Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
    Nidje veze jedno s drugim...ali dobro, nije ti prvi put...razumem ja tu tvoju mrznju, samo nije to zdravo...za ten...
    Sove su nocne ptice - tu ten nije bitan.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Nidje veze jedno s drugim...ali dobro, nije ti prvi put...razumem ja tu tvoju mrznju, samo nije to zdravo...za ten...
      Kako nije isto, lakat u vrat je lakat u vrat... samo zavisi kako gledas i ko cini prekrsaj, vama navijacima zvezde to nije prekrsaj dok vas igrac ne dobije lakat.

      Ja zvezdu ne mogu da mrzim, nikad je nisam ni voleo da bi je sada mrzeo. Jedina razlika je sto sam do 2012. imao postovanje prema tom klubu a onda se postali biracko telo, par godina kasnije ste dozvolili da vam u klub udje najveci korov u srpskom fudbalu... kad oterate tog smrada vratice se i postovanje.

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Kako nije isto, lakat u vrat je lakat u vrat... samo zavisi kako gledas i ko cini prekrsaj, vama navijacima zvezde to nije prekrsaj dok vas igrac ne dobije lakat.

        Ja zvezdu ne mogu da mrzim, nikad je nisam ni voleo da bi je sada mrzeo. Jedina razlika je sto sam do 2012. imao postovanje prema tom klubu a onda se postali biracko telo, par godina kasnije ste dozvolili da vam u klub udje najveci korov u srpskom fudbalu... kad oterate tog smrada vratice se i postovanje.
        Treba li da postavljamo snimke...ono je nespretnost Stojkovica za koju je dobio adekvatnu kaznu...ovo drugo ko god je igrao fudbal zna sta je...pogledas u pravcu igraca i nasadis ga na lakat sa namerom...to su nekad po nizim ligama radili namazani igraci kada zele da gostima pokazu gde su dosli...Imas masu primera naknado kaznjenih igraca pose takvih startova...

        Mrznja, kompleks...sve jedno...samo je simptomaticno da skaces za sve i svasta i isterujes neku pravdu nicim izazvan...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Pa i Stojkovic je pogledao gde je Mane i podigao je lakat... namerno.

          Ne isterujem nikakvu pravdu, samo pokusavam da nadjem navijaca zvezde koji ce reci da ne zeli zvekana u klubu, da mu jemuka od duha koji lebdi i tako dalje. Nekima je uspeh bitniji od svega i ne biraju nacin da do njega dodju.

          Izvinjavam se, nisam znao da mi je potrebno tvoje odobrenje da bi komentarisao, jel treba da te pitam putem PP sledeci put ili?
          Last edited by belgrade_owl; 06-03-19, 19:30.

          Comment


          • A ti si ko zapravo da tebi neko dokazuje bilo sta? Hoce li ti biti lakse da ti neko napise to sto zelis....Treba li svi kolektivno da prestanemo da gledamo i navijamo za Zvezdu zato sto su u upravi ti ljudi koji su tu i zato sto je na vlasti taj koji je na vlasti? Zvezda je postojala i pre i posle tih ljudi i mnogih drugih i niti je i niti ce ikad njen opstanak i armija navijaca zavisiti od istih...Imamo li mi pravo kao Zvezdasi da navijamo za nase igrace i trenera ili treba da ih bojkotujemo i pljujemo...sta su oni krivi...

            Uglavnom, mlatis praznu slamu...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Ovo Lalat izmedju redova rekao da ne puca na titulu
              Naravno, bice mu tesko da pobedi na Marajani svoju Zvezdu covek je emotivac i realan

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Kako nije isto, lakat u vrat je lakat u vrat... samo zavisi kako gledas i ko cini prekrsaj, vama navijacima zvezde to nije prekrsaj dok vas igrac ne dobije lakat.

                Ja zvezdu ne mogu da mrzim, nikad je nisam ni voleo da bi je sada mrzeo. Jedina razlika je sto sam do 2012. imao postovanje prema tom klubu a onda se postali biracko telo, par godina kasnije ste dozvolili da vam u klub udje najveci korov u srpskom fudbalu... kad oterate tog smrada vratice se i postovanje.
                Pa i tvoj Partizan je biracko telo, cudo nisi komentarisao nasrtaj Mirkovica.

                Comment


                • Lalatoviću vole te tvoji cigani!!!!!!! Trener godine u SLS. Vidiš li Vladane ovo? Gospodin. Ciganštura. Delija. Kralj. Čestitke Nišllijama na drugom mestu.

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Pa i tvoj Partizan je biracko telo, cudo nisi komentarisao nasrtaj Mirkovica.
                    Taj klub je moj koliko i tvoj, cak sta vise tvoj je vise, delite simbol u obliku crvenog pentagrama.

                    Comment


                    • Dobro Sova znamo mrziš Zvezdu. Biračko telo, ovo ono. Mrziš Terzića. Ne znam jesi li ga mrzeo u SCG kad je svaki iole talentovaniji igrač da bi igrao za mladi repku morao da igra za OFK? Nemoj prijatelju, kontam ja mržnju ali nema nevinih.

                      Comment


                      • I naravno...posle sredi predavanje o Srbima i SrBstvu, komunizmu, petokrakama....Sere mi se od tih i takvih, koji su sami (ili njihovi roditelji)mahali crvenim knjizicama, suncali dupeta po Makarskoj, ziveli ko bubrezi u loju...a onda naprasno 90-tih poceli da slave slave i pustaju brade pa im je sve sto podseca na Jugoslaviju postalo mrsko i ruzno...licemeri bre...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Dobro Sova znamo mrziš Zvezdu. Biračko telo, ovo ono. Mrziš Terzića. Ne znam jesi li ga mrzeo u SCG kad je svaki iole talentovaniji igrač da bi igrao za mladi repku morao da igra za OFK? Nemoj prijatelju, kontam ja mržnju ali nema nevinih.
                          Naravno da ga nisam voleo, sve lose vezano za OFK Beograd je iz perioda kad je taj govnar vodio klub, samo zbog njega ljudi na OFK Beograd gledaju kao jezgro malverzacija u sprskom fudbalu.

                          I jel vidis gde su sada svi ti talentovani igraci koji su morali da dodju u OFK da bi imali mesto u mladim selekcijama? Medju njima su i Roda, Krle, Milan Grujic.

                          Comment


                          • Bane Kolarov itd

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              I naravno...posle sredi predavanje o Srbima i SrBstvu, komunizmu, petokrakama....Sere mi se od tih i takvih, koji su sami (ili njihovi roditelji)mahali crvenim knjizicama, suncali dupeta po Makarskoj, ziveli ko bubrezi u loju...a onda naprasno 90-tih poceli da slave slave i pustaju brade pa im je sve sto podseca na Jugoslaviju postalo mrsko i ruzno...licemeri bre...
                              Na tvoju zalost poticem iz radnicke porodice, pre nego sto napises tako nesto o bilo kome stavi prst na celo. Zamisli kako bi sad bilo da ja pisem o tebi kao detetu udbasa, vojnog lica ili neceg treceg?

                              Ako vec zelis da skaces u zakljucke, nabavi trambolinu.

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Na tvoju zalost poticem iz radnicke porodice, pre nego sto napises tako nesto o bilo kome stavi prst na celo. Zamisli kako bi sad bilo da ja pisem o tebi kao detetu udbasa, vojnog lica ili neceg treceg?

                                Ako vec zelis da skaces u zakljucke, nabavi trambolinu.
                                Poticem i ja...i kao takvi smo svake godini isli i na letovanje i na zimovanje...A sad slobodno nastavi svoje argumentovano blacenje "Titovog blizanca" kog manje volis...za nesto ndrugo ipak treba i neka mozdana celija da se ukljuci...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X