Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde god je došao Lalatović vidi se napredak. Koliko je Radnički bio opasan, voleo bih da vidim dve tekme kako vodi da ima Marina, i ekipu. Ne miniram Miloja života mi ali voleo bih da vidim samo kako bi to izgledalo.

    Ne volim radonjiizam u sportu, volim mudaške trenere. On je jedino sabio mutavog Djuku na Marakani.

    Ne smem da mislim šta bi bilo da je Ćelavi bio tu. Odučio bi onakvog Miloja od života, pa mi možemo da mitomanišemo do sutra.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Ništa. Sa kakvim timom je igrao Lalat u Zvezdi a koliko dobrih igrača ima Miloje? Pustiti ovo našim igračima kako je Lalat spremio derbi i kako se bori.

      To što je onako neugledan i što je ludak, ne znači da je Miloje klasa za njega. Video bi Milojevića sa ovim ćelavim, Parkerom, i plejadom igrača iz Napretka kada se uz priznanje Terze neki dan na KCN žrtvovala sezona da bi se prodali klinci.

      Ne treba precenjivati nikoga. Koji si moj uzeo 22 dobra igrača da ne dobiješ ovakav Partizan.

      Skidam kapu Milojeviću za sve, ali da je ušla ona Ristićeva tj da je priznata prošle god protiv Krasnodara, i da je protiv Trnave bilo drugačije u produžetku...


      Bolji je meni Milojević za sada, ali za derbi bi mi Lalatović uvek bio prvi izbor.

      Treba biti realan, derbi je derbi ali ziheraška tekma je ziheraška tekma i mogla nas je košati skupo.
      Uki da li si kršten !? Miloje nas odveo posle sijaset godina u Zvezdino proleće, nadigrao CSKA, ove godine posle sijaset godina u LŠ.

      A Lalat ? Sramota me bilo da gledam onu Zvezdu, najnespremnija Zvezda u istorij, više sam bio ponosan na onu Pižonovu Zvezdu sa Lazetićem, Saviom, Kaduom, Blažićem, Lekićem i co. nego na ono. Gledam ja u Čački Zvezdu, ubiše nas od fudbala jedva 1:0, odem u Lučane i oni nas ubiše od fudbala 1:1, blaga kataklizma i ne ponovilo se nikad više. Jesu Čačak i Lučani bolji od one Zvezde, nisu....nemoj me guziti.

      Nego pogledaj ovaj video, sprdnja svih sprdnja na račun Mustafe.



      Realno malo su ga trsili o kakvom se majmunu radi.

      Comment


      • Dozvolite, 2:0 je najopasniji rezultat .. mada, nama odgovara, odoše konkurenti na -7!

        Komentator je presmešan, pa on je ostrašćeniji od Milojka..

        Comment


        • Ne znam, meni Lalat nije toliko loš, mislim da samo nije normalan i staložen, da ne aludiram zašto, ali ne manjka njemu znanja, to sam siguran. Nije imao podršku ni kao Grof ni kao Miloje, a bar je od jebenog Grofa masu puta bolji.

          Sada ću baciti pogled mada me nerviraju te njuške iz Dnevnjaka

          Kad kažem da bi Ćelavi odučio Miloja, mislim na onaj derbi neki na JNA. Bilo bi 3-0 za Partizan sa onakvim pristupom.
          Last edited by Cassius Clay; 30-09-18, 20:13.

          Comment


          • Urose, dobro je da ti ne odlucujes u Zvezdi nista
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Ne znam, meni Lalat nije toliko loš, mislim da samo nije normalan i staložen, da ne aludiram zašto, ali ne manjka njemu znanja, to sam siguran. Nije imao podršku ni kao Grof ni kao Miloje, a bar je od jebenog Grofa masu puta bolji.

              Sada ću baciti pogled mada me nerviraju te njuške iz Dnevnjaka

              Kad kažem da bi Ćelavi odučio Miloja, mislim na onaj derbi neki na JNA. Bilo bi 3-0 za Partizan sa onakvim pristupom.
              Prelistaj malo o Milojevoj sezoni u Panioniosu, dobio čovek šampionski Olimpijakos na Kariaskakisu, kakv Radnički i bod u Nišu sa nikad lošijim Partizanom.

              http://mondo.rs/a985878/Sport/Fudbal...ve-godine.html

              Mi poredimo Miloja i Lalatovića, šta mi radimo ljudi nedeljom uveče....

              Comment


              • Hahahha verovatno. A jbg, težak sam da oprostim, mora mi se iskupiti u sledećem derbiju sa bar 3 ili 4-0. Da sam video želju bar, nešto, bilo šta, a ne demolirani kao nikada.

                Ne porede ljudi ja poredim. Malo sam ljut na Miloja ali proćiće me. Derbi je svetinja. Kada ugaziš protivnika na derbiju, sezona je uspešna i gotova.

                Bukvalno je čovek uradio i neke nerealne stvari sa Zvezdom a poklekao tamo gde sam najmanje očekivao na krajnje amaterski način.

                Nije Lalat loš samo kada je čist, u glavi. A često je lud.
                Last edited by Cassius Clay; 30-09-18, 20:25.

                Comment


                • Zamislite Zvezda PSG 1-0 i onda scena




                  hahahahah

                  Comment


                  • Na dobrom je koksu covek.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Ne bih smeo da stavim na opkladu ni 2 dinara,
                      glede njegovog mentalnog zdravlja.

                      Comment


                      • Ali ne veruem šta čitam, ko se žali na suđenje...kada će biti korektno suđenje? Dvojicu, trojicu da izbaci do pouvremena i jedno dva penala da vam se da pride...neka se to upiše u statut FSS.
                        Uvek je bilo "Rđavom ***** svaka dlaka smeta"
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Pisao sam vec negde , posmatrao bio blizu Lalata (jbem li ga koga je vodio ), decko ima takve gestikulacije i mimiku da se zapitas za njegove zdravlje. Mslim da on nece jos dugo

                          Btw, igraci Partizana su pokazali svu svoju partizastinu kada nisu vratili loptu igracima Radnickog.

                          Avangarda bre. Posebno je degutantno unosenje u facu ex drzavljanina srbije i konstantna rasprava Pantica sa sudijama.

                          Gledao IIp, kvalitet fudbala los, Lalat svojim izmenama, povlacenjem ekipe kumovao izjednacenju. Posebna je prica kolilo igraci Radnickog daleko stoje od igraca u zoni (centar)suta i dopustali su igracima Prtzna neometano da sutiraju. Miletic celavi se neometano setao i utrcavao, na kraju je i postigao gol.

                          I da, poseban naklon za njega (Miletica celavog ), tuga do "neba" i slava malom Dukiju.

                          Comment


                          • Zato i nema Pantića ovde....

                            Naime, kako nam je rečeno iz više izvora, nakon jedne šanse koju su imali „crno-beli“, a nakon odlične intervencije Borivoja Ristića u znak negodovanja gost u Partizanovoj loži bacioo je otvorenu flašicu vode. Flašica je u padu pogodila mališana koji je sedeo ispod lože, a u padu takođe isprskala i nekoliko navijača koji su ustali i negodovali na taj čin.

                            Iako je Željko Pantić na Jutjub kanalu Partizan TV objavio da su „Namerno postavljeni ekstremni navijači Radničkog ispod lože delegacije FK Partizan“. Snimak koji su objavili jasno govori drugačije. Na snimku se mogu videti i deca i penzioneri, ali nigde „ekstremisti“. Pored verbalnih delikata, jedini greh vidljiv na ovom snimku jeste gađanje člana uprave FK Partizan kesicom semenk

                            http://fudbal.hotsport.rs/2018/10/01...a-u-lozi-foto/
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Spartak nastavio da gubi. Dok god se ne promeni taj mentalitet nasih ekipa da samo gledaju kako da napune dzepove od prve prilike i upropaste klub, pa tako u krug, nece od naseg fudbala biti nista. Nikakva regionalna liga nece to promeniti.

                              Cukaricki je nastavio sa solidnim partijama. U sledecem kolu bi mogli i na deobu drugog mesta, docekuju ubedljivo najgori tim lige, a timovi iznad njih igraju nezgodne meceve.

                              Radnicki u narednom periodu ima jos samo gostovanje u Lucanima, Partizan seriju teskih meceva i eto prilike da se klub iz Nisa ucvrsti na 2.mestu.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Zato i nema Pantića ovde....
                                Auh cime se bave, bravo Konstantine za ovo, jos jedan dokaz fasizma te televizije, novinara i Vucelica.

                                Comment

                                Working...
                                X