Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Gol je sudjen, na tebi i takvima je sada da medvosmisleno dokazete daa lopta nije punim obimom presla liniju a vi ne nudite cinjenice nego impresije.
    Popizdeli su, jebu majku Boaciju tj. "kineskoj donaciji"

    Comment


    • @cooper Kada je gol bez ikakve sumnje tada se kaze usla lopta metar, kao kod ofsajda bio je ofsajd pa se kaze metar u ofsajdu iako je ofsajd manji ali ocigledan i bez bilo kakve sumnje. Tako da mozete samo lepo da ispizdite sto ste bili bolji a niste dobili mec. U tome vas razumem i podrzavam. Pizdite slobodno.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Gol je sudjen, na tebi i takvima je sada da medvosmisleno dokazete daa lopta nije punim obimom presla liniju a vi ne nudite cinjenice nego impresije.

        Comment


        • Ova sveobuhvatna blablatruc rasprava moze da saze 6 reci: Ko o cemu, kurva o postenju...

          Comment


          • Демолирана свлачионица за судије у Хумској, полиција врши увиђај!

            Судијска свлачионица на стадиону у Хумској демолирана је после ремија фудбалера Партизана и Црвене звезде (1:1)

            Просторија за арбитре је оштећена након одлуке Данила Грујића, на асистенцију помоћника Ненада Ђокића, да призна гол Ричмонду Боаћију, односно да процени да је лопта прешла линију.

            Полиција је одмах почела да врши увиђај на лицу места. Партизан је водио голом Рикарда Гомеша у 33, пре него што је Боаћи изједначио у 73. минуту.

            Comment


            • ovo bi bilo najpreciznije i najdetaljnije iz onog jedinog ugla.

              Comment


              • http://mondo.rs/a1134244/Sport/Fudba...Partizana.html

                Opet se pokajao Mustafa.



                Kakava blago rečeno somina.

                Comment


                • Izasao je snimak iz dobrog ugla, sve reseno cist gol.

                  Comment


                  • Gde je taj snimak ? Da se završi ova matematika.

                    Comment


                    • Comment


                      • Nema snimka sa linije, niti će ga biti.

                        Tako je kad se ruši, puca, krade... u ovoj zemlji.

                        Ova kamera arene postoji, ali juče nešto nije radila...

                        Last edited by Cooper; 24-09-18, 11:31.

                        Comment


                        • Bojim se da ta dalabu nije vise pozeljna na mestu golmana reprezentacije moje zemlje jer i u afektu se ne odrices RODINE, otadzbine, domovine...
                          Da nappmenem da se covek drzi za rec a vo za rogove...u perspektivi ce takav neko biti ili covek ili vo a ovom potonjom izjavom on je blizi govecetu.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Gol kao suza. Samo ja opet ponavljam ne bih ga dosudio Zvezdi za onako sramnu partiju.

                            Comment


                            • @cooper Vi ste sopstvenu svlacionicu demolirali za sudije a gore kazes tako je kad se rusi, puca... Zvezda nije kriva Partizanu sto Partizan ne igra evropska takmicenja.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Bojim se da ta dalabu nije vise pozeljna na mestu golmana reprezentacije moje zemlje jer i u afektu se ne odrices RODINE, otadzbine, domovine...
                                Da nappmenem da se covek drzi za rec a vo za rogove...u perspektivi ce takav neko biti ili covek ili vo a ovom potonjom izjavom on je blizi govecetu.
                                Sledeći derbi nosi majicu upućena svemojćnom lideru i državi prevashodno "Oprostite mi moju ružnu prošlost"

                                Originally posted by suptil View Post
                                @cooper Vi ste sopstvenu svlacionicu demolirali za sudije a gore kazes tako je kad se rusi, puca... Zvezda nije kriva Partizanu sto Partizan ne igra evropska takmicenja.
                                Kriv je Bešiktaš

                                Comment

                                Working...
                                X