Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tamonajugu View Post
    Naravno da su namazaniji jer to je mafija na svetskom nivou, a ne sitni ulicari......ako je neko iz Zvezde zaista uplatio 5 milki na golove onda verovatno je to radio mimo Uefa i mimo dogovora sa njima (da ne bi morao da im daje deo) jer da je uradio u dogovoru sa Uefom nikakve price ne bi bilo niti istrage.....a istraga moze da se okonca samo ako uefa dobije taj deo i to sa kamatom koja je neka vrsta kazne zato sto su usli u sve to mimo njih ;) Dajte ljudi otreznite se. Igras njihovo takmicenje, pokusavas nesto da namestis mimo njih i sta ocekujes? Pa rastrgnucete te dok im sve ne nadoknadis, a ako ne nadoknadis sledi potop. Zabole Uefu za domace lige....Skenderbeg je pao zbog namestanja u Evropi, a ne zbog lige....zvanicno je pao zbog domace lige jer liga je bila dobar izgovor zato sto ne zele da stete ugled uefa takmicenja time sto ce reci da je Skenderbeg izbacen zbog namestaljke u Evropi. Tako da Zvezda mora ili da nadoknadi novac Uefi "ispod stola" ili da joj Uefa nadje izgovor da je kazni zbog domace lige. Verujem da ce se desiti ovo prvo....ako ima pameti u Zvezdi...u Skenderbegu ocigledno nije bilo pameti...ili su toliko namestali da tu kamatu Uefi nisu ni mogli da daju.


    Ma da moralo se saradjivati sa PSZ-om da bi Zvezda primila sest i moralo je saradjivati sa Partizanom da bi Vranje primilo sest....kakva logika
    Inace ocigledno da uvidjas stvari kojih nema jer nigde nisam napisao da je Partizan opozicija cak sta vise jasno sam predocio stav da u srpskom fudbalu nema nevinih. Malo je suludo verovati da je neko iz Partizana umesan u namestanje rezultata protiv poslednjeg tima na tabeli. Na kraju krajeva to bi isto bilo kao kad bi Zvezda imala mogucnost da sa Teleoptikom dogovori neki rezultat koji njoj odgovara jer svi znamo koliko je Vranje privrzeno crveno-belim bojama Nema nevinih i nema naivnih samo je pitanje koji lopovi ce bolje da se snadju oni iz Partizana ili oni iz Zvezde....i nemoj molim te o postenju Terzica i njegovom marljivom i posvecenom radu i rezultatima i finansijskim majstorstvima za koje je on zasluzan uz eto minimalnu pomoc bilo koga sa strane Snasli ste se bolje u promeni vlasti i to je cela prica i uvek svaki uspeh Partizana i Zvezde zavisi od toga jer klubovi su DRZAVNI, a to znaci da ih poseduje drzava, a drzavom upravlja onaj ko pobedi na izborima i taj ko pobedi od njegovih interesa i volje zavisi sta ce biti sa vecitima da li ce ih tretirati jednako ili stati vise na stranu jednog od njih..... Pristrasna prepucavanja me ne interesuju jer nemaju veze ni sa cim.
    Gore napisah sta mislim o Terzicu, davno je trebalo da robija, kao I Vucela i slicni, znaci slazes se da ste se vi bolje snasli u prethodnoj vlasti, sest titula za vreme Tola i Tadica , u zasnjih 10 7 3 za vas, ne ide Zvezdi to snalazenje najbolje.

    Comment


    • Ide joj odlicno jer odavno ne bi postojala da se nije tako dobro snasla. Partizan nikada nije i nikada nece moci da prevazidje Zvezdu u tim vanfudbalskim stvarima koliko god da se trudio.

      Comment


      • Radnički iz Niša navuk'o se na penale.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by tamonajugu View Post
          Ide joj odlicno jer odavno ne bi postojala da se nije tako dobro snasla. Partizan nikada nije i nikada nece moci da prevazidje Zvezdu u tim vanfudbalskim stvarima koliko god da se trudio.
          Kontam ja da je to poenta da Zvezda ne postoji ali jbg najveci klub istocne Evrope uz doduse Zvezdu iz Bukuresta malo je teze ugasiti. Elem, bas vam lose ude samo 7 titula i 5 kupova za 10 godina, ah da razukem hteli bi kao u kosarci jedno 15 uzastopnih, eh lepa vremena Toletova.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Radnički iz Niša navuk'o se na penale.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
            Prozvaće nas FK Penaltizan
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Penalnički

              Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Kontam ja da je to poenta da Zvezda ne postoji ali jbg najveci klub istocne Evrope uz doduse Zvezdu iz Bukuresta malo je teze ugasiti. Elem, bas vam lose ude samo 7 titula i 5 kupova za 10 godina, ah da razukem hteli bi kao u kosarci jedno 15 uzastopnih, eh lepa vremena Toletova.
              Taj Tole je mnogo puta vas spasio....a mi smo bili dominantni vise zahvaljujuci tome sto ste vi bili u dubokom kanalu nego sto nas je vlast volela...a znali smo cesto da resavamo titule u derbijima. Pa Tadic vam je doveo Gazprom, a mi jedno vreme nismo ni imali sponzora i onda su nam nakon ulaska u LS nakacili EPS i to za bednu lovu. Dobro pamtim sve

              Comment


              • Originally posted by tamonajugu View Post
                Penalnički



                Taj Tole je mnogo puta vas spasio....a mi smo bili dominantni vise zahvaljujuci tome sto ste vi bili u dubokom kanalu nego sto nas je vlast volela...a znali smo cesto da resavamo titule u derbijima. Pa Tadic vam je doveo Gazprom, a mi jedno vreme nismo ni imali sponzora i onda su nam nakon ulaska u LS nakacili EPS i to za bednu lovu. Dobro pamtim sve
                Navikavaj se druže.....nailaze "vunena vremena"...za vas
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Znas kako narod kaze....."kolo srece se okrece"..."i to ce proci"....

                  Comment


                  • Originally posted by tamonajugu View Post
                    Znas kako narod kaze....."kolo srece se okrece"..."i to ce proci"....
                    Znam, kako ne...zato smo mi tu gde jesmo, a vi ispod....krug jbg.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Prvo skoci pa reci HOP

                      Comment


                      • Originally posted by tamonajugu View Post
                        Prvo skoci pa reci HOP
                        Da...ko zna šta sve može da se promeni u narednom periodu.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by tamonajugu View Post
                          Penalnički



                          Taj Tole je mnogo puta vas spasio....a mi smo bili dominantni vise zahvaljujuci tome sto ste vi bili u dubokom kanalu nego sto nas je vlast volela...a znali smo cesto da resavamo titule u derbijima. Pa Tadic vam je doveo Gazprom, a mi jedno vreme nismo ni imali sponzora i onda su nam nakon ulaska u LS nakacili EPS i to za bednu lovu. Dobro pamtim sve
                          Mislis pomogao nam kao vama Vucic da igrate Evropu kad su vas izbacili , ko se bese zahvalio vodji Vucelic ili Vazura, i ja dobro pamtim sve zato i kazem, samo se ne secam ko je pomogao Zvezdi kad je izbacena aha da niko. To sto je Tole pomagao vidi se po broju trofeja sve dugo je sarena laza a to znate i vi zato nosite zastave sa njegovim likom i pocasni je gost na proslavi titule. Mada zanivljivo to vidjenje, vi osvajali zato sto smi u kanalu a mi zato sto nas vlast gura, realno bas.

                          Comment


                          • Aha evo nasao sam

                            SAOPŠTENJE - FK Partizan: U četvrtak plaćamo dug, hvala Vladi i Vučiću!

                            Fudbalski klub Partizan saopštio je da će u četvrtak isplatiti sva dugovanja poveriocima i zahvalio se Vladi Srbije i premijeru Aleksandru Vučiću na pomoći.UEFA je u sredu objavila da su crno-beli kažnjeni suspenzijom u jednoj od naredne tri sezone kada izbore plasman na evro scenu zbog dugovanja, ali iz Humske tvrde da je sve u redu.

                            - Povodom informacija u vezi sa kaznom koja je izrečena fudbalskom klubu Partizan od strane nadležnog organa UEFA za finansijsku kontrolu klubova, Upravni odbor obaveštava javnost da će u toku sutrašnjeg dana biti izmirene sve finansijske obaveze prema klubovima poveriocima u iznosu od 370. 000 evra, a po zahtevu UEFA - navodi se u saopštenju koje je objavljeno na sajtu kluba.

                            Kako se navodi, neizmirene poreske obaveze, koje se pominju u nekim medijima su regulisane zvaničnim reprogramom, koji je u međuvremenu već službeno dostavljen nadležnim organima UEFA.

                            - Problemi u kojima se našao Partizan rešeni su uz svesrdnu i sveobuhvatnu pomoć državnih organa i Vlade Republike Srbije na čelu sa njenim predsednikom gospodinom Aleksandrom Vučićem. Na tom opsežnom zalaganju su iskreno zahvalni uprava FK Partizan i crno-bela sportska javnost.

                            Comment


                            • Originally posted by tamonajugu View Post
                              Naravno da su namazaniji jer to je mafija na svetskom nivou, a ne sitni ulicari......ako je neko iz Zvezde zaista uplatio 5 milki na golove onda verovatno je to radio mimo Uefa i mimo dogovora sa njima (da ne bi morao da im daje deo) jer da je uradio u dogovoru sa Uefom nikakve price ne bi bilo niti istrage.....a istraga moze da se okonca samo ako uefa dobije taj deo i to sa kamatom koja je neka vrsta kazne zato sto su usli u sve to mimo njih ;) Dajte ljudi otreznite se. Igras njihovo takmicenje, pokusavas nesto da namestis mimo njih i sta ocekujes? Pa rastrgnucete te dok im sve ne nadoknadis, a ako ne nadoknadis sledi potop. Zabole Uefu za domace lige....Skenderbeg je pao zbog namestanja u Evropi, a ne zbog lige....zvanicno je pao zbog domace lige jer liga je bila dobar izgovor zato sto ne zele da stete ugled uefa takmicenja time sto ce reci da je Skenderbeg izbacen zbog namestaljke u Evropi. Tako da Zvezda mora ili da nadoknadi novac Uefi "ispod stola" ili da joj Uefa nadje izgovor da je kazni zbog domace lige. Verujem da ce se desiti ovo prvo....ako ima pameti u Zvezdi...u Skenderbegu ocigledno nije bilo pameti...ili su toliko namestali da tu kamatu Uefi nisu ni mogli da daju.


                              Ma da moralo se saradjivati sa PSZ-om da bi Zvezda primila sest i moralo je saradjivati sa Partizanom da bi Vranje primilo sest....kakva logika
                              Inace ocigledno da uvidjas stvari kojih nema jer nigde nisam napisao da je Partizan opozicija cak sta vise jasno sam predocio stav da u srpskom fudbalu nema nevinih. Malo je suludo verovati da je neko iz Partizana umesan u namestanje rezultata protiv poslednjeg tima na tabeli. Na kraju krajeva to bi isto bilo kao kad bi Zvezda imala mogucnost da sa Teleoptikom dogovori neki rezultat koji njoj odgovara jer svi znamo koliko je Vranje privrzeno crveno-belim bojama Nema nevinih i nema naivnih samo je pitanje koji lopovi ce bolje da se snadju oni iz Partizana ili oni iz Zvezde....i nemoj molim te o postenju Terzica i njegovom marljivom i posvecenom radu i rezultatima i finansijskim majstorstvima za koje je on zasluzan uz eto minimalnu pomoc bilo koga sa strane Snasli ste se bolje u promeni vlasti i to je cela prica i uvek svaki uspeh Partizana i Zvezde zavisi od toga jer klubovi su DRZAVNI, a to znaci da ih poseduje drzava, a drzavom upravlja onaj ko pobedi na izborima i taj ko pobedi od njegovih interesa i volje zavisi sta ce biti sa vecitima da li ce ih tretirati jednako ili stati vise na stranu jednog od njih..... Pristrasna prepucavanja me ne interesuju jer nemaju veze ni sa cim.
                              A u redu je inace da se dva kluba tretiraju povlasceno u odnosu na sve ostale, ako se oba tretiraju jednako?
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Nije ni to u redu

                                Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Mislis pomogao nam kao vama Vucic da igrate Evropu kad su vas izbacili , ko se bese zahvalio vodji Vucelic ili Vazura, i ja dobro pamtim sve zato i kazem, samo se ne secam ko je pomogao Zvezdi kad je izbacena aha da niko. To sto je Tole pomagao vidi se po broju trofeja sve dugo je sarena laza a to znate i vi zato nosite zastave sa njegovim likom i pocasni je gost na proslavi titule. Mada zanivljivo to vidjenje, vi osvajali zato sto smi u kanalu a mi zato sto nas vlast gura, realno bas.
                                Na 1 evro Partizanu vama ide 5.....4 u najgorem slucaju. U tom "Toletovom" periodu ste ulagali vise para od nas u transfere....ni sada se nista nije promenilo....
                                Last edited by tamonajugu; 05-12-18, 20:11.

                                Comment

                                Working...
                                X