Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cini mi se da sam negde procitao da bi nova lokacija novog stadiona OFK-e bila u Borci....ne znam koliko je tacno ali je sramota sto zbog politike ispasta klub sa tradicijom kakav je OFK Beograd. Uvek su davali odlicne mlade igrace, odlicna skola fudbala.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post


      Ja sam za rusenje i selidbu sa omladinca spreman, samo me zanima gde li ce nas prebaciti.
      Možda malo niže na stadion Beograda ?
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • To zavisi sa kim bi se klub dogovorio posto su Omladinac i zemljiste na kojem se nalazi u vlasnistvu grada. OFK je samo podstanar.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          To zavisi sa kim bi se klub dogovorio posto su Omladinac i zemljiste na kojem se nalazi u vlasnistvu grada. OFK je samo podstanar.
          ...i tako, to traje i traje i traje...i na kraju ljudi "dignu ruke"....
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Za sve postoji razlog, da imamo veliko biracko telo imali bi i adekvatan stadion... ovako bi najbolje bilo da budemo stabilan drugoligas koji ce da izbacuje klince.

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post

              Jbt, prodaš igrače za 14 miliona i kupiš 1 za 1,6 na 24 rate i onda neko dao pare
              Naravno da neko daje pare, klub ne zivi samo od transfera. Po tome bi Zvezda sad, bez ikakve pomoci drzave trebalo da ima para da dovodi 4-5 skupih pojacanja naredne 2 sezone. Pare od LS + transferi + karte + marketing...

              "Tončev renovirao"

              Neka, nastavi da daješ podršku aktuelnoj garnituri.
              Pa ni tebe nista ne sprecava da dajes "podrsku" aktuelnoj garnituri.

              Što se nas tiče, nikada nisu pumpane pare u, nego uvek iz i uvek u dupeta političara.

              O baškarenju ili u svoje dvorište ili na neku drugu adresu.
              Mogao si da napises da, sto se vas tice Srbija samo sto nije napravila svoj space shuttle. Koga je briga sta vas dokone ljude sto visite na forumima tice. Pa za vas ova prica ima smisla samo u kontekstu ubijanja vremena i dizanja ega. Konkretno ti ovde i na drugim mestima izigravas zadrtog navijaca Partizana sklonog verovanju u svakakve teorije zavere.

              Kroz istoriju superlige je u gomilu klubova ulazilo para i para samo jer je neko to stavljao u dzepove i ti klubovi uopste nisu vredni, samo se Partizan pljackao?

              Nego lepo recite vi meni ono sto nikako da odgovorite i sto uvek izbegavate: kako bi vi finansirali domaci sport, fudbal, kosarku i ostalo? 49% Zvezdi, 49% Partizanu i 2% ostalim prvoligasima, to li je vasa pravedna raspodela?

              Originally posted by tamonajugu View Post
              Nisam razumeo sta si hteo da kazes u tom delu oko infrastrukture....Zvezda, Partizan, Novi Sad, Nis, Kragujevac svi su u prvom redu za nove stadione ili opsirnu rekonstrukciju postojecih....a onih koji nema na spisku ne znaci da su savrseni vec da jos nije dosao red na njih....prioriteti se znaju.
              Kako da ne, odmah posle izgradnje metroa. Mi zivimo na kreditima i niko nije lud da daje pare klubovima, klubovima se daje da bi se sebi stavio deo u dzep. Jeste, san politicara je superliga Srbije kao novi clan lige sestice, kako da ne.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Originally posted by blond View Post
                Nego lepo recite vi meni ono sto nikako da odgovorite i sto uvek izbegavate: kako bi vi finansirali domaci sport, fudbal, kosarku i ostalo? 49% Zvezdi, 49% Partizanu i 2% ostalim prvoligasima, to li je vasa pravedna raspodela?
                Ukinuti im status drzavnih preduzeca, dati im rok da se privatizuju pa ko prezivi. Takodje bi drzavnim firmama trebalo zabraniti da sponzorisu klubove.
                Kao u normalnom svetu sve brojke bi trebalo da budu dostupne javnosti, koliko je potroseno na transfere, koliko na plate igraca, koliki su prihodi od reklamiranja itd itd.

                Sve to ce biti cim se zavrsi metro.

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Ukinuti im status drzavnih preduzeca, dati im rok da se privatizuju pa ko prezivi. Takodje bi drzavnim firmama trebalo zabraniti da sponzorisu klubove.
                  Kao u normalnom svetu sve brojke bi trebalo da budu dostupne javnosti, koliko je potroseno na transfere, koliko na plate igraca, koliki su prihodi od reklamiranja itd itd.

                  Sve to ce biti cim se zavrsi metro.
                  Oni imaju dvostruke standarde. Jedni se odnose samo na njihov klub, drugi na sve ostale. Mislim na ove zadrte navijace Partizana. Pa onda kad uprava FK Partizana uzima pare sebi od transfera i radi protiv interesa kluba onda je uprava postavljena da unisti klub, a kada to rade uprave OFK Beograda, Radnickog KG, Vojvodine, Spartaka i mnogih drugih klubova sirom Srbije, onda je problem sa klubovima. Jos neki od njih upiru prstom u klubove koji su propali da im je to zasluzeno jer su "surovali sa Zvezdom".

                  Pa odlucite se vise, da li se radi o klubovima i upravama. Koliko sam shvatio iz tvojih upisa, navijaci OFK Beograda su bili protiv Terze i namestanja meceva.

                  Ono sto je vaznije, ti isti zadrti navijaca Partizana nikako da ponude model kojim bi se pravicno finansirao sport u Srbiji. A zale se da je sve nepravedno. Hajde da vidimo ove male sportove koji nisu fudbal, zasto finansirati VK Partizan, a ne VK Nis? VK Radnicki KG, a ne VK Vojvodinu? КК Partizan, a ne KK Borac Cacak? Zasto se dopustilo da KK Radnicki iz Kragujevca podlegne pod dugovima, a neki drugi klubovi stalno dobijaju pare da rese probleme sa dugovima?

                  A nikada nece odgovoriti na ovo pitanje jer znaju da ne mogu da spoje svoju borbu protiv nepravde i zelju da oni budu ti koji ce biti povlasceni. Zato ce njihov sledeci upis biti opet "Zvezda je drzavni mezimac, kme, i ovo ce proci, bla, bla..."

                  Klubovi koji su se ispruzivali vise nego sto mogu da zaradjuju i koje su njihove uprave dovele u velike dugove apsolutno treba prebaciti u neki 4. rang i tu nema sta navijaci da se bune. Navijaci treba da se bune kada vide kako uprave posluju, posle je kasno.
                  Last edited by blond; 01-12-18, 14:20.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by blond View Post
                      Koliko sam shvatio iz tvojih upisa, navijaci OFK Beograda su bili protiv Terze i namestanja meceva.

                      Comment


                      • Valjda ću u mojoj arhivi naći jednu protiv OFK sa Čaira....potrajaće
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Kako bese ide ona opstenarodna izreka - "Lucani filijala Partizana" ?? Jadni mi sa ovakvim filijalama

                          Comment


                          • Originally posted by tamonajugu View Post
                            Kako bese ide ona opstenarodna izreka - "Lucani filijala Partizana" ?? Jadni mi sa ovakvim filijalama
                            Trebaju i dugovi da se vraćaju
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Taman sam pomislio na HT da mi u kučicu ulazi X-2 i 0-3, kad ono.....mnogo mrtav bre Partizan, užasan fudbal.

                              Vezao ih sa Spartom ista igra. Junajtedom 2 i Malagom 1. I jbg.

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Trebaju i dugovi da se vraćaju
                                Ne verujem da to bas tako ide....jer ako tako ide eto vas za par sezona opet u istocnoj Srbiji

                                Comment

                                Working...
                                X