Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se ispostuje smekercina poput Lalata koji se svim snagama trudio da Radnicki ostane na drugom mestu. Totalno mi je nebitno kako ce na kraju sezone da zavrse, ovo sto je Lalat uradio za kratko vreme je neponovljivo.

    Comment


    • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Nije ovaj autogol Lamburica protiv Radnickog nikakav izuzetak. Secate se rasprava oko autogolova igraca Mladosti i Radnika protiv Partizana i Crvene zvezde? Isto je rezultat bio 1:1.

        Poenta je da u ligi tesko da ima postenih klubova, samo su pojedini klubovi preplaceni da tako neposteno dolaze do borbe za titulu, drugi da igraju evropska takmicenja, treci da opstanu. Sto je napisao Constantin, neki calcopoli se sigurno ne bi zavrsio na slucaju Radnicki.

        Nemam protiv Partizana nista, bilo bi mi svejedno ko bi bio drugi. Jedino zbog ovih nasih kvazinovinara koji bukvalno podgrevaju sve negativno sto se desava u ovoj nesrecnoj zemlji bi bilo odlicno da ovakav poredak sto duze traje, jos kada bi Cukaricki izbio na 3. mesto, super. Da ih vidim onda kako pisu o "razlici u bodovima".
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Druže neću ni pomenuti Radnički. To mi je prijateljski klub. Ja se ne pravdam da Zvezda ne štela i da nam se ne sklanja dosta timova, ali vidi ovo imamo rezultate i u Evropi koji to pokrivaju.

          Radnički mi odgovara da bude drugi, normalno je da ću Partizan da komentarišem.

          Ja se pošten nikada pravio nisam. Moramo mi još 10 god ovako da štelamo da bi se poravnali, tako da 2027. očekujte da isterujem pravdu.

          Comment


          • Samo 10 godina? Mislim da treba vise.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Druže neću ni pomenuti Radnički. To mi je prijateljski klub. Ja se ne pravdam da Zvezda ne štela i da nam se ne sklanja dosta timova, ali vidi ovo imamo rezultate i u Evropi koji to pokrivaju.

              Radnički mi odgovara da bude drugi, normalno je da ću Partizan da komentarišem.

              Ja se pošten nikada pravio nisam. Moramo mi još 10 god ovako da štelamo da bi se poravnali, tako da 2027. očekujte da isterujem pravdu.
              Ti to imas prekidac kad se javljas? Otplovio je taj brod odavno, vezano za tu raspravu. Sta da ti kazem, sam si u kontradikciji, jer prvo pominjes navijace Partizana koji "se nisu smarali postenjem", a onda pises kako je posten pristup los i stetan. Ne moze i jedno i drugo.

              To da je Radnicki prijateljski klub je najveca tragedija u ligi. Naprotiv, na terenu bi klub iz velikog grada, sa prilicno bogatom tradicijom trebalo da bude neprijatelj FKCZ. Slicno je i sa nekim drugim klubovima.

              A ti razmisljas slicno kao i pandani sa suprotne strane. I za njih postoje samo dva kluba, pa kada traze "pravedan tretman", misle da se i jednom i drugom klubu da podjednako. To je taj nacin razmisljanja i samo zato mi je drago sto ce morati da gledaju svoj klub daleko od prvog mesta.

              Da dodam samo ovo, znam sto si napisao to za Napredak, samo sto si ponadao da ce Partizan da ostane bez jos jednog boda. Dok god postoje takvi ljubitelji fudbala i dok god su oni u ogromnoj vecini, ovi iz uprava i na vlasti ne moraju nista da brinu. Samo puste masu da mrzi kog god treba da se mrzi.
              Last edited by blond; 11-11-18, 23:41.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • @blond

                Dodaj tu "prebrojavanja" filijala...

                Prijateljstvo sa velikim klubovima je OK. To trebamo da razgraničimo. Samo da to ne znači prepuštanje bodova kad kome zatreba....
                Last edited by Constantin; 11-11-18, 23:56.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  @blond

                  Dodaj tu "prebrojavanja" filijala...

                  Prijateljstvo sa velikim klubovima je OK. To trebamo da razgraničimo. Samo da to ne znači prepuštanje bodova kad kome zatreba....
                  Zato sam napisao na terenu. Danas su igrali Inter i Atalanta, sumnjam da ih Inter gleda kao "prijateljski klub" jer su im boje iste. Odvalila ih Atalanta u Bergamu sa 4:1.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                    Comment


                    • Meni je "najsumnjiviji" gol Obradovića. Kako je savladao Stojkovića
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Zašto Lekip ne pokrene istragu kao čovek sada vezano za utakmicu Brest-Nansi 2-1 kvota 29.00, pola grada danas singliralo naravno dok nije zaključano !?

                        Jajare francuske....

                        Comment


                        • Originally posted by Constantin View Post
                          Meni je "najsumnjiviji" gol Obradovića. Kako je savladao Stojkovića
                          Nevernice.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Nevernice.
                            To je onaj drugi...Pop Konstantin....ja sam ja Constantin. Pa vidiš i da je moja slika na avataru. Mada ličimo, hm, ali ovaj ima kraću kosu, a ja dužu bradu
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Spoiler


                              Spoiler


                              Lekip da pokrene istragu da se kazne akteri.

                              A ove proevropske jajare kojima je sve na zapadu svetlo a mi govna neka se pokriju ušima.....
                              Attached Files
                              Last edited by Constantin; 13-11-18, 12:09.

                              Comment


                              • Od naredne sezone da se uvede VAR, strane sudije i play-off za titulu kao u ABA ligi.....pa da pricamo o nekoj regularnosti, a ko je bas siguran u svoju nadmocnost onda ne bi trebao da se plasi ni VAR-a ni stranih sudija ni takvog sistema lige. Mislim da je ovo jedino resenje koje bi omogucilo maksimalnu regularnost i u toj ligi bi umesto 2 ekipe sansu dobile 4 ekipe da se bore za titulu u direktnim okrsajima, a u nekim varijantama i 6 ekipa bi dobilo sansu.

                                Evo obe varijante takvog play-offa za titulu:

                                Prva varijanta:


                                Druga mozda i najbolja varijanta:


                                Normalno, to nikom nije u interesu ali eto tek rekoh....

                                Comment

                                Working...
                                X