Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogu li nam bar Lazarevčani dati gol?!

    Comment


    • Svakom prema sposobnostima i prema potrebama, pravo komunistički.
      Neki Lola je izjavljivao nešto čudno...a imaćete još bar dve prilike da nas pobede, ali se bojim da će opet da se odriču državljanstva (tada možda i kolektivno)
      Last edited by nebitan; 25-09-18, 21:06.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        Mogu li nam bar Lazarevčani dati gol?!
        Pa dobro, nekome ne mogu Lazarevčani, nekome ovi iz Napulja, svako svome jatu leti.

        Bitno je da je svima lepo.

        Comment


        • Originally posted by Cooper View Post
          Mogu li nam bar Lazarevčani dati gol?!
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Evo ga Stojke kod Amidžića, retko nepismen lik.

            Kad čujem čoveka da izgovara "da se izvinem" tačno mi dođe da zovem da me uključe u emisiju i da ga zamolim da napusti državu. Kuka na državu, a ne zna maternji jezik koji se u istoj govori, odnosno pravi greške kao petogodišnje dete.

            Janjičar.

            Comment


            • Gde je taj Amidžić?

              Comment


              • Ja sa ženom. Tako je to kad se oženiš, videćeš. Picanski život, sve što ima da radiš da misliš o abrovima.

                Stojković kao da brani u vaterpolu, pa se zamišlja neka linija.
                Last edited by Constantin; 25-09-18, 21:34.

                Comment


                • Na Partizanovom golu stoji Vladimir Stojković, za one koji ne znaju, on je prvi golman kluba iz Humske.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Da, ostavljao sam ja linkove u vezi utakmice u Kruševcu. Sve saobraćajnice oko stadiona su raskopane osim jedne pa je to bila potencijalna opasnost po bezbedan dolazak na stadion, ali je to razrešeno.

                    Sutra se igra i 1/16 finala Kupa Srbije i okbiru toga biće dosta zanimljivih mečeva.
                    Danas su ulicu ispred juzne tribine expresno "asfaltirali", rade je vec cca 3 meseca. Jebeno bi bilo da je ostala u stanju kakvom je bila prethodna 3 meseca...

                    Jos jednom, nervira me postupak uprave, koji se ponavlja kada gostuju Cz/Par, da se duplira cena karte za tribinu na kojoj su "gostujuci" navijaci.

                    Apropro derbija, slovodva... jebeno je kada se generacijama stvara navika da krades i otimas, i par puta godisnje dodje "jaci" ili slican tebi. Naravno da se po asas kao svaka razmazena placipee#ka.

                    Sto se tice desavanja na terenu, Prtzn nas je rastavio na paramparčad, napadao gde smo najlosiji( presing na poslednju liniju), koristio sto niko nije imao da iznese loptu od nasih igraca sredine terena.

                    Bili su agresivniji, ostriji (u granicama fer pleja) i sto puka sreca, sto nedostatak koncetracije igraca Par su nas spasili da nas ne napune.



                    O nasoj igri nema sta da se napise, jer je nije bilo, Miloje jos uvek luta i pokusava da uklopi igrace koji su se poslednji prikljucili.

                    Sutra u krusevcu, ne bi trebalo da bude problema, stoperi i sredina terena Napredka su spori i mnogo losiji od zvezdine + agresivnosti bez.

                    Najveca opsanost standardno preti od Vukanovica i Alivodica. Ukratko (mogu i detaljnije da analiziram ako nekog BAS zanima )

                    Comment


                    • Originally posted by John Dies at the End View Post
                      Danas su ulicu ispred juzne tribine expresno "asfaltirali", rade je vec cca 3 meseca. Jebeno bi bilo da je ostala u stanju kakvom je bila prethodna 3 meseca...

                      Jos jednom, nervira me postupak uprave, koji se ponavlja kada gostuju Cz/Par, da se duplira cena karte za tribinu na kojoj su "gostujuci" navijaci.

                      Apropro derbija, slovodva... jebeno je kada se generacijama stvara navika da krades i otimas, i par puta godisnje dodje "jaci" ili slican tebi. Naravno da se po asas kao svaka razmazena placipee#ka.

                      Sto se tice desavanja na terenu, Prtzn nas je rastavio na paramparčad, napadao gde smo najlosiji( presing na poslednju liniju), koristio sto niko nije imao da iznese loptu od nasih igraca sredine terena.

                      Bili su agresivniji, ostriji (u granicama fer pleja) i sto puka sreca, sto nedostatak koncetracije igraca Par su nas spasili da nas ne napune.



                      O nasoj igri nema sta da se napise, jer je nije bilo, Miloje jos uvek luta i pokusava da uklopi igrace koji su se poslednji prikljucili.

                      Sutra u krusevcu, ne bi trebalo da bude problema, stoperi i sredina terena Napredka su spori i mnogo losiji od zvezdine + agresivnosti bez.

                      Najveca opsanost standardno preti od Vukanovica i Alivodica. Ukratko (mogu i detaljnije da analiziram ako nekog BAS zanima )
                      Zabaoravio si Ndiajea koji "ume da padne", ali možda neće da impresionira Širokog . Da li Alivodić startuje? Čini mi se da ulazi sa klupe češće ili grešim ?
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Ja sa ženom. Tako je to kad se oženiš, videćeš. Picanski život, sve što ima da radiš da misliš o abrovima.

                        Stojković kao da brani u vaterpolu, pa se zamišlja neka linija.
                        Alal vera domaćine, ja onda kao da sam se oženio. Najjače kad mi kaže da li znam da je ovaj što ga Constantin zove "Vladimir Stojković" bio sa Karleušom nema ko nije bio, i on i Lola, samo se onaj degen zaljubio a oni ga sprdali za šta će mu kurava.

                        Kako priča tzv.Vladimir Stojković, pomislio bi neko veličina od čoveka. Ali nismo isti, nama kada je Bosančić došao ispalili smo ga jako.

                        Radonjić je drugačiji, on nikad nije krio da je ciganin.

                        I nije pričao u emisiji " kada nešto mrziš onda mrziš" za Zvezdu kao ovaj za Partizan. I posle ti navijači ga zovu Stojke, tog Partizana koga on mrzi. Dno dna.



                        Ko ovakvoj lažovčini da veruje da lopta nije prešla gol liniju? Pi .........
                        Last edited by Cassius Clay; 26-09-18, 00:09.

                        Comment


                        • @Uroš

                          On ima "crno-na-belo" da mu je to ime i prezime.
                          Kakve veze sa temom SLS ima s kim se on kresao ili Karleuša ili šta znam ko već. Ne znam zašto su te informacije bitne za raspravu tipa ofsjad je, penal je ili gol je - nije. Na takav način pretvaraš temu i forum uopšte u "Zadrugu" "Parove"...ne znam šta još aktuelno ?
                          Gledajte si (tako kažu Nišlije) kako će utepate od golovi Čapani sutra, pusti si Karleuše i ostale starlete....
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Vladimir Stojković je naš daleko najbolji golman, reprezentativac-rekorder u istoriji naše reprezentacije, niko u istoriji od "El Grande" Milovana Jakšića, preko Vladimira Beare do Tomislava Ivkovića ne može da se meri po broju utakmica sa Velikim Vladimirom.
                            Da ne pričamo o pobedi nad Nemačkom Joakima Leva na Svetskom prvenstvu, kada je ne samo odbranio penal Lukasu Podolskom, uhvatio mu je živu loptu.

                            Gol Richmonda Boakyea na derbiju je još jedan u moru primera neverovatnih odbrana Velikog Vladimira, malo koji golman bi uopšte uspeo da stigne do te lopte, a kamoli da je izbaci. Neverovatna reakcija i refleksi mačke.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • I onda pročitam:
                              "Nije bilo lako Nenadu Đokiću u nedelju veče, posle završenog 158. večitog derbija između Partizana i Crvene zvezde!

                              Dodatni sudija pomenutog meča izazvao je bes kod navijača Partizana zbog odluke da prizna gol Ričmonda Boaćija, odnosno proceni da je lopta posle njegovog udarca prešla gol liniju.

                              >>> Arhitekta se javio Partizanu: Uradio geometrijsku ekspertizu Zvezdinog gola i tvrdi da lopta nije prešla liniju (FOTO) (VIDEO)

                              Toliko da je dobio ogroman broj pretećih SMS poruka, piše Sportski žurnal u čijem štampanom izdanju možete detaljnije pročitati o ovoj temi.

                              ''Vadićemo te iz Dunava, ovde kod Krčedina'' i ''Čuvaj se, Đokiću'' samo su neke koje prenosi Žurnal, a Đokić je na kraju morao da promeni telefonski broj.

                              Na sve ovo je rekao:

                              - Ni sam ne mogu da izbrojim koliko sam dobio uvredljivih i pretećih poruka. Ne plašim se nikoga i samo iz tog razloga se nisam obraćao policiji. Ako naude meni i mojoj porodici, država neka radi svoj posao, a mene će imati ko da osveti - izjavio je Đokić za Žurnal."
                              http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/...bog-sms-poruka
                              Šta reći?
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Evo Vučela kaže da mu ne pomažu partizanovci iz vlasti već samo zvezdaši na čelu sa Aleksandrom Vučićem, kod Dee i Sarape.

                                Sram vas bilo lažna opozicijo, samo li čujem da neko od vas pominje Partizan kao neki opozicioni element, i rekao je Zvezda ima Gazprom više od Partizana. Gazprom je ruski, hvala lepo, dovidjenja.

                                Comment

                                Working...
                                X