Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znači, Vučela rešio da udara "bočno"
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Jbg, ovo što rade i kako izveštavaju kurir, informer, alo, blic i slični je skandal.
      Novosti koliko toliko normalnije tekstove imaju.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Djokic je u komunalnoj u Uzicu i poznat je grobar. Mi smo dole, iako ne zivim dole vise, malo zajebani kada se navlaci na Partizan, zna on to.

        https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-...neticu/e7k43yx


        Zna to i ovaj klipan.

        Covek grobar znam i sa kim se druzi, Zoran Kanacki novinar i tako ta grobarska ekipica.
        Cim se neki fudbalski sudija izjasni da je Grobar - znamo da smo najebali od njega.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Cooper View Post
          Jbg, ovo što rade i kako izveštavaju kurir, informer, alo, blic i slični je skandal.
          Novosti koliko toliko normalnije tekstove imaju.
          Ko zna ? Verovatno ti više prija ušima-očima to što čuješ-vidiš, ali za ovu grupu tzv. medija si apsolutno u pravu.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Cim se neki fudbalski sudija izjasni da je Grobar - znamo da smo najebali od njega.
            E moj zemčo, ti napljuva našeg Gruju, a on bio, posle Jankovića, najbolji akter na terenu.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              E moj zemčo, ti napljuva našeg Gruju, a on bio, posle Jankovića, najbolji akter na terenu.
              Pravda za Causica!
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Pravda za Causica!
                Živ nisam šta ću nedelju i za koga ja da tražim pravdu. Plašim se da ovu vašu larmu ne platimo mi...sirotinja
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Jeste brate.
                  Janković bio pravi ratnik i lider u Partizanu.
                  Inicijator cele atmosfere i svakog igrača Partizana je tim stavom učinio boljim na sinoćnoj utakmici.
                  Grujić je bez zajebavanja odlično sudio.
                  Gol je priznao na asistenciju pomoćnika.
                  Po mom skromnom mišljenju opravdano.
                  Partizan je zaslužio da pobedi, pa sve da je Boakye pocepao mrežu loptom.
                  Partizan je zaslužio da pobedi, i pored faula nad Boakyeom prilikom akcije za izjednačenje.

                  O Vučeliću i njegovom novinarstvu tjekom njegovih mladih dana i kasnije u devedesetim kada se afirmisao kao Slobin RTS direktor,
                  stvarno ne bih imao ništa da dodam.
                  Pročitajte Portret savremenika u arhivi Vremena u tekstu Miloša Vasića iz 2005.
                  Devedesete sam vrlo aktivno živeo i proživljavao tako da imam jak impuls kada neko
                  zlotvore iz SPS/SRS mašinerije pokušava da rehabilituje ili da ih učini prihvatljivim.
                  Taj isti Vučelić bez Vučićevog blagoslova ne bi mogao da bude ni portir u Novostima, a ne glodur ili štali je već.

                  Pisao sam na Zvezdinoj temi da je Mirković održao čas našem Milojeviću.
                  Maestralno je motivisao svoje igrače i taktički odlično pripremio meč.
                  Zvezda se nije pojavila na utakmici, iskreno najviše zahvaljujući Partizanovoj igri.

                  Mislim da je Darjan Nedeljković napisao, i dobro rezonovao,
                  da je Zvezdi bilo bolje za restart da je sinoć izgubila.
                  Last edited by Jaqen Hghar; 24-09-18, 19:02.

                  Comment


                  • Jeste u paintu ali je dobro...
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Izdrogirali smo se.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Jaqen nije on bio Slobin nego Jovice Stanišića, čim su Jovicu sklonili pobegao je glavom bez obzira.

                        Istog Jovice koga je Dule Vujošević čekao iz Haga na Danilovićevo urgiranje jer je valjao Daniloviću za vreme rata. Pa mu ovaj nešto rekao za Vesića pa Dule izneo na konferenciji ili gde i Vesićevom školovanju u Budimpešti.

                        Vrv škola Entoni Monktona
                        Last edited by Cassius Clay; 24-09-18, 20:13.

                        Comment


                        • Da li je moj brat Marić gledao danas veliki turski derbi, da li ima šta da nam kaže na temu Fener u propadanju ?

                          Comment


                          • Zoran Tosic rekao da je lopta u golu, valjda ce Kuper i ostali bar da kazu da im je glupo ili zao sto su dizali hajku i neke teorije zavere kad njihov igrac prizna, ali naravno da nece.

                            Comment


                            • Tebi je podjednako teško da pročitaš, razumeš i napišeš.
                              Tako da pusti ti Kupera i ostale, rešavaj svoje probleme.

                              Comment


                              • Bez nervoze, sad kad ti je jos jedna glupost pala u vodu, ja problem nemam, posao, deca, moj tim u ligi sampiona, ti i slicni ste dizali hajke i tenzije ne sacekavsi snimak ili potvrdu. Da ste takvi kad Everton da gol iz ofsajda Napredku pa da kaze covek borci za pravdu, ovako samo kiselo grozdje , pogotovo utorkom i sredom, termini evro fudbala.

                                Comment

                                Working...
                                X