red. Nikolić ušao u raspravu s njim i ovaj ga odma poslao u svlačionicu. A i iritantan je lik Nikolić, digo nos i daje sebi na važnosti a i niko je i ništa. Inače, u polufinalu Kupa nas čekaju dva derbija.

                                Comment

                                Working...
                                X