Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Neka mi oprosti navijački puk ali je meni ostalo nejasno oko čega se i zbog čega/koga se buni FK Partizan. Da li zbog Zvezde (ali bežimo im već dovoljno bodova) ili zbog FK Radnički ali oppet ne vidim poentu, jer uvek kada izađu na teren bude 11 nasuprot 11 i teren lak/težak i jednoj i drugoj ekipi.
    Dakle ako izigravaju Kalimera, ok - imaju pravo ali zar veruju da se neko uplašio njihovih pretnji (zahteva).
    A samo da su malo imali strpljenja videli bi da nemaju razloga za monolog "Pa to je nepravda".
    Onog dana kada je Partizan igrao bilo je manje snežnog pokrivača i intenzitet padanja snga je bio slabiji nego dan kasnije i tu nije bilo nikakve zavere već samo "bad luck" a sve potom odraz nemoći i slabosti od uprave do navijača i jedini je tu Mirković ispao sportsmen.
    Bilo je zbog Zvezde, onda su poceli da primecuju i Radnicki. Jos par kola pa ce im i Cukaricki poceti da smeta. Jesu li se slozili da igraju utakmicu - jesu, zasto - zato sto im je delegat obecao da ce sve ostale utakmice da se takodje igraju. Cirkus u Humskoj ulici.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Fatzad vec sara autolakom po bilbordima "Dobre dosli v.."
      Obećao je i neko vino
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Najavljivao sam tokom evro kvalifikacija da su Zvezda i Radnicki najbolje ekipe u zemlji i igracki i u strucnom stabu to se i pokazalo, videcemo ko ce Zvezdi od nosilaca ostati pominje se prodaja Bena u Kinu, potpisali su Jirka i Milunovic po meni vrlo ozbiljna pojacanja, za Radnicki je najvaznije da zadrze Lalata i okosnicu tima ako dodje novi trener bojim se da na prolece to nece biti isto.

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Najavljivao sam tokom evro kvalifikacija da su Zvezda i Radnicki najbolje ekipe u zemlji i igracki i u strucnom stabu to se i pokazalo, videcemo ko ce Zvezdi od nosilaca ostati pominje se prodaja Bena u Kinu, potpisali su Jirka i Milunovic po meni vrlo ozbiljna pojacanja, za Radnicki je najvaznije da zadrze Lalata i okosnicu tima ako dodje novi trener bojim se da na prolece to nece biti isto.
          Ako umesto Lalata dođe bolji ?? ??
          Biće tim Radničkog,verovatno, jači nego do sada, mada i kod nas najavljuju neke odlaske. Biće tu i Vojvodina, u kojoj je u planu ozbiljno "spremanje".....od finansiranja do zanavljanja igračkog kadra. Oni već sad lupaju nerealne cene za tranfere i kvare dosta toga....Mislim da su im u planu za pojačavanje ekipe Meleg, Hajdin, Radin....
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Ta imena bi za Vojvodinu predstavljala pojacanja, ali oni svake godine renoviraju, pocinju, dovedu sto igraca i raspadnu se, ali videcemo, cak i da dodje bolji ttener, njemu je ekipa vecinom selektirana, dok on svoj sistem i zelje nametne mora da prodje vreme, od njega bi tek na leto nesto ocekivali.

            Comment


            • Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment




                • Slika i prilika domaćeg fudbala.
                  Sve, od domaćina, navijača i ljakse trenera.

                  Ako vas neko iz npr. Bocvane pita kakav je fudbal u Srbiji samo pustiti ovaj snimak kzš.

                  Comment


                  • Mora Lalatovic pod hitno da menja dilera.

                    Comment


                    • Lepo je iznapusavao i onog debila i ovu debilku. Kretenka provocira.

                      Moze o Lalatu svasta da se misli, ali na ovome mu se ne moze zameriti, trpi covek najgore prozivanje porodice, trpi ovu debilku, a na sve to pustili i nekog smrada na konferenciju da ga opet izvredja.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Lepo je iznapusavao i onog debila i ovu debilku. Kretenka provocira.

                        Moze o Lalatu svasta da se misli, ali na ovome mu se ne moze zameriti, trpi covek najgore prozivanje porodice, trpi ovu debilku, a na sve to pustili i nekog smrada na konferenciju da ga opet izvredja.
                        Lilčno sam prisustvovao utakmici i kasnije konferenciji za novinare..........
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Mora Lalatovic pod hitno da menja dilera.
                          Fino...Ne znam da li imaš decu, ali bih voleo da te vidim, tebe i tvoju reakciju u istoj situaciji.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              A on njemu.....Nešo...
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Fino...Ne znam da li imaš decu, ali bih voleo da te vidim, tebe i tvoju reakciju u istoj situaciji.
                                A na kojoj to nasoj fudbalskoj utakmici se igracima, strucnom stabu i navijacima protivnicke ekipe ne pominje cela porodica?

                                Comment

                                Working...
                                X