Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve u svemu verovali ili ne ova nasa JSL za tri godine moze da udje u top 10 liga Evrope pa vi vidite sta cete

    Comment


    • Originally posted by tamonajugu View Post
      Sve u svemu verovali ili ne ova nasa JSL za tri godine moze da udje u top 10 liga Evrope pa vi vidite sta cete
      Teško, mada bih voleo. Ljudi, čije činjenje doprinosi tome, nisu spremni da se odreknu svojih benefita radi ukupnog boljitka. Nisu svesni kakvu štetu globalno prave.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by tamonajugu View Post
        Steta sto Partizan nije imao vise srece u zrebu jer bi u tom slucaju i ovaj bodovni saldo Srbije na rang listi bio veci bar za 2 boda nego sto je sad. Radnicki je propustio lepu priliku da izbaci Makabi....sve u svemu ako u naredne tri sezone osvojimo 6 bodova po sezoni eto nas medju 11, a mozda i medju 10 najboljih liga Evrope Tako blizu, a tako daleko.....
        Ne radi se tu o sreći. Jednostavno ovaj sistem kvalifikacija je osmišljen tako da je za klubove trećeg svijeta skoro nemoguće da sa pozicije 2 u prvenstvu izbore Evropu.
        Mislim da je Zvezda do ove godine bila jedini klub koji je ikada izborio LE a da je takmičenje počeo od najranije faze.
        Ovaj sistem od prethodne godine jeste malo olakšan, ali je to slično.
        Matematičar koji je osmislio onaj sistem kvalifikacija bezmalo zaslužuje Nobela upravo zbog tvoje posljednje rečenice drži te uvijek: Tako blizu (da ne odustaneš), a tako daleko (da ne uspiješ)...

        Comment


        • Ne moze JSL da napreduje nigde dok god je osudjena na samo dva ozbiljna kluba koji mogu u LE. Sama Zvezda ne verujem da moze mnogo, Partizan moze da se oprosti od grupa (tu je i karma umesala prste koliko smo morali da slusamo da svi ostali ispadnu iz sezone kupanja, a to sto pozicije nisu iste, to nikom nista). Nijedan drugi klub dugorocno nema u planu LE i to je porazno. Sansa da bilo ko osim klubova sa jednog beogradskog brda zaigraju u LE se mere sansama da Zvezda udje u finale LE ili cetvrtfinale LS.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Dovoljno ti je da vidis istoriju kvota na tom mecu i da shvatis o cemu se radi.

              Comment


              • Dobro da nije pao nekakav ovakav

                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Dovoljno ti je da vidis istoriju kvota na tom mecu i da shvatis o cemu se radi....па ?
                  Такав пад је био претпошле сезоне на утакмици Младост Лучани - Раднички, с тим што је до самог почетка на Раднички квота била 1,14.....и изгубили смо 3:2.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Bez da ulazim u to da li je utakmica namestena ili ne, diljem srbije (na srpskim livadama ) sam video daleko spektakularnije autogolove od ovog


                    Da se namesta, namesta se ... na svim nivoima i uzrastima

                    Comment


                    • Originally posted by John Dies at the End View Post
                      Bez da ulazim u to da li je utakmica namestena ili ne, diljem srbije (na srpskim livadama ) sam video daleko spektakularnije autogolove od ovog


                      Da se namesta, namesta se ... na svim nivoima i uzrastima
                      Dajem prvi glas za kalčopoli u Srbiji....da se krene unazad 10 godina i sve najuri iz fudbala što je mešetarilo.
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Dajem prvi glas za kalčopoli u Srbiji....da se krene unazad 10 godina i sve najuri iz fudbala što je mešetarilo.
                        Tesko, svi bi zavrsili u beton ligi.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Nismo mi te srece.

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Tesko, svi bi zavrsili u beton ligi.
                            Pa nema veze....dža ili bu. Ovako, s ovom pričom "drž'te lopova" ne idemo nikuda.
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Tesko, svi bi zavrsili u beton ligi.
                              A ovi iz beton lige bi probili beton i zavrsili u podrumu. Zabraniti svakome ko je ucetvovao u namestanju da se bavi bilo kakvim funkcionerskim poslom. Neka cuvaju ovce ti kriminalci, ciste ulice, gule krompir.

                              Takodje, veoma nisku toleranciju imam na navijace i simpatizere klubova koji su ogrezli u namestanju meceva koji nesto ukazuju na nepostenje. Sto je bolje plasiran taj klub, to nizu toleranciju imam.

                              Odnosi se na navijace Zvezde, Vojvodine, Spartaka, OFK i koga sve ne koji su trazili kalcopoli, a onda i na navijace Partizana koji mole Boga da se u ligu vrate Smederevo, BSK, Hajduk, Metalac i ko sve ne i zaigraju konacno postene meceve. Nemojte biti licemeri, recite lepo da zelite da se namesta da vi budete prvi pa da mozete da se kitite tudjim uspesima.

                              Toliko.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Svašta večeras pročitah, ali ovo mi je ipak najveći "biser"...



                                Jirgen Klop se boji Radničkog....dovodi i Šaćirija
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X