Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sta je to??

    Za ove moje Kralo se i namestalo odvajkada u serBskom fudbalu, ali mi smo gledali samo svoje dvorište i igrali fudbal.

    Ali onda su na čelo kluba dosle razne Toplice, Lukici/ Aduici & Rajo i svojim potezima postavili klub na nivo ispodprosecnog ligasa ( u svim segmentima) . Naravno da se namestalo, ali najveci problem je bio kod nas, dok je Prtzan pametno materijalizovao nase posrtanje i lopobluk rukovodioca i zahvaljujuci odlicnim radom u OS uspeo i pored enormnog izvlacenja para od strane Djure i SPS-a da prezivi i osvoja titule . Dok su kod nas raznorazni Urosi popili Lukicevu i slicne price.

    Vazura&co su napravili najvecu gresku kada su oterali pokojnog cika Trbu, tako da im je presusio izvor prihoda iz OS koja je trenutno go qr#ac.

    Sve u svemu (nabacao sam par pasusa sa mob ), zamenili smo uloge i sto se stanja stvari na terenu tice, vracamo ih u normalu

    Comment


    • Ma ovo moje je na racun ovih poslednjih postova
      Mnogo zanimljivo za citanje
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Očigledni su kompleksi zbog dominacije Partizana i rekordnih šest uzastopnih titula.
        Takođe mnogo bole i dve Lige šampiona nasuprot nula.
        U vreme Lukića je to bilo transfer blama i gledati i slušati. Ta zla kombinacija Lukić-Vesić se ugušila u sopstvenom otrovu.

        Ovo sada jeste sportski mnogo dobra priča i to pre svega zahvaljujući dvojici trenera, Grofu Božoviću koji je odradio ključnu primarnu selekciju, doveo iz svoje Rusije Le Talleca, Donalda i Kangu i postavio Boakyea kao fokalnu tačku svih napada.
        Na Grofove temelje je došao perfektan Milojević, koji očigledno ulazi u istoriju kluba kao jedan od najboljih trenera. Ulazak u Ligu šampiona će zaokružiti sportsku renesansu.

        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Nisu to kompleksi. Ne mogu ja imati kompleks od lopova što je pokrao, nego od uspešnijeg od mene.

          Ali mogu osećati ogorčenost i osvetjubivost, zato gazi, i ne pati. Gazi i vraćaj im duplo, što se mene tiče neka se raspadnu i gore nego u basketu.

          Tako da ne može neko imati komplekse jer je Miodrag Kostić bogatiji od njega. Može samo osećati ogorčenost jer je nepravedno stekao to.

          Gazi! Gazi! Samo gazi taj mali Partizan

          Ove sezone druga, gde je druga tu je i treća, a onda scenario iz basketa. Samo da se niže bez prestanka da mi srcu bude toplo.
          Last edited by Cassius Clay; 17-08-18, 00:14.

          Comment


          • Cek, ako vec priznajes da kradete, zar niste onda i vi mali? Mala Zvezda?
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Sta uradi ona dominacija
              Originally posted by La Jugoslavia View Post
              Očigledni su kompleksi zbog dominacije Partizana i rekordnih šest uzastopnih titula.
              Takođe mnogo bole i dve Lige šampiona nasuprot nula.
              U vreme Lukića je to bilo transfer blama i gledati i slušati. Ta zla kombinacija Lukić-Vesić se ugušila u sopstvenom otrovu.

              Ovo sada jeste sportski mnogo dobra priča i to pre svega zahvaljujući dvojici trenera, Grofu Božoviću koji je odradio ključnu primarnu selekciju, doveo iz svoje Rusije Le Talleca, Donalda i Kangu i postavio Boakyea kao fokalnu tačku svih napada.
              Na Grofove temelje je došao perfektan Milojević, koji očigledno ulazi u istoriju kluba kao jedan od najboljih trenera. Ulazak u Ligu šampiona će zaokružiti sportsku renesansu.

              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
              Kakvi kompleksi, kakva dominacija?
              Kompleksi su prilično zanimljiv pojam i mogli bi da se vežu za nekog sa nadimkom Bik i ljudma oko njega čija je životna želja bila da prestignu Zvezdu po broju titula, u to su se uključili svi u Partizanu. Splet okolnosti (Lukić, Vesić& ostala bagrakoja je zasela na grbaču Zvezde) rezultiralo je brojem uzastopnih titula, a da ne bi bilo slučajnih grešaaka su se potrudili i da pola lige bude njihovo (neformano)...igrači na pozajmici, predsednici raznih klubova su potpredsednici FKP...
              Uspeh vredan pažnje jeste učešće u LŠ, ostalo, jbg kako kome.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Partizan zatrazio odlaganje meca sa Radom..."moralisti i prosecni navijaci" su na potezu...gorim od zelje da cujem komentare
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Partizan zatrazio odlaganje meca sa Radom..."moralisti i prosecni navijaci" su na potezu...gorim od zelje da cujem komentare
                  a na forumu muk, jebote...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    a na forumu muk, jebote...
                    Ceka se "gospodin" Pantic da razvije neku teoriju kako to nije isto
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Partizan zatrazio odlaganje meca sa Radom..."moralisti i prosecni navijaci" su na potezu...gorim od zelje da cujem komentare
                      Originally posted by Ganac View Post
                      a na forumu muk, jebote...
                      Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Ceka se "gospodin" Pantic da razvije neku teoriju kako to nije isto
                      Pregovaramo potajno sa vasim najvernijim da nam "ustupe" onog guslara za mec sa Besiktasom.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Pregovaramo potajno sa vasim najvernijim da nam "ustupe" onog guslara za mec sa Besiktasom.
                        Treba li papaka?
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Treba li papaka?
                          Za to cemo videti sa "Delijama iz Libije".
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Cek, ako vec priznajes da kradete, zar niste onda i vi mali? Mala Zvezda?
                            To je razlika, vi ni sada nećete priznati. Budeš džek kažeš da, tako je bilo kad smo vezali 6. titula. A vi svi počnete onda o nekoj igri i igrača,

                            pa mogu se i ja sada okrenuti igri i igreačima.

                            Da dovedemo najboljeg sudiju sveta, 3 dana da igrate sa nama, pitanje je da li bi gola dali.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Pregovaramo potajno sa vasim najvernijim da nam "ustupe" onog guslara za mec sa Besiktasom.
                              Bez papaka ne dolazite u obzir
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Bez papaka ne dolazite u obzir
                                "Mama Milka"vec 2 nedelju prodaje copave prasice, komso.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X