Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Zašto si vidovit? A da, ovde ne mora da se bude vidovit. Partizanski, u svakom smislu.
    Mislis - zvezdaski, posle onog "cuvenog preokreta" protiv OFK Beograda iz 2:0 u 4:2 na Arkanovom bunjistu.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Resava vas Bata rutinski u derbiju.
      Jefino ako Miloju ucini sto i Jarni Robertu...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Evo ga Partizan sa svojom Mačvom igra iz 1 u 2
        Dobro, sta si drugo ocekivao od dva rezimska, naprednjacka i bratska kluba, posebno ako znamo na koji je nacin Macva 'usla' u ligu a kasnije i obezbedila opstanak, a najposteniji klub u univerzumu osvaja bodove u nacionalnom sampionatu.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Otkud sam znao šta ste dogovorili. Čim su dali penal rekao sam, jasno kao dan. Partizanski nema šta.
          Da li je tebe, kao navijaca zvezde, ikada bilo sramota zbog onoga sto ste uradili 19.07.2015. godine? Cista radoznalost. Mozes da odgovoris sa da i ne, meni ce biti dovoljno.

          PS Ne navijam za partizan

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Evo ga Partizan sa svojom Mačvom igra iz 1 u 2
            Originally posted by kronostime View Post
            Mislis - zvezdaski, posle onog "cuvenog preokreta" protiv OFK Beograda iz 2:0 u 4:2 na Arkanovom bunjistu.
            Ja sada treba da se spustim na tvoj nivo u (bednom)pokusaju duhovitosti i napisem nesto tipa: "tudjmanovom bunjistu" ili npr kristijanovo bunjiste i slicne gluposti. Ali ja ipak drzim kakav takav nivo u komunikaciji

            Comment


            • Originally posted by John Dies at the End View Post
              Ja sada treba da se spustim na tvoj nivo u (bednom)pokusaju duhovitosti i napisem nesto tipa: "tudjmanovom bunjistu" ili npr kristijanovo bunjiste i slicne gluposti. Ali ja ipak drzim kakav takav nivo u komunikaciji
              Ja to bunjiste znam mnogo pre nego sto ga je Arkan uzeo i sredio, a udovica nasledila. Zato, ne lupetaj bez potrebe - ja tebi ne pricam o vrzinama po Zupi i Rasini, nemoj ni ti meni o stadionima u Beogradu i okolini.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Ja to bunjiste znam mnogo pre nego sto ga je Arkan uzeo i sredio, a udovica nasledila. Zato, ne lupetaj bez potrebe - ja tebi ne pricam o vrzinama po Zupi i Rasini, nemoj ni ti meni o stadionima u Beogradu i okolini.


                  Ja te 'stadione' u Bgd-u i sire 'znam' bolje od tebe, ako vec hoces da merimo Doduse sa izvesnom vremenskom distancom 10+ god
                  Last edited by Ja Civi; 26-08-18, 21:20.

                  Comment


                  • Originally posted by John Dies at the End View Post


                    Ja te 'stadione' u Bgd-u i sire 'znam' bolje od tebe, ako vec hoces da merimo Doduse sa izvesnom vremenskom distancom 10+ god
                    Dodji na ove pod Avalom - cekamo te komsa i ja.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Mislio sam da ova liga ima smisla ali je generalno smesna, Miloje i momci ako se izbore protiv ovih naprednjackih prelaza bice heroji kao i prosle sezone.

                      Comment


                      • Prosle godine FKP-Macva 6-1 ,7+

                        Macva -FKP 1-3 poluvreme 1-0 FKP bez suta na gol u prvom poluvremenu

                        Ova sezona
                        Macva-FKP 1-3 poluvreme 1-0.

                        Nastavice se

                        Dobro nece Ivica Kralj protiv svojih,srecom FKP sad nema u vlasnistvu 2/3 klubova kao nekad

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Mislio sam da ova liga ima smisla ali je generalno smesna, Miloje i momci ako se izbore protiv ovih naprednjackih prelaza bice heroji kao i prosle sezone.

                          Comment


                          • LOL, o čemu vi raspravljate - Vučić lično dovukao Terzića na Marakanu, na povocu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                              LOL, o čemu vi raspravljate - Vučić lično dovukao Terzića na Marakanu, na povocu.
                              Pusti ti JSL, javi se hax veceras

                              Comment


                              • To govorite samo zato što ste zlonamerni i neobavešteni...

                                Opšte je poznato da je ono slika kada partizanovac Vučić dolazi u posetu stadionu JNA noseći titulu na poklon.

                                Comment

                                Working...
                                X