Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stadion u Vranju je horor za klub koji se takmici u superligi. Ono ja ne bih dozvolio ni u 3. ligi. Rad necu ni da komentarisem, stadion je los i kao pomocni sa jednom zgradom - tribinama pored terena.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by blond View Post
      Stadion u Vranju je horor za klub koji se takmici u superligi. Ono ja ne bih dozvolio ni u 3. ligi. Rad necu ni da komentarisem, stadion je los i kao pomocni sa jednom zgradom - tribinama pored terena.
      Ono i nije Dinamov stadion. Pisao sam o tome. Dinamov stadion još nije završen, a radi se i prekriven je veštačkog travom. Mislim da tu niko i ne namerava da ga koristi za meče SL ili PLS...jer je očito da, ako se nešto "istorijski" ne promeni, će dogodine Reckovi puleni nazad u PLS...a da li će se zadržati tamo, pitanje je.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Hvala bogu da su prosla vremena kad se u Kuli partizan setao i lako osvajao bodove, juce smo videli jedan dobar i pozrtvovan Spartak koji zasluzuje bolji plasman na tabeli. Uglavnom kao sto sam pisao na pocetku sezone Radnicki i Zvezda najbolji timovi u ligi.

        Comment


        • Куп Србије...даље иду Будућност Добановци : Раднички (1:4), Земун : Партизан 0:2, Спартак : Мачва 1:0. За сада.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Moze da se kaze i Vojvodina, vode 3:0, a zanimljivije je da je kvota za domacina bila manja od 1.10. Protiv neporazenog drugoligasa?

            B92 opasno pocinje da me nervira, mogli bi da prate sve meceve kupa, a ne da iz minuta u minut prate samo sta se desava na Zemunu. To cak ni navijace Partizana mnogo ne zanima.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by blond View Post
              Moze da se kaze i Vojvodina, vode 3:0, a zanimljivije je da je kvota za domacina bila manja od 1.10. Protiv neporazenog drugoligasa?

              B92 opasno pocinje da me nervira, mogli bi da prate sve meceve kupa, a ne da iz minuta u minut prate samo sta se desava na Zemunu. To cak ni navijace Partizana mnogo ne zanima.
              Voša je završila 4:0, a na dobrom putu je i lučanska Mladost, koja na Banovom brdu vodi sa 2:0. Malo sam iznenađen ovim rezultatom, ali ako mogu da biram sledećeg protivnika, između ova dva, svakako bih pre Lučance.

              Nije samo B92, svi beogradski portali su prenosili live-text Zemun-Partizan i ako je bilo na Areni. Kažem beogradski jer drugih sportskih portala nema i uglavnom prate beogradske klubove.
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Radnički Niš
                Partizan
                Spartak
                Vojvodina
                Mladost Lučani
                Napredak


                Još dva učesnika će se dobiti posle utakmica
                Javor:Radnik Surdulica
                C.Zvezda:TSC
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Ogromna su degradacija kupa ovi nenormalni termini. Organizatori takmičenja nemaju blage veze sa svojim poslom.
                  Idealan recept je da se kup se igra vikendom, u udarnom terminu u nedelju popodne (vreme sporta i razonode), i naravno da se ukine status povlašćenosti na žrebu.

                  Smisao kupa kao najmasovnijeg takmičenja u zemlji, takmičenja u kome učestvuju svi klubovi, je da svi imaju istu šansu, i da nema protežiranih na žrebu.
                  Koja je logika imbecilna zaštita na žrebu za Crvenu zvezdu na primer, da su oni oslobođeni duela sa Partizanom na JNA u septembru, dok FK Šatornja iz Donje Šatornje nema tu privilegiju, oni bi morali na JNA jer ih žreb ne štiti.

                  Sramota je velika da nam elitna takmičenja vodi grupa morona koji nemaju blage veze sa svojim poslom.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Napredak izbaciti iz lige. Ja nisam zagovornik lepog fudbala ali kada imaš igrača više i kontre 5 na 3 a ti čuvaš 1-1, prijatelju, to je klub za gašenje. Idu par kontri i pogrešno dodaju onaj Ivanović iz Napretka još se nešto dere.

                    U što bih mu šamarčinu odvalio da malo razmisli onom glupom glavudžom ružnom. Imaš kontru i ti negde žuriš kao da igraš u petlićima i bacaš pogrešan pas i puca kontra.

                    Dotle je došlo da sam navijao Partizan da im da gol, a ne znam jesam li kada navijao za Partizan sve i da igra protiv ne znam koga.

                    Comment


                    • Izbaciti pola lige onda? Taj Napredak bi mi bio na jedno poslednjem mestu koga bih ozbacio osim ova cetiri vodeca kluba. Igraju posteno, retko gube, tesko ih je dobiti. Slican klub kao i Mladost (L).

                      Radnicki kiksnuo, prilika da se ode na +9 u odnosu na prvog pratioca u ligi.
                      Last edited by blond; 27-10-18, 17:26.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • lDobro bre može li da neko napiše mišljenje a da ti nekada napišeš svoje bez da se pozivaš na druge. U koju god temu da udjem ti nekome pametuješ. Aj malo sjaši. Bukvalno gde god udjem frustrirani čovek sa visine omalovažava druge. Više si me iznervirao za dekkarda nego za ovo.

                        Kaži ko si kada si toliko pametan? Nemoj nas ugnjetavati, života ti, nemam snage da se raspravljam.
                        Opet kažem ovo ovde je najmanji problem veći je šta prozivaš mene u LaLuga i šta pišeš...

                        Comment


                        • Samo sam iskazao svoje misljenje, na sta si reagovao pominjanjem drugih forumasa i drugih tema. Da se ne bi dzaba pitao sta i kako, lepo cu te prijaviti, pa nek moderacija brise i taj tvoj post i ovaj odgovor.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • @blond
                            @Uroš

                            Znate, u pravu ste obojica. Napredak je najmanje učestvovao u nekim marifetlucima, a bio je žrtva istih. Setite se pre dve sezone kako je izgubio u Novom Sadu, Lučanima i na JNA....

                            Urke je u pravu što se tiče ovih kontri, a pogotovu onu u 95. minutu, gde se vidi da Novak Simović nije imao nameru da prekida napad, oni imaju kontru 5 na 3 i zajebavaju se i umalo ne primiše gol...

                            A što se tiče "uređivanja" "postovanja" i sl. Uroše, ima ko o tome vodi računa. AKo nešto napišeš ovde, očekuj da ti neko odgovori, složi se s tobom ili ne složi s tvojim mišljenjem. Ne možeš da imaš listu želja od kog želiš da čuješ odgovor na tvoj post....stalkovanje je nešto drugo.

                            A da smo kiksnuli na Banjici, jesmo. Po "flešskoru" imali smo posed 95%...naravno, zeznuli su nešto, ali je posed u 1P bio preko 75%....
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Nije Napredak tim koji ce se boriti za pobedu u svakom mecu, malo koji tim je svih ovih godina to imao u SL (ne racunajuci Partizan i Zvezdu kod kojih je svaki remi katastrofa).

                              Trebace da prodje vremena i mozda da promene trenera da bi oni jurili pobedu u svakom mecu. Pogotovo ovakvom.

                              Desilo se otprilike onako kako sam predvidjao, Partizan je upao u seriju remija jer im je takav raspored, Radnicki je zavrsio sa Evropom pa je u boljoj formi, Spartak je prodao sve sto valja pa su na dve pobede u 12 meceva.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X