Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nije, ali biste nekako preziveti da se to ostvari. Puni suza zbog nepravedne raspodele, ali sta da se radi, zivot ide dalje, a i takmicenje.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Mislis pomogao nam kao vama Vucic da igrate Evropu kad su vas izbacili , ko se bese zahvalio vodji Vucelic ili Vazura, i ja dobro pamtim sve zato i kazem, samo se ne secam ko je pomogao Zvezdi kad je izbacena aha da niko. To sto je Tole pomagao vidi se po broju trofeja sve dugo je sarena laza a to znate i vi zato nosite zastave sa njegovim likom i pocasni je gost na proslavi titule. Mada zanivljivo to vidjenje, vi osvajali zato sto smi u kanalu a mi zato sto nas vlast gura, realno bas.
      Lupetaš Valtere ko Maxim po diviziji.
      Kako vam niko nije pomogao kada je davnih dana katanac visio nad Marakanom.
      Jel moguće da pamtiš samo za druge a ne osvrćeš se na vas.

      Comment


      • Inace nasi mediji su vrlo interesantni.....kad golman protiv Partizana pogresi onda "pustio je, kladio se..."....a kad golman protiv nekog drugog kluba pogresi onda jbg pa pogresio je Objektivnost na vrhunskom nivou

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Lupetaš Valtere ko Maxim po diviziji.
          Kako vam niko nije pomogao kada je davnih dana katanac visio nad Marakanom.
          Jel moguće da pamtiš samo za druge a ne osvrćeš se na vas.
          Ja nisam rekao da niko nije pomogao, pomogao je kao i sad kao i sad sto pomazu i vama, samo bez tih pateticnih izjava samo Zvezdi se pomaze, jadni mi sta nam rade. Pogotovo kad se vidi broj trofeja, kad je Zvezda najbolja drzava gura, kad je Partizan otpor, avangarda sve smo sami, nije to bas tako.

          Comment


          • Ovog golmana Voždovca ispitati.

            Comment


            • Originally posted by tamonajugu View Post
              Inace nasi mediji su vrlo interesantni.....kad golman protiv Partizana pogresi onda "pustio je, kladio se..."....a kad golman protiv nekog drugog kluba pogresi onda jbg pa pogresio je Objektivnost na vrhunskom nivou
              Za medije je zasluzan Vucelic, njemu se obrati, vidi preskocio si objavu ko vam je dao pare za Evropu, izgleda ne pamtis sve samo sto tebi odgovara. Secam se kad je Everton dao gol Krusevcu u 96 min, mediji Everton spasio poraz a niko da je bio metar u ofsajdu.

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Ja nisam rekao da niko nije pomogao, pomogao je kao i sad kao i sad sto pomazu i vama, samo bez tih pateticnih izjava samo Zvezdi se pomaze, jadni mi sta nam rade. Pogotovo kad se vidi broj trofeja, kad je Zvezda najbolja drzava gura, kad je Partizan otpor, avangarda sve smo sami, nije to bas tako.
                To se vidi u vaterpolu (slucaj VKP), kad je Partizan prvi, pa naravno, institucija srpskog sporta je tamo gde joj je mesto, kada su Radnicki i Zvezda vladali, ah ti mutanti, unistava se VKP, okupacija.

                Ma gde pise da zbog proslosti klub koji je bio uspesan mora i dalje da bude uspesan i obrnuto, klub koji nije bio nista treba da sluzi za nabijanje gol/kos razlike? Razmisljanje razmazenog derista, eto to je to. Navijam za klub jer je institucija, gazi, otimaj, vazduh-voda-teren, a kad vise nemamo najvise para i nismo povlasceni: otimanje, skandal, i ovo ce proci itd. Super, navijate za klub samo zato sto je prvi, ne znam sto bi iko takve zalio.

                Vazno je dodati, pa nisu Vojvodina, Radnicki i ostali klubovi mogli samo da sanjaju titulu jer su im uprave bile neambiciozne ili jer se lose radilo, nego jer su imali slicno kao sto FKP ima sada, upravu koju bas briga za klub. Da vidite malo kako je svim ostalim klubovima u Srbiji.

                Dugo se pisalo o FKP kao o "jedinom predstavniku Srbije u evropskim takmicenjima", a sad se ispostavilo da je to samo zato sto sam sistem favorizuje prvoplasirane ekipe. Zato sam vam i napisao, jos godinu - dve cete se moliti Bogu da udjete u grupe, a onda, cao, od 2021. samo u Ligu Evrope 2.
                Last edited by blond; 05-12-18, 22:49.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Ja nisam rekao da niko nije pomogao, pomogao je kao i sad kao i sad sto pomazu i vama, samo bez tih pateticnih izjava samo Zvezdi se pomaze, jadni mi sta nam rade. Pogotovo kad se vidi broj trofeja, kad je Zvezda najbolja drzava gura, kad je Partizan otpor, avangarda sve smo sami, nije to bas tako.
                  Ja nikada nisam napisao da Partizanu nije pomagano.
                  Sećam se dobro vremena Mirka Marjanovića.
                  Znaš da nikada nisam imao stav mi jadni, ovo/ono.
                  Ali, vi teško priznajete.
                  Imate stalno neku zadršku i ALI...

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by blond View Post
                    To se vidi u vaterpolu (slucaj VKP), kad je Partizan prvi, pa naravno, institucija srpskog sporta je tamo gde joj je mesto, kada su Radnicki i Zvezda vladali, ah ti mutanti, unistava se VKP, okupacija.

                    Ma gde pise da zbog proslosti klub koji je bio uspesan mora i dalje da bude uspesan i obrnuto, klub koji nije bio nista treba da sluzi za nabijanje gol/kos razlike? Razmisljanje razmazenog derista, eto to je to. Navijam za klub jer je institucija, gazi, otimaj, vazduh-voda-teren, a kad vise nemamo najvise para i nismo povlasceni: otimanje, skandal, i ovo ce proci itd. Super, navijate za klub samo zato sto je prvi, ne znam sto bi iko takve zalio.

                    Vazno je dodati, pa nisu Vojvodina, Radnicki i ostali klubovi mogli samo da sanjaju titulu jer su im uprave bile neambiciozne ili jer se lose radilo, nego jer su imali slicno kao sto FKP ima sada, upravu koju bas briga za klub. Da vidite malo kako je svim ostalim klubovima u Srbiji.

                    Dugo se pisalo o FKP kao o "jedinom predstavniku Srbije u evropskim takmicenjima", a sad se ispostavilo da je to samo zato sto sam sistem favorizuje prvoplasirane ekipe. Zato sam vam i napisao, jos godinu - dve cete se moliti Bogu da udjete u grupe, a onda, cao, od 2021. samo u Ligu Evrope 2.
                    Kada su vladali? Dve-tri sezone.
                    O čemu besediš Blondi?[emoji849]

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      Ovog golmana Voždovca ispitati.
                      Sta ga ispitati?
                      Da li zna neku pesmicu, lekciju iz poznavanja prirode i drustva ili?
                      Mozda ako nije drxavljanin RS da ga ispitaju poznavanje istorije Srbije i da otpeva himnu?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Ovog golmana Voždovca ispitati.
                        Ja cenio ovi s krova "vaši".

                        Udario brat na brata !?

                        Comment


                        • SNS se popeo i na krov

                          Sve u svemu ispasce dobro sto Partizan nije na celu jedne ovakve lige....brzo cemo videti i zasto

                          Comment


                          • Trla baba lan...ono sto je jedina neoboriva cinjenica je da FKCZ ima za klasu bolji tim od ostatka lige, igra najbolji fudbal, i to ce se manifestovati onako kako treba, osvajanjem titule...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Jap, bila bi Kokijeva i Coina 4. u nizu da se pre 2 sezone nije skipila jedna grupa junaka predvođena maestralnim Nikolićem i pokvarila planove.

                              Jbg, sad ćemo najebati par godina, kao u košarci posle Laktaša, ali ostaće slast otpora.

                              Sve će se ovo lane zvati.

                              P.S.
                              Da iskoristim priliku da pozovem na protestnu šetnju u subotu, govori najbolji i najveći među nama.
                              Vidimo se.

                              Comment


                              • Svi junaci nikom ponikose...zamisli, imali ste boljeg trenera, igrali ste bolji fudbal i uzeli titul...ali lakse je prosipati tu suplju pricu o ugnjetavanju i pravednoj sportskoj borbi...al ajde dok ima idiota, a hvala bogu ima, neko se i upeca...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X