Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    Odgovor na ta pitanja znaš i sam.

    Ne postoji nesloga na tribini.
    Odlično se zna kome računa svaka tribina i taj sloj krimogenih ljudi polaže i ko njih šalje u misije.
    Pratio sam tvoja pisanja na političkom topiku i znam da si odlično upućen kako ova država funkcioniše. Kako više nemamo problema sa navijačima kad se 2 gej parade organizuju i kako su pod konac kontrolisani kada dolazi albanska ekipa ili prijatelji sa Zapada.

    Taj takozvani navijački sukob osoba sa pozamašnim dosijeima se rešava za minut i 14 sekundi.
    Da ima volje.

    Očigledno da nema i očigledno nekome odgovara takva situacija na stadionu gde se nekada pevalo šta se pevalo.

    Što se tiče tima i igračkog kadra on je uništen posle Markove titule.

    Evo tu me interesuje tvoje viđenje cele situacije oko šamaranja čelnika Partizana u jednom prestoničkim restoranu i odlaska MN u jedan Videoton i Mađarsku da bude trener braći Šćepović u kvalama za LE sve pod izgovorom da ide za više para da bi par nedelja doveli Đuku za duplo više.
    Da li se sećaš jednog trenera koji je pobegao posle osvojene titule i pre kvalifikacija za LŠ?

    Dalje oko tima, da li stvarno misliš da je neko stariji od 6 i mlađi od 76 godina pomislio da FKP može u LŠ sa Kljajićem, Ostojićem, Ćirkovićem, Miletićem, Kosovićem i ostalim i sa prodajama Milenkovića i Lea?

    A što se neracionlog trošenja tiče tek to ne stoji.
    Ništa neracionalnije Partizan nije trošio od lidera, štaviše.

    I još jedno pitanje, koji tim po tebi od ova 3,4 u vrhu ima najbolje a koji najlošije suđenje ove sezone?
    Slavisa Stojanovic? Sta bi posle toga..nine mu dozovoljeno ni da vodi ekipu u kvalifikacijama, jbg mi pamtimo, da cujem sad sta ces reci?

    Comment


    • Tacno sam znao da ce da usledi muk nakon prvih konkretnih pitanja. Jednostavno, mi u zemlji i imamo SNS na vlasti jer oni i odslikavaju dobar deo naseg drustva: bahatost, nesposobnost da se cuje tudje misljenje, nedostatak zelje da se cuje sagovornik, bukvalno stalno menjanje uloge iz siledzije u zrtvu i obrnuto, nadmeno samohvalisanje pa nepodnosljivo kalimerisanje.

      Pitanja su bila vrlo jasna:

      1. Zasto uprava nakon 2003. i uprava nakon 2010. godine nije smatrana skoro ni od koga da je poslata od vlasti da zauzda/unisti/marginalizuje klub, a ovi sada jesu? Ako nista, ovi barem nisu toliko stigli da pokradu.
      2. Sta je model za "pravedno finansiranje sporta u Srbiji"? Hajde da pretpostavimo da je nepravedno da prvi klub dobije manje od drugog, kako odjednom postaje pravedno da drugi dobija mnogo vise od treceg? Po kom to merilu? Ja sam vec predlozio da se uspesi u Evropi vrednuju nezavisno koji klub ih napravi i da klub koji je u dugovima automatski dozivljava sudbinu Radnickog u kosarci. Pa neka navijaci malo pripaze i neka se bune kada klub nenamenski trosi sredstva.
      3. Ovo je vec pomenuto u odredjenoj formi, kako to da samo u FKP uprava svesno unistava klub, a u svim ostalim klubovima gde se posluje tako sto se krade i ne ulaze bukvalno nista nema ni reci o njihovom svesnom unistavanju?

      Najlakse je pisati jedne te iste postove, izduvati se ovde na nekom qwerty1234 jer je sef bio nervozan, a zena ljuta jer tanjiri nisu oprani. Treba doci hladne glave i ponuditi cinjenice, nezavisno od klubova za koje navijamo.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • O "kozi i rogu"

        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Kako ovaj avangardista pobeze kad pomenuh Slavisu Stojanovica, odmah pade u vodu ono o nedinom treneru koji je otisao nakon titule, covek iznenadio Snsovce osvojivsi titulu sa Ninkovicem koji je igrao iskljucivo iz decacke ljubavi i sjajnim ubodom Nejc Pecnikom, izbacise nas iz Evrope, ali onda drzava nije zalegla kao za Partizan u istoj situaciji, videti gore zauvalnicu Vucelinu.

          Comment


          • Bec petnaesti dan kako nista nema o mecu Partizan- Dinamo, ko je namestio, ko uplatio i koliko, a li je mladi golman primio pare? Hocemo li znati odgovore ikad, i kazniti aktere j ova dva kluba koja ruse sliku naseg fudbala koju sa teskom mukom odrzava Zvezda igrama u eliti kao i dalje nas jedini klub koji ima pobedu u ligi sampiona.

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • U Vranje nema laganje [emoji23]

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Slavisa Stojanovic? Sta bi posle toga..nine mu dozovoljeno ni da vodi ekipu u kvalifikacijama, jbg mi pamtimo, da cujem sad sta ces reci?
                  Ko je spomenuo Slavišu?
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Steta sto ti nije ovo isto bilo smesno jad je Kuper pisao a da navihate za usti klub.

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      Ko je spomenuo Slavišu?
                      Gore Konstantine Kuper se pitao kad je neki klub nakon titule ostao bez trenera i ja sam mu dao primer Slavise Stojanovica, razjuren mu ceo tim zbog uefa kazne, dok kad se to desilo Partizanu legla uplata iz vlade.

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Gore Konstantine Kuper se pitao kad je neki klub nakon titule ostao bez trenera i ja sam mu dao primer Slavise Stojanovica, razjuren mu ceo tim zbog uefa kazne, dok kad se to desilo Partizanu legla uplata iz vlade.
                        Ti si bio deo tog dogovora?
                        KADA si toliko upućen.
                        Ili natucaš za sve novce.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Pusti ga, vidiš da laže.
                          Na ovoj strani stoji moje pitanje i on slaže 4 posta ispod šta sam pitao.
                          Samo ga ignoriši.

                          Comment


                          • Valter je dobar lik ali prečesto gleda samo u tuđe dvorište i iznosi tuđe probleme. Ko je šta i kako radio. A ne gleda u svoj čabar...

                            Comment


                            • Da malo odabranim Valtera..... ja sam prvi pomenuo Slavišu
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Ne zameram ja ništa Valteru.
                                Fokus kritike usmeravam na tebe

                                Comment

                                Working...
                                X