Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    A na kojoj to nasoj fudbalskoj utakmici se igracima, strucnom stabu i navijacima protivnicke ekipe ne pominje cela porodica?
    Aaaa...e pa bravo druže. Znači, podrazumeva se, a kad reaguješ na j...nje svoje dece onda si na drogama. Neko od nas dvojice nije normalan, izgleda ?
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Zamisli Murinja,Klopa da ovako dodju na konferenciju pa izbacili bi ih iz fudbala za sva vremena,a Lalatovic ce da dogura i do selektora.I on treba da uci tvoje dete fudbalu,zivotu,ulicar najgori,mesto mu je tamo na tribinama sa tim huliganima.

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Aaaa...e pa bravo druže. Znači, podrazumeva se, a kad reaguješ na j...nje svoje dece onda si na drogama. Neko od nas dvojice nije normalan, izgleda ?
        On jeste narkoman, ne zbog ove reakcije nego zbog svih njegovih reakcija.

        Jel sam ja trebao da dignem u vazduh ceo Mali Mokri Lug na primer zato sto je neko psovao nerodjenu decu igracima OFK Beograda? Sta ocekujes ti kad ti savez vodi covek koji ne ume da se potpise, klubove vodi politicki podguznici i tako dalje? Sad ces ti da mi kazes da nikad nisi opsovao ni sudiju ni protivnickog igraca... vazi.

        Al nema veze evo ja cu da potpisem da sam nenormalan... i da je Radnicki tu gde jeste samo zbog politike.
        Lalatovic je javna licnost a onaj koji je pustio ovog kretena u pres salu treba da popije otkaz.
        Last edited by belgrade_owl; 17-12-18, 19:43.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Zamisli Murinja,Klopa da ovako dodju na konferenciju pa izbacili bi ih iz fudbala za sva vremena,a Lalatovic ce da dogura i do selektora.I on treba da uci tvoje dete fudbalu,zivotu,ulicar najgori,mesto mu je tamo na tribinama sa tim huliganima.
          A zamisli tek da huligan upadne na konferenciju za stampu i pocne da vredja Murinja, Klopa. Dobio bi mesto u pocasnoj lozi, jel da?

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            On jeste narkoman, ne zbog ove reakcije nego zbog svih njegovih reakcija.

            Jel sam ja trebao da dignem u vazduh ceo Mali Mokri Lug na primer zato sto je neko psovao nerodjenu decu igracima OFK Beograda? Sta ocekujes ti kad ti savez vodi covek koji ne ume da se potpise, klubove vodi politicki podguznici i tako dalje? Sad ces ti da mi kazes da nikad nisi opsovao ni sudiju ni protivnickog igraca... vazi.

            Al nema veze evo ja cu da potpisem da sam nenormalan... i da je Radnicki tu gde jeste samo zbog politike.
            Lalatovic je javna licnost a onaj koji je pustio ovog kretena u pres salu treba da popije otkaz.
            Naravno da jesam, ali ne mogu da kažem da je taj koga sam opsovao debil i narkoman, zato što mi je uzvratio. Ili grešim....
            Potpisuj šta hoćeš, ali da je Radnički drugi samo zbog politike....izvini, oprosti, ali pardon.

            Od svih debilnih uvreženih misljenja medj srbima, najdebilnije je ovo da su poznate licnosti duzne da trpe sve i svasta pogotovo jer su poznate i eto one moraju da se postave iznad situacije. I tu ne mislim na starlete, rijaliti debile, nego je eto sramota sto ce odredjeni sportski radnik da izadje iz okvira ponasanja iz kojih bi svaki normalan covek na ovom svetu izasao, jer je poznat.

            Ovde je samo recnik problematican, a svako ko ima bilo kolko dostojanstva, i ko je spreman da zastiti svoju porodicu bi istog momenta ustao, rekao "treba da vas je sramota", i izasao napolje. Onda bi sutradan tuzio sve iz FK Napredak, kao i ovog placenog miskovicevog teletabisa, a potom bi i njegov FK napisao saopstenje.

            Markoss
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Zamisli Murinja,Klopa da ovako dodju na konferenciju pa izbacili bi ih iz fudbala za sva vremena,a Lalatovic ce da dogura i do selektora.I on treba da uci tvoje dete fudbalu,zivotu,ulicar najgori,mesto mu je tamo na tribinama sa tim huliganima.
              A zamisli ti da rešiš, da odeš na KZŠ, da makar normalno razgovaraš u press sali sa Murinjom, KLopom. Morao bi prvo da se akredituješ, da dobiješ dozvolu da prisustvuješ...itd...
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Nešo, Nešo, Neeeeeeeeešooo.

                Laki, Laki, Laki...

                Laki je malo nervozan.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • E pa vidis Constaantine, postoje pravila ponasanja i tih pravila se trbea drzati. U Americi te na koledzu uce kako da se ophodis prema medijima, kako da se ponasas prema navijacima i kako da iskuliras debila. Kod nas te uce kako da psujes, i svima je smesno kad dete od 2 godine ebe matel ili slicno. Normalan covek bi ustao i okrenuo se, ili bi prisao tom "huliganu" i nalupao mu samare. Ovako je po mom misljenju ispao seljacina.

                  Comment


                  • Ne znam zašto pravite alibi za 3 skandalozna ponašanja redom domaćina, nazovi navijača i trenera.
                    To što su jedni seljaci, drugi debili ne znači da je treći ok.

                    Samo pokazuje na koliko nivoa nam je fudbal otišao u klinac.

                    Comment


                    • Koliko je ljudi uopste pogledalo neku utakmicu Radnickog, jel neko video da Radnicki lepo igra, da pobedjuje stvaranjem po 10 i vise sansi na svakoj utakmici, da je svih tridesetak utakmica takoreci odigrao ofanzivno od jula?

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        E pa vidis Constaantine, postoje pravila ponasanja i tih pravila se trbea drzati. U Americi te na koledzu uce kako da se ophodis prema medijima, kako da se ponasas prema navijacima i kako da iskuliras debila. Kod nas te uce kako da psujes, i svima je smesno kad dete od 2 godine ebe matel ili slicno. Normalan covek bi ustao i okrenuo se, ili bi prisao tom "huliganu" i nalupao mu samare. Ovako je po mom misljenju ispao seljacina.
                        Za nalupavanje šamara bi ga tek "okrpili".....Ja sam preuzeo taj deo na sebe, priznajem, ali je isti "zdimio" i nije ga bilo nigde. ZNači da dobro poznaje "lavirinte" stadiona pod Bagdalom, bolje od mene . Na snimku se i to vidi....ali nema veze. Sve u svemu, šteta je što je ova, unapred pripremljena situacija, bacila senku na jedan lep uspeh niškog Superligaša. Citirao bih dragog prijatelja i kolegu, Darka Tešovića, trenutno trenera Mačve, koji kaže svako je na onom mestu koje zaslužuje...

                        Elem...

                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Big respect za Lalata

                          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Da li si tako mislio i u periodu od 2007-2012. kad ste tavorili po grupi istok?

                            Comment


                            • Originally posted by Cooper View Post
                              Ne znam zašto pravite alibi za 3 skandalozna ponašanja redom domaćina, nazovi navijača i trenera.
                              To što su jedni seljaci, drugi debili ne znači da je treći ok.

                              Samo pokazuje na koliko nivoa nam je fudbal otišao u klinac.
                              Znate li vi gospodine da je seljak biti vrlo časno i pošteno? Koliko vidim vi pokušavate da odrednicu seljak koristite pežorativno.
                              Pokušao bih vam pojasniti pojam seljak: dakle seljak je osoba koja živi na selu (jel' te) i koja živi od svog poštenog rada koje opet mnogi poistovećuju sa ratarima, stočarima i drugim zanimanjima koja su dominantna na selu.
                              Ipak taj, uglavnom pošten čovek se vrlo (imaginarni seljak) često koristi kada se želi neko uvrediti i poniziti, glupost koja je nastala na asfaltu od neobrazovanog, moguće i balavog naraštaja koji je mislio da je ceo svet u krugu dvojke (takvima je možda i stvarno ceo svet od Nemanjine do Kalemegdana i od Dušanove do Karađorđeve ulice).
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Da ti iskreno kazem ja bih voleo da vidim taj Radnicki,Borac Cacak,Vojvodinu da osvoje ovu nasu ligu,vec je svima pun moj Zvezde i Partizana i njihovih namestaljki,ali da to ne bude titula kao Obilic sto je osvojio,sudijama pistolj na celo,nego na terenu se izborite za nju,a pre toga izborite se da se posteno sudi svima,kako ja ne znam,jer je ocigledno mafija,politika u fudbalu.Ovo s Radnickim trajace dok je SNS i Tonceva,sta posle? Ostace raspadnuti stadion i pokradeni milioni iza njega.

                                Comment

                                Working...
                                X