Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Gasi fudbal. Terza je napravio šta je hteo
    Nisi ni svestan koliko si u pravu

    NEVEROVATNO: OFK Beograd duguje 4.800.000 evra, menadžerima skoro 1.950.000 evra!
    http://www.butasport.rs/fudbal/ofk-b...-000-000-evra/

    Nas je zavalio toliko zato sto nije mogao vise, vas ce na kraju da zavli za puta 100, zato sto moze.

    Comment


    • Ne sme Zvezdu...mnogo veliko biracko telo
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Dobro ova država i postoji kakvi su građani.

        Comment


        • Originally posted by Cooper View Post
          Dobro ova država i postoji kakvi su građani.
          Preznojao si se veceras. priznaj
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Dobro ova država i postoji kakvi su građani.
            Ciji si ti Panticev ili Agin

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Cooper, Ganac, Uroš...

              Jasno kapetane!Od čega je to menjač, kao da je od kombija nekog ne deluje mi kao da je iz auta hahahaha.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Jasno kapetane!Od čega je to menjač, kao da je od kombija nekog ne deluje mi kao da je iz auta hahahaha.
                Nije bitan menjač, nego ručna...

                Nego, gori internet večeras, tvitovi sevaju, evo jednog zanimljivog:

                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Zaslužuje !!! i Spartak iz Subotice ponekad, sve su to bratski klubovi, ne mogu da razdvajam.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Zaslužuje !!! i Spartak iz Subotice ponekad, sve su to bratski klubovi, ne mogu da razdvajam.
                    Ne zaboravi priču o Bajazitu i Jakubu
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Par crtica o veličanstvenom uspehu, kako je došlo do toga i ko sve stoji iza njega.
                      Priča doktor Terzić Zvezdan...




                      Osećate li se usamljeno i pored plasmana u Ligu šampiona?


                      - Nismo usamljeni! Crvena zvezda je priča za sebe! Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija! Stvarno mislim tako! Osećam ogromnu pozitivnu energiju oko sebe, u narodu, ovde na stadionu. Stvarno imamo ogromnu podršku. Te čestitke za koje ste me pitali niti očekujemo, niti bi nam išta značile. Znamo da bi bile lažne i kurtoazne.


                      Jeste li se čuli sa predsednikom Vučićem posle utakmice u Salcburgu?


                      - Predsednik je veliki navijač Zvezde! Zvao me je posle utakmice. Čuli smo se i posle žreba. Ovo i njemu mnogo znači. On deli emociju i sudbinu svakog građanina Srbije, a 70 odsto naroda navija za Zvezdu. Njemu to znači jer smo usrećili narod. I predsednik Vučić je čovek od krvi i mesa. Naravno da je i njemu drago, jer je ovo deo i njegovog uspeha. On me je doveo u Crvenu zvezdu. Ja sam bio njegov izbor.


                      Koliko vam znači njegova podrška?


                      - Kad mi je bilo najteže, posle utakmice sa Voždovcem. Kada sam odustao i hteo da odem, predsednik Vučić mi nije dao da odem iako sam bio rešen. Video sam da je to borba sa vetrenjačama. U tom momentu kada treba da uzmemo drugu titulu zaredom, imali smo mnogo protivnika. Već se tada osećalo da se razvijamo kao klub, a mnogima je to smetalo. Tada mi je rekao da moram sve to da prevaziđem. Da je ovo Srbija i da se uspeh ne prašta. Tada me je prelomio.
                      Last edited by bounty hunter; 01-09-18, 23:03.

                      Comment


                      • Cirkus

                        Comment


                        • Jah, vala.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ova Bačka ima strava dresove. [emoji41]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Koliko prekida, barem osam minuta treba da bude produžena utakmica.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1440793

                                Od najskupljeg pojačanja do ovoga, šta Partizan uradi od igrača. Dečku želim brz oporavak i sve najbolje u karijeri. Znam da je dobar dečko radio je kod Saleta Prerada spremu i kondiciju.

                                Comment

                                Working...
                                X